Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Původně odeslal nokian Zobrazit příspěvek


  Ubytování od 22.04. přes booking a plán je v pátek a v sobotu 3 RZty, v neděli jen PowerStage. Jede se autem přes SK a H. Vzhledem k tomu, že mně 25.04. končí 180ti denní lhůta po prodělaném Covidu, tak zatím s AG testem pro výjezd nepočítám (zajdu k doktorovi a tem mně vydá potvrzení).
  Kde máte zamluvené ubytování?

  Komentář


  • Původně odeslal -mira- Zobrazit příspěvek

   Kde máte zamluvené ubytování?
   Jastrebarsko.

   Komentář


   • No nevím začíná se přiostřovat:https://www.novinky.cz/domaci/clanek...=www.seznam.cz
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

    Komentář


    • Taky sem to zrovna četl. A k tomu ten týden samoizolace a pak test... Tak to bohužel vypadá, že letos opět bez WRC. Aspoň teda pro naši bandu... :-(

     Komentář


     • Cesta na Chorvatsko se začíná dost komplikovat, nebo spíš normální návrat domů...

      Jelikož jsme češi a dokážeme všechno obejít, napadlo už někoho jak to udělat?
      www.src.czechrallyeweb.net

      Komentář


      • Původně odeslal Plhus Zobrazit příspěvek
       Cesta na Chorvatsko se začíná dost komplikovat, nebo spíš normální návrat domů...

       Jelikož jsme češi a dokážeme všechno obejít, napadlo už někoho jak to udělat?
       Já tomu rozumím tak, že AG nebo PCR test musíš mít v případě cesty hromadnou dopravou (BUS, vlak, ...); pro individuální přepravu platí pouze to, že se musíš podrobit karanténě a po5ti dnech PCR testu.

       Komentář


       • no já jsem to sledoval teď, a protože jsme prodělal COVID a jsem v 180 dnech od pozitivního testu, tak můžu bez testov a karantény do Chorvatska. Přes Rakousko a Slovinsko bez testu, když děláš jenom tranzit.

        Komentář


        • Dnes skočilo chorvatsko do tmavě červené a to znamená-

         s velmi vysokým rizikem nákazy COVID-19 (tmavě červená barva):
         cestující z těchto zemí musí před cestou do ČR oznámit svůj příjezd krajské hygienické stanici příslušné podle místa bydliště, a to vyplněním Příjezdového formuláře, potvrzení o jeho vyplnění předložit hraniční kontrole. Zároveň každý cestující musí podstoupit antigenní test (provedený max 24 h před začátkem cesty), nebo RT-PCR test (provedený nejvýše 72 hodin před zahájením cesty do ČR) a musí disponovat písemným potvrzením akreditované laboratoře o jeho výsledku. Toto potvrzení bude vyžadováno dopravci jako podmínka pro přijetí cestujícího k přepravě a cestující jej musí na vyžádání předložit hraniční kontrole v ČR. Osoby vracející se ze zemí s vysokým rizikem nákazy jsou povinny se nejdříve 5 dnů po příjezdu a nejpozději 14 . den na území ČR na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2, a to pokud orgán ochrany veřejného zdraví zcela výjimečně v individuálních případech osob nerozhodl o jiných karanténních opatřeních. Do doby předložení negativních výsledků testu se na ně bude vztahovat povinná karanténa/samoizolace (omezení volného pohybu) , tj. karanténa/samoizolace skončí nejdříve předložením negativního výsledku testu, který může být proveden nejdříve 5 dní po příjezdu. Po dobu 14 dnů od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov respirátory nebo obdobné prostředky (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94% dle příslušných norem (např. FFP2, KN95).

         Našel sem tam nějakou výjimku, pro ty, co to prodělali 14-45 dní by se to na ně s nějakým potvrzenim nemělo vztahovat....

         Před cestou do zahraničí doporučuje MZV ČR ověřit si předem aktuálně platné podmínky vstupu do země, jejichž přehled přinášíme níže

         Komentář


         • Původně odeslal sroubak Zobrazit příspěvek
          Vím, že do ČR test nepotřebujeme, ale nejsem si jistý jak je to na hranicích HR/HU a HU/SK. Jedeme z Berouna, ale nechce se mi přes Rakousko a Slovinsko. Přes HU je to pro nás stejně jen asi o 20km delší...
          Zdravím,
          kdy plánujete prosím odjezd z Berouna na rally do Chorvatska? Já chci jet taky, ale jedu jen sám v autě, spát budu u příbuzných v Zagrebu, ale že bychom se mohli spojit na cestu a případně tam někde na koukání?
          Díky Radek D. kdyžtak můj email: r.dobrinic@seznam.cz

          Komentář


          • WRC CROATIA RALLY 2022 OFFICIAL PARTNER TICKETS

           Komentář


           • Čtyři hodiny zpět jsem to taky zjistil. Takže nic. To už dopředu předpokládám, že i Sardinie (což je za 7 týdnů) bude bez diváků a pak nezbývá něž se spolehnout, že by Řecko mohlo vyjít.

            Komentář


            • Já doufám že vyjde Belgie. Do Chorvatska jsem se těšil, ale myslel jsem, že to tak dopadne.

             Komentář


             • Koukám že Chorvatsko nemá svoje vlákno... Odpadl nám člověk na cestu. Odjezd středa večer z Mladé Boleslavi.
              kdyby měl někdo zájem 605877374
              edit: máme plno
              Naposledy upraveno Ludva; 19-04-21, 20:38.

              Komentář


              • Jen pro info co se objevilo na ofiko strankach....
               Doufám, že v lese nikdo nikoho vyhánět nebude a kdo vyrazí tak si to užije!

               Komentář


               • To, že to neni pro diváky nijak neřešim, s tim jsem počítal více méně od začátku. Jednotlivce nebo malý skupinky prudit nebudou, max. podle mě by rozehnali nějakej větší dav.

                Komentář

                Working...
                X