Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• michal9
    replied
    Nevím, jestli znáte Manneguin Challenge, ale už došlo i na WRC :-) akorát Neuville to zkazil :-( https://www.facebook.com/WorldRally/...4129036885678/

Zanechat komentář:

• Spik
    replied
    Doporučuji pustit na pořádném soundsystému a volume doprava.
    Jak lítá Elfin s novou Fiestou:
    https://www.youtube.com/watch?v=duqzPCXsYo0#t=171.461

Zanechat komentář:

• W.O.C.W
    replied
    Odborník na konstatování zjevného, skutečně

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    Prostě dnešní doba je jen o spekulacích, ale posledním slovem bude ,,politické rozhodnutí" koncernu Volkswagen Group v návaznosti na finanční nabídku Red Bullu, spojenou s podmínkami tohoto kontraktu.

Zanechat komentář:

• kure
    replied
    Tak Španělé píši o homologaci Pola WRC 2017, takže by to mohlo něco naznačovat http://www.revistascratch.com/wrc/no...oviembre-35208
    Ale napsal bych velké ALE, všechny tyto zprávy byly doposud jako čistá fabulace, jak planetemarcus, tak Pepův odkaz to uváděj, že jde o čiré spekulování a web, který sem dávám neznám, takže nemohu hodnotit jeho hodnověrnost. Ale spíš bych věřit slovům Joukhiho, která tu dával Méďa

Zanechat komentář:

• Spik
    replied
    Mě by se to taky líbilo, ale nemyslím si, že VW jen tak prodá auta a nebude je mět pod dohledem, i když by s tím vším šel celej tým. A jestli jde o nějakej finanční závazek s Red Bullem, tak to spíš vyřeší nějakým finančním vyrovnáním. Ten odchod by pak vypadal jako prázdný řeči a to si asi nebudou chtět připsat na účet.
    Případ Audi je spíš o šetření, protože LMP1 je docela jiná liga pro financování, tak nebudou platit dva týmy a ten momentálně slabší stáhli.

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied
    Varianta, že RB koupí tým by se nám všem myslím líbila. Ve financích problém nebude když provozuje třeba dva týmy F1 a mnoho dalších v různých i nemotoristických disciplínách. Pro VW by toto řešení mohlo být jakýmsi přechodem k tomu, aby tovární tým provozoval soukromník něco jako M-Sport. VW odešel ne proto, že chce šetřit na sportu, ale protože nechce být teď ve světle reflektorů. Audi taky jen přechází jinam a bude je to jistě stát hodně peněz. Pokud toto spojení neklapne tak podle mě RB zůstane v MS jen půjde o dům dál. Od roku 2006 podporuje týmy s auty WRC po Fábiích to byl Citroen a pak VW.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
    a toto jsi četl kde?Dej link.
    http://ltmsport.com/red-bull-might-v...rc-department/

Zanechat komentář:

• Medved
    replied
    Jistý přesun směrem k Red Bullu byl jako možnost zmiňován hned od začátku "VWexitu" z MS. Celé to asi není pro Red Bull problém, háček by mohl být v tom, co píše pan Joukhi v článku o Latvalovi - zda by VW jako takový měl zájem homologovat nové Polo GTI WRC. To nemusí být ani tak o penězích jako o "politice".
    Uvidíme co se bude dít, aspoň je nad čím spekulovat a lép es ebude čekat na další sezonu

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    a toto jsi četl kde?Dej link.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    Tak se musíme nechat překvapit, protože Red Bull chce koupit VW Motorsport.

V současné době proběhly informace o tom, že tento hlavní sponzor Volkswagenu uvažuje o odkoupení celého týmu VW Motorsport s materiálním zabezpečení, včetně vyvinutého speciálu WRC 2017. Tomuto kroku se nelze divit, protože Red Bull poskytl sponzorské peníze pro vývoj tohoto speciálu a pro Volkswagen to může být pozitivním ekonomickým krokem. Tento obchod by mohl být přímou vstupenkou k úspěchu ve Světovém šampionátu. Pokud bude uzavřen tento obchodní případ, tak určitě dojde k velkému pohybu na trhu jezdců. VW čeká na nabídnutou částku za celou transakci.
    Naposledy upraveno Koukola Josef; 08-11-16, 21:10.

Zanechat komentář:

• Wladimeer
    replied
    Původně odeslal WRCkoŇ Zobrazit příspěvek
    On pujde do vyhrávacího auta, které je stoprocentní a ani nezmění koncern.. Já jsem na 90% přesvědčený, že jde do Rallycrossu, oznámení o nasazení čtyř aut od Audi mě v mé domněnce jen utvrzuje.. Bohužel pokud to tak bude, tak už nebude brečet Ekstrom sám, ale budou na to dva..
    Nejsem si jist, jestli ho RX naplní stejně jako rally, přecijenom jsou to "dost" odlišné disciplíny... ale uvidíme...

Zanechat komentář:

• peters
    replied
    Ekström nikde nenapsal, že pojede se čtyřma autama....

Zanechat komentář:

• WRCkoŇ
    replied
    Původně odeslal Wladimeer Zobrazit příspěvek
    Taky mě to napadlo... jak "znám" Ogiera tak by šel jen tam, kde bude mít jistotu, že auto bude stoprocentní a vyhrávací což v tuto chvíli těžko hádat (možná Hyundai?)... takhle má ale šanci to i zabalit "se ctí" a "vymlouvat" se dieselgate... uvidíme
    On pujde do vyhrávacího auta, které je stoprocentní a ani nezmění koncern.. Já jsem na 90% přesvědčený, že jde do Rallycrossu, oznámení o nasazení čtyř aut od Audi mě v mé domněnce jen utvrzuje.. Bohužel pokud to tak bude, tak už nebude brečet Ekstrom sám, ale budou na to dva..

Zanechat komentář:

• ElKubin
    replied
    Ty argumenty, které Martin Prokop v rozhovoru používá jsou hloupé a překroucené. Podle mě, kdo sledoval celou sezónu, možná i pár let zpět, tak si odnáší daleko více poznatků a zážitků, než jen sport na krásu kvůli dominanci a finančnímu zázemí VW.

Zanechat komentář:

Working...
X