Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Novinky ve WRC

to klonovač:Kolik těch vašich Radegastů padlo,než jsi vytvořil tento hodnotný příspěvek?

Komentář

Klonovač podle mě Radegast může pouze nosit a otvírat tatovi, rozhodně ho nesmí pít :-) Spíš byl moc dlouho vzhůru. Špioni pojedou ještě před uzavřením tratě, ale to jsem myslel, že tady každý ví, zvláště pak vášniví diskutéři s pevným a jasným názorem na cokoli.
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

tak jestli pojedou před uzavřením tratě,tak třeba 4tému startujícímu je k ničemu když trat před ním projedou 3 auta ne?opravdu mi význam uníká,nebudou to spíš jen nějací lidi okolo tratě??to by bylo logické,že by stáli tam kde by si jezdec přál,a těsně před startem by mu nahlásili jak to v tom daném useku vypadá,pokudy by projizdeli celou trat tak by byli v podstate dalsi zavodnici.

Komentář

Já už opravdu nevěřím vlastním očím nad touto diskuzí.Vím,že žádný učený z nebe nespadl,ale co je moc,to je moc.V dnešní době komunikačních technologií a snad i možností sledovat rally nejen doma,ale i ve světě již celou řadu let,by se někdo neměl podivovat nad významem špionů.To mi hlava fakt nebere.

Ale už si na to člověk asi bude muset zvyknout.Před pár lety a díky snaze něktrých i teď se zde člověk dozví novinky,ale jinak ...

Komentář

blaha.48: Oni opravdu před startem projíždějí trať, ale v osobním autě, takže nemůžou jezdci vyčistit trať. Nejsou to další závodníci, tu trať projíždějí třeba hodinu před startem.
            Z příspěvku klonovače mám druhé narozeniny, to se tady jen tak nkomu nepovede napsat
            Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

To klonovač:
              Neber to nijak moc rejpavě. Jak dlouho se zajímáš o rally? Jestli to není tak dlouho tak ti dám malé vysvětlení. Cca do roku 2005 měla každá posádka svého "ledového" špiona na všech soutěžích. Jak se tu psalo, tato posádka projížděla trať asi tak hodinu před startem RZ. Tedy ne po předjezdci. Takového špiona měl třeba i Tibi Cserhalmi když jel Deutschland a nebyl jím nikdo jiný než Václav Pech jun.
              Po roce 2005 (ten letopočet ber orientačně) FIA řekla musíme šetřit, zakážeme špiony. Strhla se vlna nevole, že zvláště na asfaltových podnicích to povede k většímu riziku. Následující rok zavedla FIA tzv. weather crew = skoro to samé jako před tím jen neměl každý jezdec svého špiona, ale mohl být snad jeden na tým. Nekamenujte mě pokud to bylo s weather crew jinak.
              Každopádně je vidět, že ať se zavede cokoliv tak se tu pořád remcá, že co řekne FIA je na h.ovno. Když si vzpomenu na tehdejší diskuze tak se musím jen smát.
              P.S: Tehdejší špioni používali tréninková auta posádek, a kdo čekal na druhý průjezd RZ mohl tedy vidět slavné posádky minulosti jak opravují noty těm aktivně jezdícím.
              P.S.2: Ono se to děje i u nás. Mladému Pechovi dělá špiona Pech sen. (dříve červená Impreza) atd.

Nic nového to tedy není jen návrat ke starému.
              http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Novej: "Klonovač podle mě Radegast může pouze nosit a otvírat tatovi, rozhodně ho nesmí pít :-) "

Ty jsi vážně řízek. Tohle mi zvedlo náladu minimálně na půl dne. Díky.
                GO Petter GO

Komentář

Někdy se tady i zasměju...super klonovač..palec nahoru jen tak dál!!!

Komentář

Holandský pilot Dennis Kuipers pojede S-WRC s Fordem Fiesta S2000. Celkem 7 soutěží. Konkrétně: Portugalsko, Bulharsko, Finsko, Německo, Japonsko, Španělsko a Velkou Británii.

Komentář

Výborně, aspoň bude mít Llovera s kým bojovat..

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                        Holandský pilot Dennis Kuipers pojede S-WRC s Fordem Fiesta S2000. Celkem 7 soutěží. Konkrétně: Portugalsko, Bulharsko, Finsko, Německo, Japonsko, Španělsko a Velkou Británii.
                        A bude i bodovat v SWRC?
                        Turecko a Bulharsko v kalendari SWRC nejsou, takze nesplnuje podminku ucasti na 7mi podnicich, ne?
                        www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Medvěd: Přihlásil se do S-WRC, ale v kalendáři S-WRC není ani Španělsko. A navíc se myslím mají počítat i dvě soutěže mimo Evropu.

Komentář

No právě, takže mi není moc jasné, že se přihlásil do něčeho, co v podstatě neodjede a nesplní podmínky pro klasifikaci v tomto šampionátu. Dřív se za neodjetí šampionátu (třeba i PWRC, JWRC apod.) dávali i zákazy a pokuty, proto se tak blbě ptám...
                            www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Medvěd: V pohodě. Ještě je možné, že místo Španělska pojede Francii, ale i tak mu to pořád nevychází
                              A ještě design.
                              Naposledy upraveno WRC_com; 30-05-11, 19:40.

Komentář

tak já se tedy veřejně omlouvám,rally pořádně sleduju až od rally vyškov 2009 kde nám Bravo nedojelo,takže o špionech sem zde slyšel opravdu prvně

Poslední novinkou pak je, že se na asfaltové soutěže MS vrací špioni. Využívat je však budou moci pouze prioritní jezdci.

takže na šotolině nééé
                                Naposledy upraveno blaha.48; 12-03-10, 22:58.

Komentář

Working...
                                X