Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Cyprus Rally 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Cyprus Rally 2009

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
    ...a nepomůže mu to ani za volant v nějakém týmu v IRC.
    Bohužel, smutná realita.
    Tak nevím jak po finanční, ale po sportovní stránce by pro Prsta myslím bylo lepší jet celý IRC než JWRC a každej závod se třást o to jestli bude vypsána skupina....

Copak si To Martin nemůže dovolit zafinancovat sám???
    Odbověděl bych si sám, ale bohužel nevidím do toho kolik si vezme sezona v IRC či JWRC
    Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Už si konečně uvědomte, že Martin je od roku 2005 v MS, v IRC by se zase seznamoval a tak dále a tak dále...a co je hlavní, sám řekl, že do IRC se mu v jeho pozici vůbec nechce.Hledat to ale nebudu...

Komentář

Musím se jen smát a kroutit hlavou....Ty si vážně myslíš, že mu pomůže znát tratě, prostředí atd....když to nebude moct prodat (viz. zdřejmě nevypíšou JWRC na Kypr)...věř tomu že to nebude poslední soutěž kde skupinu nevypíšou.....takže vzhledem k tomu máš asi pravdu a PRST (i když ho mám rád a moc mu přeju úspěch) by si měl asi koupit PlayStation s nějakou simulací MS aby ty zkušenosti někde prodal....

Komentář

Neřeš mě a směj se dál, já sem svoje řekl.

Komentář

Neřešim tě!!!....jen jsem reagoval na tvůj názor...tak se neuražej...není v tom nic osobního....každý máme právo se k věci nějak vyjádřit....

Komentář

Jasná

Komentář

Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                Neřešim tě!!!....jen jsem reagoval na tvůj názor...tak se neuražej...není v tom nic osobního....každý máme právo se k věci nějak vyjádřit....
                Heslo v podpisu pěkný, ale zkus se jím řídit. Pokud totiž rozumný jedinec odhlédne od faktu, že v IRC na několika závodech pojede Škodovka a že se IRC jede v moravě, tak mi řekni jediný důvod, proč by Martin uvažoval o přestupu do IRC. Čím dalším je IRC pro nečeského diváka zajímavé? Od roku 2005 získává zkušenosti MS, něco tam znamená, může tam dál jezdit, tak co by měl z toho, že by šel do IRC? Myslíš, že s Citroenem C2S1600, které má Martin dva v garáži by v IRC udělal díru do světa? Nebo si snad myslíš, že by starej Prokop vyndal z kešeni 20 mil Kč na účast Martina v IRC s konkurence schopnou technikou?

Komentář

Zas nepřeháněj, za komplet evropské podniky IRC s Kronosem zaplatíš cca 500 tisíc Euro Jinak ale souhlas.

Komentář

rallypraha: děkuju že si to tak napsal, myslel semto obdobně

Komentář

Podle informací od místních leží na části RZ v tuto chvíli sníh

Komentář

A nespletl sis vlákno?

Komentář

Původně odeslal Walach Zobrazit příspěvek
                          Jasná
                          jsem rád...že si rozumíme....jsme přeci ogaři z moravy...a nebudem se hádat
                          Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 25-02-09, 11:07.

Komentář

To rallypraha:_tak to jsou třebas věci do kterých nevidím...

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
                              Zas nepřeháněj, za komplet evropské podniky IRC s Kronosem zaplatíš cca 500 tisíc Euro Jinak ale souhlas.
                              No Mirku těch 20 mil Kč za smysluplnou účast v IRC je podle mě holá realita. Nakonec to potvrzuješ i ty, když říkáš, že 15 mil Kč je na evropské podniky s Kronosem. Přidej si k tomu jeden nutný výlet za moře v případě Martina asi i náklady na pořízení auta a techniky a ta dvacka stačit nebude.
                              I na IRC jsou totiž potřeba sakra peníze, což si někteří snílci neuvědomují.
                              MravenecZ

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
                                Podle informací od místních leží na části RZ v tuto chvíli sníh
                                Je to alespoň na erzetách páteční etapy? Šotolinové pneumatiky na asfaltovém povrchu pokrytém sněhem... To už je tragikomedie
                                FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                                Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Working...
                                X