Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jari už testuje střechu yarisu
    Naposledy upraveno Sebufoun; 21-02-17, 17:29.

Komentář

• Prý je pevná, připravená na nadcházející závod

Komentář

• Tak další jobovka:http://www.rally-mania.cz/news.php?id=17779
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Takže Honza utřel??

Komentář

• Neřekl bych.
            eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

• Tak Capito zpět ve VW, to jsem zvědav co tma bude vytvářet :
              https://f1sport.auto.cz/clanek/capit...nu-vratil-k-vw

Komentář

• Ta zmena pravidel jak pise Shacki u clanku mi nejak unikla. Spociva v 8.3.1? Takze neucast v povinny soutezi neznamena 0 na konci sampionatu, ale jen nucene zapocitanou? Ze by SM zaloboval pro Kopeckyho? Akorat nechapu, jak to motivuje Veibyho pro rozhodnuti jet Finsko mimo sampionat.

Komentář

• Dnes se na několika místech (např.: autosport.com) objevila informace, že příští rok to skutečně vypadá na návrat Turecka. Kalendář by měl být navýše na 14 soutěží. K tomu to vypadá, že by Polsko mohla nahradit nová soutěž v Chorvatsku. Za mě oboje naprosto nepochopitelné. Absurditu pořádat MS za současné politické situace v Turecku asi netřeba více komentovat. A Chorvatsko, proboha z jakého důvodu? Jaký je zde zájem automobilek nebo promotéra? Jaké je zde tradice rally? Jela se vůbec kandidátská soutěž, mají tam zkušenosti a dokáží postavit vhodné tratě?

Tady na to reaguje Hayden Paddon. Osobně jsem taky doufal právě v návrat jeho domácí soutěže a i když je pro mě mnohem pravděpodobnější se dostat osobně třeba do Chorvatska, tak 100% raději podpořím Nový Zéland.

RALLY FANS - WE NEED YOU: Amid the latest rumours, we need one final push before next weeks WRC meeting about what we all want - RALLY NEW ZEALAND....
                  If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

• Původně odeslal BIGMIKE Zobrazit příspěvek
                    ..."a dokáží postavit vhodné tratě?"

Tratě jsou to jediné, co by snad neměl být problém najít...

Komentář

Working...
                    X