Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Legend 2018

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Legend 2018

Ahojte,
    potřebuji poradit ohledně lístků. Chci je koupit online ale chcou po mně číslo kreditní karty....Není to risk?
    Děkuji

Původně odeslal Rouman Zobrazit příspěvek
    Ahojte,
    potřebuji poradit ohledně lístků. Chci je koupit online ale chcou po mně číslo kreditní karty....Není to risk?
    Děkuji
    Každý rok kupujem na místě, buď v servisu nebo přímo na shakeu, stejně si je tam budeš muset asi vyměnit za pásky na pokladně ne? Cena bývá taky stejná...

Komentář

Tak co už se těšíte? Letos jsme chtěli vynechat, ale první tři jména- Breen, Hirvonen, Meeke stojí za to tak zase pojedem no
      https://www.youtube.com/watch?v=VFRHNZHStcE

Komentář

Ahoj, startovka pro letošek asi ještě nikde není, co?

Komentář

17.9. byla uzávěrka přihlášek, zveřejnění seznamu přihlášených je 28.9.
          FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Seznam přihlášených. Češi zklamali letos
            https://www.facebook.com/12407273427...6125724405800/

Komentář

To je škoda, že nejede ani Štěpán Vojtěch je opravdu zklamání.
              "Rallye bez klobásy není rallye..."

Komentář

ahoj,

můžu se zeptat do pléna, jak to funguje na téhle Rally? Jedu tento rok po prvé a nevím zda je možnost spát na rychlostní zkoušce a zda je nutné kupovat lístek jako v Německu. Nebo je lepší si zajistit hotel na pláži a dojíždět každý den ráno na RZ. Děkuji za odpovědi.

Ladislav

Komentář

No možná tady budu kamenovaný, ale za 8 let co jezdím na Legendy tak letos nejslabší startovkastartovka podle jmen... Nevím jak to bude s tou slávou 50 let Martini Racing, ale pokud tak jako minulej rok sse setkáním mistrů for Colin tak to je zase trochu bouda na lidi... Mávačka v ryflích se mě loni moc nepozdávala... Konec hlášení.
                  Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

loix1: Teren moznosti kempovani docela omezuje, ale kdyz je nekde plac, kterej neni vylozene u baraku, neni zoranej, je aspon trochu rovne a da se tam zajet, tak neni problem. Stejne tak jsou omezeny prijezdy k RZ, na kterejch se plati asi na vsech, placeny zony byly vzdycky v mapach vyznaceny jen u tech prijezdu, takze kdyz zajedes na RZ, nikdo te rano nahanet nebude. Ale urcite doporucuju zaplatit si navstevu servisu (rallyvillage), je to jako za starejch casu, vlezes si az pod auta Hotel v Rimini nas posledne (2015) stal 15E/os. noc.

Edit: Vlastne posledne (2016) nas za kempovani na nejprovarenejsim miste na shaku stahli o 10E / auto, trochu jsem je podezrival, jestli to jsou vubec mistni, moc mi ty mladaci k ty zemedelsky usedlosti nesedeli.
                    Naposledy upraveno Kenny_pce; 25-09-18, 17:28.

Komentář

Těch 10e jsme platily i minulej rok... Ale nepřišlo mě toto jako by to měl byt nějaky podvod ;-) navíc ta jedna kočka co mě o tech 10e stáhla mě v noci mezi RZ prodávala v té usedlosti nějakou tu jejich kořalku ;-) a ta byla mimochodem parádní ;-)
                      Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 25-09-18, 18:57.

Komentář

Podle poslední tiskovky to vypadá, že Biasion, Alén, KKK, Cunico a spol. pojedou opravdu jen v rámci RZ v průmyslové zóně... Seznam přihlášených není slabota, ale ta pestrost let dřívějších je ta tam. Nejzajímavější jsou v podstatě auta, které přivezou posádky z Německa či Anglie. V Marinu se začíná bohužel negativně projevovat to, co už spousta posádek říkala před několika lety. Platí se už skoro za vše a ceny šplhají. Akcí s historiky je přece jen o mnoho více, než dříve a vše je o nabídce a poptávce. A někdo se radši sveze na třech menších akcích, než jedné, která vyjde za cenu právě těch tří. A pokud k tomu připočtu, že Maríno je rok co rok jako přes kopírák - tedy stejné RZ, tak ono pro spoustu účastníků není už co objevovat. Oproti dřívějšku už v neděli nejsou plnohodnotné vložky, ale jen šaškárna v uličkách průmyslové zóny, což není terno jak pro diváky, tak ani pro jezdce. Celkově mi zpětně koncept startu v pátek za tmy, "závodění" do rána, v sobotu se startuje až ve dvě odpoledne, takže druhá runda RZ se taky dojíždí za tmy, nepřipadá úplně user friendly. Na ta stará auta je prostě lepší denní světlo, protože si to užijí oči i uši. Poprvé od 2006 vynechávám a nemůžu říct, že by mě to nějak příliš deptalo. A to byly Legendy vždycky vrcholem mé sezóny. Nikdy neříkej nikdy, nechám to nadechnout a třeba bude jednou důvod se zase vrátit.
                        http://www.rallyshots.cz

Komentář

Původně odeslal nowi Zobrazit příspěvek
                          Podle poslední tiskovky to vypadá, že Biasion, Alén, KKK, Cunico a spol. pojedou opravdu jen v rámci RZ v průmyslové zóně... Seznam přihlášených není slabota, ale ta pestrost let dřívějších je ta tam. Nejzajímavější jsou v podstatě auta, které přivezou posádky z Německa či Anglie. V Marinu se začíná bohužel negativně projevovat to, co už spousta posádek říkala před několika lety. Platí se už skoro za vše a ceny šplhají. Akcí s historiky je přece jen o mnoho více, než dříve a vše je o nabídce a poptávce. A někdo se radši sveze na třech menších akcích, než jedné, která vyjde za cenu právě těch tří. A pokud k tomu připočtu, že Maríno je rok co rok jako přes kopírák - tedy stejné RZ, tak ono pro spoustu účastníků není už co objevovat. Oproti dřívějšku už v neděli nejsou plnohodnotné vložky, ale jen šaškárna v uličkách průmyslové zóny, což není terno jak pro diváky, tak ani pro jezdce. Celkově mi zpětně koncept startu v pátek za tmy, "závodění" do rána, v sobotu se startuje až ve dvě odpoledne, takže druhá runda RZ se taky dojíždí za tmy, nepřipadá úplně user friendly. Na ta stará auta je prostě lepší denní světlo, protože si to užijí oči i uši. Poprvé od 2006 vynechávám a nemůžu říct, že by mě to nějak příliš deptalo. A to byly Legendy vždycky vrcholem mé sezóny. Nikdy neříkej nikdy, nechám to nadechnout a třeba bude jednou důvod se zase vrátit.
                          Nowi, lépe bych to nenapsal. Ja letos, od roku 2010, poprvé nejedu a dost se na mém rozhodnutí podepsal ten loňský "podraz"... Doby kdy v hlavním poli byl Blonqist, KKK, Aghini, Biasion atd jsou pryč ;-(

Komentář

Zdravím, nevíte na jaké rz a v jakém místě se nachází toto místo? Díky
                            https://youtu.be/17p8zWRNsBQ?t=31s

Komentář

Nejprovarenejsi misto na shaku. 43°57'47.7"N 12°27'04.2"E

Komentář

Working...
                              X