Oznámení

Collapse
No announcement yet.

RALLYLEGEND 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Ahoj, jedem letos s přítelkyní poprvé A rádi bychom se k někomu kdo už "ví co a jak" , vyrážíme s předstihem už zítra, tak by sme se případně sešli někde na místě když tak tel 720755133 nebo třeba tady do zpráv. Díky

Komentář

Ahoj. Kdyby někdo měl dvě místa na Legendy, prosím o info, ideálně na wolverine@post.cz nebo i sem. Rozpadá se nám teď skupinka, co jsme chtěli jet...Jsme z jihu Čech, Budějovice, ale dá se domluvit na dojetí někam. Díky.
      Naposledy upraveno Wolverine; 16-10-17, 10:26.

Komentář

Původně odeslal švagr Zobrazit příspěvek
        Zdravím ve spolek, máme jedno volné místo na rally legend. Odjezd od Zlína v noci z 18 na 19.10. , ubytování zajištěné, návrat z neděle 22 na pondělí. Více info na tel. 776047159. David
        tak už jsme obsazení, děkuji

Komentář

Ahoj mame volne mista na Legendy, odjezd zitra odpoledne z okoli Uherskeho Hradiste. Kontakt Marek Ondra 777 324 312, 734 391 285 .

Komentář

Pánové,pánové legendy by měly startovat v 19.18 a nevíte zda někde nááhodou nebude nějaký onlajn?
            Já jsem blbé jak Botků pes.Ten když vyjde z brány už netrefí domů.On je start až zítra
            Naposledy upraveno hujer; 19-10-17, 18:41.
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Tak co? Udělali jsme chybu, že jsme po 8 letech vynechali?

Komentář

Z pohledu nováčka - ABSOLUTNÍ PECKA !!! Když to srovnám třeba s Polskem tak to by mě na rozdíl od tohodle moc nemrzelo kdybych tam nejel...

Komentář

První ročník bývá silný zážitek Ale letošní Polsko byla nejlepší soutěž co jsem kdy navštívil

Komentář

Pár mých fotek:
                    Rapid05 photo

Komentář

Původně odeslal ombre Zobrazit příspěvek
                      Tak co? Udělali jsme chybu, že jsme po 8 letech vynechali?
                      Já byl po šesté a rozhodně řadím k lepším ročníkům. Ale je fakt, že nám to letos vyšlo snad všechno. Výběr míst, výýýborné počasí, hotel, parta... Pátek zase supr atmosféra, akorát těch motorovek už je v každé zatáčce snad 10 Nestáli jsme tak blízko jak dřív, ale v pohodě. Sobotu jsme stáli jednou nohou na cestě ve dvou vracácích, Paolo u nás vystoupil na RZ a dělal selfíčka atd. pak ho borci odstartovali, slušný zážitek. Na neděli jsem byl psychicky připravený už měsíc dopředu, ale nakonec jsme stáli u pásky hned pod horizontem. Zamrzelo akorát, že v neděli nenechali lítat ty mistry světa chvilku, Peter, Biasion a ještě pár bylo nahecovaných, ale s těma originálama bez přileb to asi moc něšlo. Alespoň Loeb párkrát dokola. Každopádně jsme taky přemýšleli jestli jo nebo ne a nakonec by mně to hodně štvalo kdybych nejel. Tak čau za rok :-)

Komentář

Motorovky už jsou taková klasika, ale letos jsme se setkali s tímhle - Yamaha "eRuno"
                        Přiložené soubory
                        FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                        Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Původně odeslal malip Zobrazit příspěvek

Já byl po šesté a rozhodně řadím k lepším ročníkům. Ale je fakt, že nám to letos vyšlo snad všechno. Výběr míst, výýýborné počasí, hotel, parta... Pátek zase supr atmosféra, akorát těch motorovek už je v každé zatáčce snad 10 Nestáli jsme tak blízko jak dřív, ale v pohodě. Sobotu jsme stáli jednou nohou na cestě ve dvou vracácích, Paolo u nás vystoupil na RZ a dělal selfíčka atd. pak ho borci odstartovali, slušný zážitek. Na neděli jsem byl psychicky připravený už měsíc dopředu, ale nakonec jsme stáli u pásky hned pod horizontem. Zamrzelo akorát, že v neděli nenechali lítat ty mistry světa chvilku, Peter, Biasion a ještě pár bylo nahecovaných, ale s těma originálama bez přileb to asi moc něšlo. Alespoň Loeb párkrát dokola. Každopádně jsme taky přemýšleli jestli jo nebo ne a nakonec by mně to hodně štvalo kdybych nejel. Tak čau za rok :-)
                          Rozumím, díky za odpověd

Komentář

Dobré ráno pánové ;-) Tak musim za sebe říct, že letos to byly mé 7 Legendy a stále nemám důvod říct: "už nikdy více" počasí fantazi, závody výborné, sic mlíko na místní poměry nezvykle daleko od tratě, ale kdo hledá ten najde a tak jako každoročně jednou nohou na trati :-D ... Atmosféra parádní a co musím říct a vyzdvyhnout tak oproti letům předcházejícím jsem se ani jednou nemusel stydět zato, že jsem z ČR. Světe div se, ale za 4 dny jsem nepotkal jediného spoluobčana který by dělal ostudu sobě potažmo nám ;-) jediné z čeho jsem nebyl úplně nadšený byl poměr WRC a ostatních pekáčů :-( těch WRCek bylo na mé poměry až dost, ale vím, že nemůžu mít vše a proto hlásím: PŘÍŠTÍ ROK PO 8 ZNOVU A ZAS :-D

​​​​​​....ale pro jistotu si přidám na příští rok Eifel či Boucle de Spa...
                            Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Pár fotek z letošních nepropršených legend. https://www.motormix.cz/album/4462

Komentář

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
                                Motorovky už jsou taková klasika, ale letos jsme se setkali s tímhle - Yamaha "eRuno"
                                Jo, stáli s tím pod nama v sobotu. Když to nastartoval, nedalo se u toho vydržet

Komentář

Working...
                                X