Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kalendář WRC 2009 a 2010

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Kalendář WRC 2009 a 2010

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
    Já se na Bulharsko taky docela těším. Do Polska mě na MS nikdo nedostane, nejsem sebevrah, ale někde v kopcích nad Bulharskem by to nebylo špatný. Určitě to ale nebude nějaká láce pro Čechy a nejdostupnější rally už vůbec ne. Jen když si představím tu cestu autem, tak to určitě ne. Letadlem se dá dneska letět do 4000 úplně všude a místní náklady jsou v rozpočtu zanedbatelné. Finančně nejdostupnější svět to určitě nebude.
    Já teda nevím, na MS jsem byl párkrát a pravidelně nejezdím, právě ty finance mně jako studentíka dost omezují... Jestli jsou místní náklady zanedbatelné nevím... Pokud nebudu chtít jíst 5 dnů řízky z domu, tak asi nějaké náklady budou. A srovnávat ceny v Bulharsku, Německu, Finsku... to nemá smysl, v tomto jsou pro nás bulhaři zlatí... No a tu cestu autem si představovat nemusím, sám jsem ji 2x jel a ve dvou lidech je to na den a v pohodě... Co myslíš, že je cenově dostupnější?

Komentář

Trochu mne na začátku téhle debaty zaráželo hodnocení Bulharska.Doufám,že to bylo od lidí,kteří Bulharsko moc neznají.My bychom jim měli závidět pana Janakieva a naši zástupci slavného(kdysi opravdu)Autoklubu by se měli stydět.Jinak Rally Albena a Zlaté písky byly krásné a těžké soutěže.A v době,kdy u nás byla vrcholem Š 110 Rallye,tak bulhaři montovali Bulgarenault Alpine A 110.Takže nedělejme bulharům to,co jsme neradi,když dělají nám sousedi,kteří žijí na západ od nás.Nechme se překvapit,já věřím,že to budou pěkné závody.A co mně na nových soutěžích zajímá nejvíc,bude srovnání posádek na neznámých tratích.

Komentář

Vim ze asi predcasne, ale netusite nekdo v kterych mistech Bulharska se ma jet MS !!! Dik

Komentář

Nemusí to být špatny, ale zálež n jakém povrchu se pojede.
          „V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.“

Komentář

ma to svoje klady a zapory, ale myslim si ze napr. to Rusko by nemuselo byt az tak spatne...., Polsko to neni dobra volba, ale ja jakozto z Moravy to mam urcite bliz nez napr. Nemecko....

Komentář

Byl jste nekdo uz na Rajdu Polski? Jake tam na severu panuji pomery? nocovani v aute je v Polsku povoleno, ze? pocitam, ze kdyz to bude svet, tak budou muset trochu zainvestovat, aby to trochu vypadalo...Dost vazne uvazuju o ceste, je to relativne dostupna sotolinova soutez MS, cesta asi teda zadna slava, ale krom benzinu minimalni naklady, zadny trajekt, nic...i kdyz vyber vstupneho asi bude...pro ten pocit bych rovnou asi zajel do Ruska, abych mohl rict...ano, byl jsem v Rusku -autem ...tech 15km uz cloveka nevytrhne
              www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Nezapomeň, že do Ruska potřebuješ vízum.

Komentář

heh, aha, dik za info, na to jsem nedomyslel...tak to by se mi asi hluboce nevyplatilo, to se radsi podivam pohledem od hranic...

Komentář

Pozor, aby Ti u toho pohledu někdo neukradl brejle...! :-)

Komentář

Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
                      heh, aha, dik za info, na to jsem nedomyslel...tak to by se mi asi hluboce nevyplatilo, to se radsi podivam pohledem od hranic...
                      To vízum si vyřiď.Stojí to za to.Rusko je strašně krásná země(vč.Rusek,ty jsou fakt luxusní).A hlavně nezapomínej na to,že se tam taky pojede MS.Pokud to bude na severu,tak to bude takové druhé Finsko.

Komentář

jojo, v okoli Mikolajki jsou krasny rychly trate, videl jsem par onboardu a docela masakr... to Rusko je zajimavy, zvlast ta Kaliningradska oblast, rozstrileny vesnicky, takovy tajemny vzhledem k minulosti, pekny i na foceni... asi to stoji za navstevu i pres to vizum kdyz uz tam clovek pobliz je, to mas pravdu, ale fakt nevim jak slozity a financne narocny je ziskat vizum do Ruska, asi zdaleka ne jak do USA

Komentář

Vízum 60 USD.

Komentář

Původně odeslal satyr Zobrazit příspěvek
                            Vim ze asi predcasne, ale netusite nekdo v kterych mistech Bulharska se ma jet MS !!! Dik
                            Borovec bude centrum souteze.
                            http://www.rallybulgaria.com/
                            http://www.bgnrc.info/index.php?opti...=3368&Itemid=1

Komentář

Dekuji moc

Komentář

Docela by mě zajímal názor plamena na to, že některé týmy silně protestují proti pořádání MS v Bulharsku.

Hlavně Citroen se vyjadřuje hodně ostře proti této soutěži.

Osobně by mě vyřazení Bulharska dost zklamalo, je to krásná země a měl jsem v plánu se tam na Bulharskou rally jako součást MS vydat a pak strávit dovolenou.

Komentář

Working...
                                X