Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Lausitz Rallye 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Kenny_pce
    replied
    Původně odeslal rallymag2 Zobrazit příspěvek
    Pro ty,kdo se dotazovali na koureni a piti. Jsem na sejku. V okoli asi 20 lidi. Tri kouri,par jich pije pivo a jeden ma v ruce lahev neceho ostrejsiho...
    Jj, cígo a foťák jsem si už taky rozjel pivo zatím ne, před devátou nepiju, nejsem prase.

Zanechat komentář:

• rallymag2
    replied
    Původně odeslal Míla Rs 2004 Zobrazit příspěvek
    Dají se koupit lístky na místě díky za info
    Na místě, v autě, ve vlaku, v autobusu, v tramvaji, pěšky...ALE jen přes internet /nic složitého, zvládl by to žák 2. třídy ZŠ, pokud by měl platební kartu/.

Už to tady padlo několikrát a je to i na oficiálních stránkách https://www.lausitz-rallye.de/en/spectators/tickets už poměrně dlouho. Lístek přijde obratem s stačí mít v telefonu QR kód.

Hlavně nejezdit na přístupovou cestu k RZ bez QR kódu, zdrží to jen ostatní!!!!!!!!!!!

Zanechat komentář:

• Míla Rs 2004
    replied
    Dají se koupit lístky na místě díky za info

Zanechat komentář:

• rallymag2
    replied
    Pro ty,kdo se dotazovali na koureni a piti. Jsem na sejku. V okoli asi 20 lidi. Tri kouri,par jich pije pivo a jeden ma v ruce lahev neceho ostrejsiho...

Zanechat komentář:

• rallymag2
    replied
    Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
    Za jak dlouho vám přišli lupeny na mail? Objednávka proběhla v pohodě, platba odešla a na mailu zatím nic (placeno asi před hodinou)
    Obratem

Zanechat komentář:

• tedyn
    replied
    Nám přišly do minuty. Ihned po platbě. Nezadali jste špatný e-mail? Ale mám pocit, že to rovnou po platbě házelo na link s QR kódy. A až potom e-mail.

Zanechat komentář:

• alesk
    replied
    Za jak dlouho vám přišli lupeny na mail? Objednávka proběhla v pohodě, platba odešla a na mailu zatím nic (placeno asi před hodinou)

Zanechat komentář:

• tedyn
    replied
    Díky chlapi. Nikdo to tu neřešil doteď, tak jsem se zeptal při mé premiéře.
    Doufám, že si to užijeme se vším všudy. Jen kdyby se to počasí chtělo umoudřit. Podle předpovědi nic moc

Zanechat komentář:

• rallymag2
    replied
    Původně odeslal rallyfansR5 Zobrazit příspěvek

Buď v klidu,všechno tam je značený. Přijedeš do Boxbergu a u cesty budou rozcestníky a vybereš si kam chceš jet.
    Divil jsem se, že s tím někdo přišel tak pozdě. Značení je skutečně super, nikdo nezabloudí a dostane se, kam je potřeba. Navíc je všechno od servisu dostupné v řádu jednotek minut.

Zanechat komentář:

• rallyfansR5
    replied
    Původně odeslal tedyn Zobrazit příspěvek
    Lístky máme koupené. Odkaz na ten program je všechno, co dostaneme? On se teda dá zjistit i bez ticketu, ale ty popisy jsou vše, co nám sdělí? Žádné náčrty map alespoň?
    Třeba DM 1 na Mulkwitz. Kdyby nebyly mapy na netu z minulých let, tak jak mám vědět, kám mám přijet? Což ve finále stejně nevím, kde se do DM vjíždí..
    Buď v klidu,všechno tam je značený. Přijedeš do Boxbergu a u cesty budou rozcestníky a vybereš si kam chceš jet.

Zanechat komentář:

• tedyn
    replied
    Lístky máme koupené. Odkaz na ten program je všechno, co dostaneme? On se teda dá zjistit i bez ticketu, ale ty popisy jsou vše, co nám sdělí? Žádné náčrty map alespoň?
    Třeba DM 1 na Mulkwitz. Kdyby nebyly mapy na netu z minulých let, tak jak mám vědět, kám mám přijet? Což ve finále stejně nevím, kde se do DM vjíždí..

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied
    Se dívám, že jsem dal odkaz na příští rok, jsem si ani nevšiml ,a jinak na resultech jsem dal soutěž do vyhledávače,bez finty.
    Naposledy upraveno gonzo; 28-10-22, 19:46.

Zanechat komentář:

• Wladimeer
    replied
    Na základě tvého dotazu jsem to tam včera (ani dnes) taky nenašel... (asi na to má Gonzo nějakou fintu )

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Je to chyba jenom u mě nebo jinde?Na hlavní strance "resultů" Lasitz vůbec nemám.Kdo ví proč?

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Jj asi su slepý

Zanechat komentář:

Working...
X