Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Zdravím všechny, zkusím dotaz i tady, při návratu zpět do ČR je možné testovat se antigenem na hranici Chorvatsko - Rakousko ? Díky za případné info

  Komentář


  • Zdareec, tak sem čekal, že tu někdo napíše jak bylo v Chorvatsku a zatím nic. Záběry sme všichni viděli, takže určitě paráda. Ale co kemping u trati, pořadatelé, příjezdové cesty, značení, celkově cesta přes hranice....?

   Komentář


   • Původně odeslal bugin Zobrazit příspěvek
    Zdareec, tak sem čekal, že tu někdo napíše jak bylo v Chorvatsku a zatím nic. Záběry sme všichni viděli, takže určitě paráda. Ale co kemping u trati, pořadatelé, příjezdové cesty, značení, celkově cesta přes hranice....?
    Tak já se teda přiznám že jsme tam byli.Na cestu tam stačil antigenní test pro chorvatského celníka.Spali jsme na přímo na RZ kam jsme vždy přijeli den předem.Místa jsme připravili předem dle on boardů, značení žádné nebylo.Nikdo příjezdy v tu dobu, a ani jindy nehlídal.Všichni maximálně přátelští.Na našich místech diváků tak akorát.Z mého pohledu to proběhlo stejně jako naše dřívější návštěvy Polska 2016 a Německa 2019.Prostě totální pohoda, počasí vyšlo.Grilovat se dalo..Cesta zpět opět absolutně bez problémů.Český celník nebyl v Dolním Dvořišti vůbec přítomen.Testy jsme na cestu zpět žádné neměli.všichni se otestovali v pondělí v práci samotestem, bez karantény.Nikdo z hygieny nevolal...Za mě , po dlouhé době návrat k normálnímu životu.

    Komentář


    • Super, díky za info. Myslím, že většinu odradila ta ponávratová samoizolace. Za mně by určitě stačil test, jak jste udělali. Čučím, že ty hranice byly tak v pohodě.

     Tak uvidíme, jak to dopadne s tou Belgií a Finskem, kam bych letos rád poprvé zavítal...     Komentář


     • zdravim
      Nevíte někdo o oficialních stránkách na zářiovou Acropolis?

      Komentář


      • Bugine, jestli v terminu Finska bude v platnosti nejaka buzerace, tak pocitej, ze Finove ji budou drzet na 100% bez tolerance. To neni stredovychodni ani jizni Evropa, spis vychodni Asie.
       Naposledy upraveno Kenny_pce; 04-05-21, 22:36.

       Komentář


       • Na druhou stranu by zase člověk mohl vědět na čem je a co bude potřebovat nebo v jakém režimu budou závody probíhat. To u Chorvatské nebylo a buď to někdo risknul a jel nebo ne.

        Každopádně to asi nebude nejlevnější a bude se muset letadlem.
        Máte někdo v plánu tam takhle vyrazit?

        Komentář


        • Původně odeslal mahony Zobrazit příspěvek
         zdravim
         Nevíte někdo o oficialních stránkách na zářiovou Acropolis?
         https://www.facebook.com/acropolisrally/
         http://acropolisrally.gr/

         Komentář

         Working...
         X