Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Nechci se dohadovat, protože je to věc názoru, ale podle mě by v MS jezdil lépe než Ostberg. Na všech površích. Podívej se na Kopeckého výkony na šotolině za poslední dobu. A pak taky, kolikrát to za poslední dobu zahodil. Ale jak říkám, je to dohadování o něčem neměřitelném. A pravdu máš s tím, že bez peněz do MS nelez

Komentář

• Honza krome Deutschlandu a Sardinie nezna trate a na uceni uz nema cas. S tim Ostbergem to nevyresime Ale jsou tu jiny: Tanak, Evans, Suninen, Lappi, Tidemand, Bergkvist, i ten Hanninen dokazal jezdit casy na bednu. Apropos, mladej Rovanpera by nemoh, kdyby na prejezdech ridil spolujezdec? S tim klukem by to chtelo zacit pracovat, aby nezestarnul mladej
      O prinesenejch prachach je to ted jen u Wilsona, Kasimi na tovarni body nejezdi.
      Takze podle me to bude Hanninen, Lappi a Suninen, coz muze vypadat trochu jednotvarne, ale Hanninen asfalt umi, Lappi celkem taky a Suninen je na svuj vek velmi spolehlivej.
      Naposledy upraveno Kenny_pce; 29-08-16, 21:47.

Komentář

• Nevěřím tomu, že by Toyota měla tři Finy v týmu, marketingově je to špatně. Nasazení Hänninena moc nevěřím. Dobře, tak si zkusme zatipovat složení týmů na příští rok

1) Volkswagen - na 99% beze změny
        2) Citroen - Meeke jistý. Začínám mít pocit, že Neuville by do Citroenu chtěl. Lefebvre měl slušně našlápnuto, ale pokud někdo další, tak Breen.
        3) Hyundai - jistě Sordo a Paddon, nejistý ten Neuville. V záloze mají Abbringa, ten ale úplně nepřesvědčil. Pokud by někdo mohl přijít, tak s nějakým budgetem jako kdysi Paddon. Mně by se tam líbil Tidemand
        4) Toyota - jak jsem psal, tak nevěřím, že Hänninen pojede stabilně. Lappi je logická volba, Suninen je dobrej, ale dát ho už do WRCu a ještě nového vozu, no nevím
        5) Ford - Malcolm vždycky překvapí, ale letošní sestava se mu nepovedla. Ostberg je za zenitem a Camilli sednul do WRCu moc mladej a nezkušenej. Nevím, co od něj čekal. Malcolm by měl nasadit Tänaka, Evanse a třeba toho Suninena, pokud chce lovit talenty.

No a tím jsem umístil skoro všechny jezdce

Komentář

• Lefebvre má zlomených 5 žeber a jeden obratel, jeho starty na Korsice a v Katalánsku jsou vyloučeny.

Komentář

• http://www.rally-mania.cz/news.php?id=17498
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• můj tip
              VW - Ogier,Latvala,Mikkelsen
              Hyundai - Paddon,Sordo,Sunninen
              Toyota - Lappi,Tanak, Hanninen ( na pár závodů )
              Citroen - Meeke,Neuville,Lefebvre
              M-sport - Camilli,Breen\Tidemand

Komentář

• Tak nějaké novinky ohledně soutěží.

Mexico podepsalo smlouvu i na sezónu 2017 a 2018.

Korsika by se příští rok mohla jet na jaře.

Prý se rozhoduje, zda v kalendáři dostane přednost Polsko nebo Acropolis.

Hodně za návrat lobují na Novém Zélandu.

Švédsko mění centrum soutěže. Místo Karlstadu, případně Hagforsu, to bude v roce 2017 město Torsby. Je to malinko víc na severu i blíž k Norsku, čímž by mělo být zaručeno víc sněhu. Pořadatelé počítají i s novými zkouškami.

Komentář

• Teď jdu do absolutního JPP, ale Polsko su zvědav, jeden Polák mě v sobotu přesvědčoval, že se Rajd narok v MS nepojede
                  Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Mne rikal jeden v Polsku, ze lidi spis doufaj nez ze by tam byla realna moznost. Smlouva byla na 3 roky a letos odstoupil hlavni sponzor a sponzoroval to autoklub. Tam to asi stat komplet nezatahne jako na zapade..

Komentář

• Tak podle neoficiálních zdrojů z Itálie soutěž na Sardínii zůstane, brzy by to mělo být oficiální. Smlouva se podepíše na několik let. A podle všeho by se centrum zase mohlo vrátit do Olbie.

Komentář

• Neoficiální zdroje z Polska nejsou? Pořád doufám...
                        FANS OSEK !!!

Komentář

• Ať je to trochu vtipnější, tak Thierry Neuville má dle @KiwiWRCfan a jím zmiňovaného zdroje Motorsport Monday mít na stole víceleté kontrakty od Citroenu a Hyundai, ale chlapec touží po jednoroční smlouvě
                          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Nechce se vázat na delší dobu a tím by byl omezený v budoucnosti.
                            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Kdekdo by bral víceletou smlouvu hned a on by zrovna chtěl jen roční...
                              Ale jasný, kdyby to nebylo ono ("nejelo to"), tak může po roce jednoduše změnit tým - jak píše Pepa.
                              www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

• A takhle vrká a vypadá nová Fiesta WRC:
                                https://www.youtube.com/watch?v=ngH2Ums1yKU
                                eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Working...
                                X