Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Eiffel Rallye 2016

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Eiffel Rallye 2016

Po absolvování posledních 3 ročníků Rally Legend v San Marinu jsem se letos rozhodl zkusit jinou soutěž zaměřenou na historiky a padla mi do oka Eiffel Rallye 2016.

Stránky soutěže zde.

Účast jak vozového parku, tak hvězd motorsportu vypadá velmi slibně. Jinak ale zatím moc infa k mání není - mapy, harmonogram atd chybí.

Chci se tedy zeptat na vaše zkušenosti. Jedete někdo? Byl jste na některém předchozím ročníku? Stojí to za to? Co organizace, místa ke koukání, ubytování, a vůbec vše co by mohlo pomoci? Budu vděčný za každé info.
    If in doubt, flat out...legenda žije dál!

A zvažoval si i Group B Rallyelegend v Rakousku?

Komentář

JJ zvažoval a stále trochu zvažuju, i už jsem obě soutěže dost studoval. Především lokalita a profil RZ je zajímavější v Rakousku, což by mě naopak lákalo tam. Jedu ale příští týden do Polska a dva víkendy za sebou v zahraničí a k tomu na rally mi asi neprojdou.

Komentář

No mně právě odrazují ty zkoušky v Rakousku, protože je tam jediná klasická do těch hor a pak nějaké šaškárny na letišti apod.

Komentář

Aha no ono totiž stále není žádný harmonogram a na stránkách je skutečně zmínka jen o těch horách. Ta vypadá pěkně, ale o zbytku se toho člověk moc nedočte. Trochu jsem čekal více, ale jestli je to jak říkáš, tak nic moc.

Eifel má naopak dost klasických RZ (4 + Shake), ale co se týká nějaké atraktivity diváckých míst a profilu RZ celkově to není žádná velká hitparáda. Navíc předpokládám, že vše bude pod přísným německým dozorem. Jsem ale možná moc zmlsanej San Marinem.

I tak se tam asi vydám, průběžné info o účasti vypadá slibně a je čas zas vyzkoušet něco nového.

Komentář

Hezký den,
            chtěl bych se zeptat, zda-li někdo z fóra (vážně) plánuje cestu na Eifel rallye a měl by volné místo v autě (na úhradě nákladů za cestu se určitě domluvíme)? Děkuji za reakce. Petr

Komentář

My se rozhodneme na poslední chvíli

Komentář

Kdyby měl ještě někdo jedno volné místo při cestě na Eifel rallye, ozvěte se mi prosím... Děkuji.

Petr

(petr.bananka[zavináč]seznam.cz; 723 013 435)

Komentář

Working...
                X