Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Japan 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Japan 2008

Teď jsem se díval na sestrih a ta DUDUHO rána musela být strašná,do půl auta byl ten sloupek. No snad se z toho dostane Patrick Pivata bez větších následků.

Jen je mi tošku divné že Ketomaa nejede do PWRC,trošku škoda když mu to tak jde.
    Neber život tak vážně,stejně z něho nevyvazneš živ

Komentář

Pod vysledkama je odkaz na video. Je tam on board. Sel na blate po cumaku ven,tak dal rucku a trefil blbe uzkej sloupek dverma. Presne na panty dveri a sloupek tam zajel teda slusne. Myslim, ze spis smula. Zadnej strom okolo, prikop, nic, jen ten sloupek. Snad se z toho dostane, desny. Jinak ta Japonska rally..ta je fakt napinava..

Komentář

Jak se to zatím jeví tak suzuki si přijde na pěkné bodíky.

Peter S. je škoda že to neudržel na cestě.
        Holt není asi z hůry přáno.
        Neber život tak vážně,stejně z něho nevyvazneš živ

Komentář

četl jsem dnešní sport magazín je tam takový menší článek o Duvalově havarii.po krátkem úvodu (schrnutí) článek začíná: Bývalý tovární jezdec škody motorsport F.Duval včéra havaroval .......atd atd.asi jsem někde zaspal a nebo predbehli dobu.Jinak přeji P.Pivatovi brzké uzdravení.

Komentář

Původně odeslal teletv Zobrazit příspěvek
            Je tu nějak mrtvo,to všichni včera skončili u toho piva asi.
            Tak to pivo slovy tři lahváče jsem měl akorát tady večer u PC.A ráno jsem zaopatřoval domácí zvířectvo (králíci chcou mít taky jednou za týden čisto).Jinak k průběhu dnešní etapy-Peter jednu chvíli stahoval asi opatrně jedoucího Seba,snad si myslel,že by mohl jít i před něho,zrychlil ale moc.Seb si to pohlídá,i když do cíle je ještě poměrně daleko.Takže jedinej souboj bude o pátej flek,pro Suzuki by to bylo snad nejlepší dosavadní umístnění?

Komentář

Původně odeslal sete Zobrazit příspěvek
              četl jsem dnešní sport magazín je tam takový menší článek o Duvalově havarii.po krátkem úvodu (schrnutí) článek začíná: Bývalý tovární jezdec škody motorsport F.Duval včéra havaroval .......atd atd.asi jsem někde zaspal a nebo predbehli dobu.Jinak přeji P.Pivatovi brzké uzdravení.
              To uz nema cenu se nad tim rozcilovat, klasika - jedna agentura vyplodi nejakej kec a vsichni to pak opisujou. Ja si ted precetl ze Henning je mladsi nez Peter.
              http://sites.google.com/site/cmr2cars/

Komentář

bohužel,smutne video z havarie Duval-Pivato.
                http://www.youtube.com/watch?v=UoFOaBiZixg
                moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Že by si Fordi byli vědomi Loebova titulu a nechali Jari-Mattiho útočit a tím by se mu omluvili za Korsiku? Citroen, jestli chce bojovat i o značky tak neměl je nechat tak utéct Sebovi, ale asi je prestižnější jezdecký titul a taky nemohli vědět že Dani bude mít problémy(nějak často ale poslední dobou?). Jinak hodně štěstí Patricku Pivatovi, má někdo nové info o něm?
                  "To je rallye, voe!" - K. Loprais

Komentář

ad ford: neblazni, vyckej konce...

Komentář

z jednoduchého pohledu na panel je patrné, že zájem o rally je na bodu mrazu. Nezajímá fanoušky, nezajímá fabriky. FIA a výskyt ufouna Seba odstranil přítažlivost tohoto sportu. Byly nás tady na foru desítky, mnozí celou noc, když se jelo v noci. Je neštěstím pro každý sport, když se narodí nadčasový sportovec.
                      Je mi z toho smutno.
                      HIRVONEN M. / LEHTINEN J. (st. č. 3) "Tohle bylo těžké, do čerta! Uvidíme, jak to projede Sebastien." / "This one was hard, bloody hell! We'll see how Sebastien will drive through."

Jak může někoho, v tomto případě Hirva, zajímat, jak pojede ten. který jede jenom to co potřebuje a má to naprosto pod kontrolou???????
                      Naposledy upraveno McTell; 02-11-08, 05:40.

Komentář

Dovolím si nesouhlasit.Seděli nás tu desítky protože jezdila česká auta,nebo český jezdec.Takže na nezájem fanoušků bych to neviděl.A Seb neodstranil přítažlivost tohoto sportu.Když už nic,tak ta suverenita je zajímavá v tom,kdy už skončí,resp.se najde někdo kdo ho začne porážet.
                        A proč by Hirva nemohlo zajímat jak jede Seb??? Tak to už vážně nechápu.

Komentář

A vidíš to tedy na zájem fanoušků?
                          A proč se dívím Hirvovi? Protože bylo naprosto jasné, že jestli se Sebovi bude zdát ta vložka tak těžká jako Hirvovi, tak si tam klidně od něj dá nadělit dalších dvacet.
                          Seb vyjel od startu na třetí místo, jel na třetí místo a , možná k tvému překvapení, dojel na třetím místě. Ostatní sbírají, co na ně zbyde. Přičteš-li k tomu stájovou režii Fordu, pak je fakt na co koukat.
                          A nezájem fabrik se mi taky jenom zdá?
                          Naposledy upraveno McTell; 02-11-08, 08:08.

Komentář

Nezájem fabrik se Ti nezdá,ten je takový jaký je.Ale jinak mi přijde že prostě si za každou cenu přesvědčen o svých názorech a nemá cenu s Tebou o nich polemizovat.Ale ok.Na to má každý právo a to dělá diskuze zajímavé.
                            Loeb je úplně někde jinde to jo,ale je jenom člověk a ten občas chybuje.Vždyť co řekl po dojetí té rz kde Miko řekl tu větu? LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Dělal jsem hodiny, 200 metrů před cílem, na rovném. Musel jsem couvat. Voda byla všude."

Komentář

Ajej, Novikov před sebe pustil Hänninena, jinak jel vynikajícně, holt Rusáci se s Rakušákama nemají rádi už od dob Napoleona. A hlavně gratulace Suzuki, kdyby PG jel taky celý víkend jak v neděli tak má snad bednu! A v tabulce týmů jdou před Munchi´s. No a Seb - netřeba mluvit. Ještě na něj svádět neatraktivitu rallye. Spíš by to chtělo více Sebů, než žádného.
                              "To je rallye, voe!" - K. Loprais

Komentář

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
                                Nezájem fabrik se Ti nezdá,ten je takový jaký je.Ale jinak mi přijde že prostě si za každou cenu přesvědčen o svých názorech a nemá cenu s Tebou o nich polemizovat.Ale ok.Na to má každý právo a to dělá diskuze zajímavé.
                                Loeb je úplně někde jinde to jo,ale je jenom člověk a ten občas chybuje.Vždyť co řekl po dojetí té rz kde Miko řekl tu větu? LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Dělal jsem hodiny, 200 metrů před cílem, na rovném. Musel jsem couvat. Voda byla všude."
                                Všichni jedou rychle, někteří velmi rychle, Loeb bezkonkurenčně nejrychleji. Všichni chybují, někteří méně, Loeb bezkonkurenčně nejméně. To, že dělá hodiny je asi znakem ztráty koncentrace při jízdě "při zdi". To bývá nebezpečné.
                                Gurune, tady nejde o polemiku, ale o prostou statistiku.
                                Nenapsal jsem nic více, než že se mi tento sport zdá poslední dobou málo zajímavý a že to, podle mne, potvrzuje sledovanost rally na těchto stránkách.
                                Japonsko: 2008 = 58 diskuznich příspěvků; 2007 = 188 diskuzních příspěvků; 2006 = 401
                                Ani v jednom z těchto ročníků nejel Čech a české auto

Komentář

Working...
                                X