Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Japan 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Gurun
    replied
    Re: Rally Japan 2008

Velká fotogalerie z Japonska:http://wrc.auto.cz/fotogalerie/rally...ly-weyens.html

Zanechat komentář:

• JaraKl
    replied

Jenže ten odstup více než pět minut je hrozivej,jinak první eNko až jedenáctý,čekal jsem nějaký na bodech.Juha tímto vítězstvím má skvěle nakročeno k celkovému prvenství,i když ve Welsu to může být ještě těžší než tady,vzpomeńme si na loňský noční mlhy,letos to bude asi opět pěknej masakr.Když vidím ty časový rozestupy,jsu hrozně zvědavej,jak se s tím popere můj jmenovec s Puntem od JM.

Zanechat komentář:

• Čejda
    replied

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
    Tak koukám jak Suzuki dnes zářilo! Kdo by před startem tipoval Anderssona na 2.místo v etapě? Vím, že ostatní už neměli kam spěchat, ale stejně...

JaraKl: Naprostý souhlas.
    Suzuki jeloskvěle, dobré umístění na konci rallye a andersson jezdil velmi dobré časy. Uvidíme jak to bude ve walesu.

Zanechat komentář:

• Prca
    replied

Gratuluji MISTROVI.
    Skvělé časy zajížděl poslední den Petter se Subaru.

Zanechat komentář:

• standak
    replied

Tak koukám jak Suzuki dnes zářilo! Kdo by před startem tipoval Anderssona na 2.místo v etapě? Vím, že ostatní už neměli kam spěchat, ale stejně...

JaraKl: Naprostý souhlas.

Zanechat komentář:

• JaraKl
    replied

Snížená sledovanost zde je též zapříčiněna odlivem některých diskutujících na eWRc result.Ale hlavně i dominancí Seba a častějším veřejným používání týmové režie.

Zanechat komentář:

• McTell
    replied

Původně odeslal rallyvoe Zobrazit příspěvek
    Ajej, Novikov před sebe pustil Hänninena, jinak jel vynikajícně, holt Rusáci se s Rakušákama nemají rádi už od dob Napoleona. A hlavně gratulace Suzuki, kdyby PG jel taky celý víkend jak v neděli tak má snad bednu! A v tabulce týmů jdou před Munchi´s. No a Seb - netřeba mluvit. Ještě na něj svádět neatraktivitu rallye. Spíš by to chtělo více Sebů, než žádného.
    Souhlas. Více Sebů a zájem je zpět. Problém není v Sebovi, ale v tom, že je sám.

Zanechat komentář:

• McTell
    replied

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
    Nezájem fabrik se Ti nezdá,ten je takový jaký je.Ale jinak mi přijde že prostě si za každou cenu přesvědčen o svých názorech a nemá cenu s Tebou o nich polemizovat.Ale ok.Na to má každý právo a to dělá diskuze zajímavé.
    Loeb je úplně někde jinde to jo,ale je jenom člověk a ten občas chybuje.Vždyť co řekl po dojetí té rz kde Miko řekl tu větu? LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Dělal jsem hodiny, 200 metrů před cílem, na rovném. Musel jsem couvat. Voda byla všude."
    Všichni jedou rychle, někteří velmi rychle, Loeb bezkonkurenčně nejrychleji. Všichni chybují, někteří méně, Loeb bezkonkurenčně nejméně. To, že dělá hodiny je asi znakem ztráty koncentrace při jízdě "při zdi". To bývá nebezpečné.
    Gurune, tady nejde o polemiku, ale o prostou statistiku.
    Nenapsal jsem nic více, než že se mi tento sport zdá poslední dobou málo zajímavý a že to, podle mne, potvrzuje sledovanost rally na těchto stránkách.
    Japonsko: 2008 = 58 diskuznich příspěvků; 2007 = 188 diskuzních příspěvků; 2006 = 401
    Ani v jednom z těchto ročníků nejel Čech a české auto

Zanechat komentář:

• rallyvoe
    replied

Ajej, Novikov před sebe pustil Hänninena, jinak jel vynikajícně, holt Rusáci se s Rakušákama nemají rádi už od dob Napoleona. A hlavně gratulace Suzuki, kdyby PG jel taky celý víkend jak v neděli tak má snad bednu! A v tabulce týmů jdou před Munchi´s. No a Seb - netřeba mluvit. Ještě na něj svádět neatraktivitu rallye. Spíš by to chtělo více Sebů, než žádného.

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied

Nezájem fabrik se Ti nezdá,ten je takový jaký je.Ale jinak mi přijde že prostě si za každou cenu přesvědčen o svých názorech a nemá cenu s Tebou o nich polemizovat.Ale ok.Na to má každý právo a to dělá diskuze zajímavé.
    Loeb je úplně někde jinde to jo,ale je jenom člověk a ten občas chybuje.Vždyť co řekl po dojetí té rz kde Miko řekl tu větu? LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Dělal jsem hodiny, 200 metrů před cílem, na rovném. Musel jsem couvat. Voda byla všude."

Zanechat komentář:

• McTell
    replied

A vidíš to tedy na zájem fanoušků?
    A proč se dívím Hirvovi? Protože bylo naprosto jasné, že jestli se Sebovi bude zdát ta vložka tak těžká jako Hirvovi, tak si tam klidně od něj dá nadělit dalších dvacet.
    Seb vyjel od startu na třetí místo, jel na třetí místo a , možná k tvému překvapení, dojel na třetím místě. Ostatní sbírají, co na ně zbyde. Přičteš-li k tomu stájovou režii Fordu, pak je fakt na co koukat.
    A nezájem fabrik se mi taky jenom zdá?
    Naposledy upraveno McTell; 02-11-08, 08:08.

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied

Dovolím si nesouhlasit.Seděli nás tu desítky protože jezdila česká auta,nebo český jezdec.Takže na nezájem fanoušků bych to neviděl.A Seb neodstranil přítažlivost tohoto sportu.Když už nic,tak ta suverenita je zajímavá v tom,kdy už skončí,resp.se najde někdo kdo ho začne porážet.
    A proč by Hirva nemohlo zajímat jak jede Seb??? Tak to už vážně nechápu.

Zanechat komentář:

• McTell
    replied

z jednoduchého pohledu na panel je patrné, že zájem o rally je na bodu mrazu. Nezajímá fanoušky, nezajímá fabriky. FIA a výskyt ufouna Seba odstranil přítažlivost tohoto sportu. Byly nás tady na foru desítky, mnozí celou noc, když se jelo v noci. Je neštěstím pro každý sport, když se narodí nadčasový sportovec.
    Je mi z toho smutno.
    HIRVONEN M. / LEHTINEN J. (st. č. 3) "Tohle bylo těžké, do čerta! Uvidíme, jak to projede Sebastien." / "This one was hard, bloody hell! We'll see how Sebastien will drive through."

Jak může někoho, v tomto případě Hirva, zajímat, jak pojede ten. který jede jenom to co potřebuje a má to naprosto pod kontrolou???????
    Naposledy upraveno McTell; 02-11-08, 05:40.

Zanechat komentář:

• barban
    replied

ad ford: neblazni, vyckej konce...

Zanechat komentář:

• rallyvoe
    replied

Že by si Fordi byli vědomi Loebova titulu a nechali Jari-Mattiho útočit a tím by se mu omluvili za Korsiku? Citroen, jestli chce bojovat i o značky tak neměl je nechat tak utéct Sebovi, ale asi je prestižnější jezdecký titul a taky nemohli vědět že Dani bude mít problémy(nějak často ale poslední dobou?). Jinak hodně štěstí Patricku Pivatovi, má někdo nové info o něm?

Zanechat komentář:

Working...
X