Oznámení

Collapse
No announcement yet.

RALLYLEGEND 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Ono se toho na začátku říkalo hodně, ale skutečnost pak je jiná. Alen a Munarim pojedou jako pozvaní "nemistři" světa ve fabrice, KKK s Integralou taky,dlouhána na S1 jsem zmiňoval. O Gronholmovi nic nevím. Rossi jako otec Valentina má můj obdiv,ale drift není moje disciplína.

Gazzo, zajeď si na nějaký italský zónový mistrák - my jsme byli minulý víkend v Bassano del Grappa. Plno plnokrevných dvoulitrů,S1600 Clia...překrasné tratě a nasazení každého na min. 100%.
    Jinak na neděli se není na co rozcvičovat, ty tři kolečka ve fabrice zvládne každý skoro poslepu.

Komentář

[QUOTE=Kenny_pce;n671680]A nerikalo se, ze vsichni mistri pojedou s autem, se kterym ziskali titul? Z pravidelnejch ucastniku chybi Alen, D. Colombini, Auriol, Kankkunen, Schwarz, cekal bych, ze se objevi i Munari, Rohrl nebo Gronholm. Je to takovej slabsi standard, tak vam preju, at ta parade neni fakt jen prehlidka. Jinak Rosatiho s cernym Talbotem si Gazzo urcite zapamatujes a obema vam ve vyctech chybi Rossi.[/QUOTE

... Auriol, Kankkunen, Schwarz, cekal bych, ze se objevi i Munari, Rohrl... k těmto pánům bych jen přidal Panizziho v 306 MAXI (to pro mě, jako vyznavače velkých dvoukolek byla loni velká pastva pro oči)...

Rosati??? Píšu si do deníčku... ale je ostuda, že za ty roky co jezdím na Legendy jsem si Rosatiho nevšimnul :-( A s tím Rossim...myslíš Graziana Rossiho?
      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Mne tam taky chybí panizzi. A předjezdci jeste budou teprve, takze Ogi a Haydon muzou treba jet, i kdyz s novýma tam nesedí... Rosatiho černý talbot urcite poznáš jestli jsi tam uz byl

Komentář

Je to tenhle? Má tam napsané Rosati tak asi bude :-D :-D Pardon za neostrost, ale nejsem fotograf... :-D :-D
          Přiložené soubory

Komentář

Jasně, černej Talbot a Stefano je super chlap na popovídání.

Komentář

Jen moc nerozumím tomu, že v neděli je jen jedna zkouška a na ní dva průjezdy. Nedokážu si představit, jak se všichni a všechno (mám na mysli lidi, obytňáky, stany, a další) mají vměstnat do okoli této speciálky.

Komentář

Rallylegend 2017,atraktivní podnik na Apeninském poloostrově vydal předběžný seznam přihlášených.A koho letos uvidí čeští fandové pod san marínským hradem?

https://www.motormix.cz/album/4387

Komentář

Je někde nějaký onboard z fabriky? Nebo tip na nějaké dobré místečko?
                  Citroen Xsara KIT CAR...
                  ...BEST RALLY CAR!

Komentář

On board máš třeba tady. Nic převratného v továrně nenajdeš L5 L5 P5 RET P5 , spíš vybírat na místě a podle lidí, jelikož se nic jiného v neděli nejede tak to bude asi slušný masakr tam...
                    https://www.youtube.com/watch?v=oyKte4ryuOo

Komentář

Za mě jen pátek a sobota... v neděli balíme kufry. Nějak mě ta nedělní "šaškárna" nedává smysl (bohužel :-( ) Hromada lidí soustředěná na pár metrů čtverečních všude tlak lidí atd... ale je to jen názor ;-)

Komentář

Podle me to nebude takovej rozdil, na San Marino se stejne moc lidi neveslo. Ale je fakt, ze ta RZ je celkem o nicem, samej vingl a stoji se na tamejsi pomery daleko. Na ty prirodni tribune na kopci by snad misto bejt melo.

Komentář

Abych to neposilal jen jednomu cloveku pres SZ, tak to dam sem:

Legendy letos po 7 letech vynechavam, uz je to furt to samy, takze jsme loni mezi shakem a RZ1 nikam nesli, mezitim prijeli Moravaci a ja pak prvni prujezd prospal. A pak ten mizernej konec v nedeli
                          Na I Laghi je proflakly misto 43°57'47.215"N, 12°27'1.670"E , od startu shaku z kopce na sotoline, na asfalt pres dolik az do pravyho odboceni, jsou tam mraky lidi a vecer obrovskej kotel. Relativne hodne mista na kempovani. Dobrej vracak byl na 43°57'48.097"N, 12°27'29.266"E , ale uz se tam nesmi stat za svodidlem, tak neni takovej vyhled.
                          Na San Marinu je kempovaci louka na 43°55'16.780"N, 12°26'0.779"E , za mokra ale bude vyjezd zpet narocnej az nemoznej. Pripadne je misto na par aut o 300m niz. 300m nad tou loukou by mohl bejt ze zidky peknej vyhled na dlouhej usek, 400m pod ni jsou 2 strmy vracaky na 20m. V tomhle smeru ani za tmy jsem tam ale nebyl, tak tezko rict. Da se stat na zidkach, tak by oslneni nemuselo bejt tak hrozny. Kazdopadne klidny kempovani se super vyhledem na mesto a hrad. Jeste podle videa bylo hezky odboceni na 43°56'20.194"N, 12°26'31.408"E , ale asi je tam dost malo mista a budou hodne svitit do gziftu.
                          La Casa je kralovska RZ se spoustou mist, ale byl jsem na ni jen jednou. Z odboceni na 43°55'30.098"N, 12°25'16.536"E se da jit na obe strany, my byli vpravo po smeru RZ v predposledni zatacce ve stoupani, stalo se za svodidlem a byl videt celej sjezd z protejsiho kopce, kus stoupani a zblizka akcni L-P. Druhy nejlepsi misto, kde jsem tam byl.
                          Na Le Tane je hned po startu objezd kruhace, ale asi za to nestoji. Pak je na 43°57'16.951"N, 12°29'28.749"E docela dobrej jump, letos se jako jeji soucast jede i konec Piandavella, kde je mensi Glisicuv skok na 43°56'29.393"N, 12°27'43.943"E, nasleduje levej vingl a tahlej pravej vracak (stoji se za svodidlama, ktery uspesne prosly nekolika testama) zakoncenej dalsim levym vinglem, coz je nejlepsi misto, kde jsem v RSM byl. Na suchu to mozna nebude takovy, urcite tam hodne udelal ten bordel vyhazenej na venek.
                          Ve fabrice je to jedno, dole to neni pristupny a krome vinglu je tam docela dobrej sirokej retarder, pred prirodni tribunou na kopci (ten ret. z ni neni videt) a za ni je jump a sotolinovej retarder, do kteryho se brzdi z celkem velky rychlosti, a na mokru dost blbe, coz muze potvrdit Brouk.
                          Celkove bych se bal, aby po lonskym pruseru nebyli trataci aktivni a bylo mozny za tema svodidlama stat. A v pripade deste doporucuju bily boty a kalhoty, at v tom mazlavym blate zapadnete mezi mistni manekyny. Idealne si pak na ty boty navlict igelitaky, at si je neuspinite, az se budete hrabat do kopce

Komentář

Přidávám info od pořadatele, co jsem dával i pod článek na ewrc: https://www.facebook.com/officialral...24412574243786

Nakonec nepřijede Mikkola a Rohrl - důvodem je, že jejich nároky nemohl splnit pořadatel. Asi to s některými "celebritami" nemají jednoduché. Omluvil se pak ještě Alén.

Jinak mě fabrika zas tak špatná na koukání nepřijde. Není to typická rally RZ, ale zas je tam díky šířce cesty dost prostoru pro kravení. Od legend chce divák show a to tam je. Souřadnice asi ani netřeba dávat, ono to celé člověk za pár minut objede pěšky a něco si vybere. Prostoru je tam taky dost. Minimálně stráň u skoku u střelnice nabízí hodně místa. Jen bývá občas voser s bezohlednajma našincema co si tam nacpou karavany jak blízko to jen jde k trati a následně dalších 5 metrů dokola kolem karavanu zkouší prohlásit za své území...
                            If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

Zdravím ve spolek, máme jedno volné místo na rally legend. Odjezd od Zlína v noci z 18 na 19.10. , ubytování zajištěné, návrat z neděle 22 na pondělí. Více info na tel. 776047159. David

Komentář

Jako předjezdec by měl jet Neuville
                                RallyfansTišnov

Komentář

Working...
                                X