Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Spik
    replied
    A takhle vrká a vypadá nová Fiesta WRC:
    Ott Tänak, Raigo Mölder and M-Sport test the new Ford Fiesta RS WRC 2017 on spanish tarmac with a lot of problems into the engine. 1st and 2nd day video."Ple...

Zanechat komentář:

• Medved
    replied
    Kdekdo by bral víceletou smlouvu hned a on by zrovna chtěl jen roční...
    Ale jasný, kdyby to nebylo ono ("nejelo to"), tak může po roce jednoduše změnit tým - jak píše Pepa.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    Nechce se vázat na delší dobu a tím by byl omezený v budoucnosti.

Zanechat komentář:

• kure
    replied
    Ať je to trochu vtipnější, tak Thierry Neuville má dle @KiwiWRCfan a jím zmiňovaného zdroje Motorsport Monday mít na stole víceleté kontrakty od Citroenu a Hyundai, ale chlapec touží po jednoroční smlouvě

Zanechat komentář:

• standak
    replied
    Neoficiální zdroje z Polska nejsou? Pořád doufám...

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Tak podle neoficiálních zdrojů z Itálie soutěž na Sardínii zůstane, brzy by to mělo být oficiální. Smlouva se podepíše na několik let. A podle všeho by se centrum zase mohlo vrátit do Olbie.

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Mne rikal jeden v Polsku, ze lidi spis doufaj nez ze by tam byla realna moznost. Smlouva byla na 3 roky a letos odstoupil hlavni sponzor a sponzoroval to autoklub. Tam to asi stat komplet nezatahne jako na zapade..

Zanechat komentář:

• kure
    replied
    Teď jdu do absolutního JPP, ale Polsko su zvědav, jeden Polák mě v sobotu přesvědčoval, že se Rajd narok v MS nepojede

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Tak nějaké novinky ohledně soutěží.

Mexico podepsalo smlouvu i na sezónu 2017 a 2018.

Korsika by se příští rok mohla jet na jaře.

Prý se rozhoduje, zda v kalendáři dostane přednost Polsko nebo Acropolis.

Hodně za návrat lobují na Novém Zélandu.

Švédsko mění centrum soutěže. Místo Karlstadu, případně Hagforsu, to bude v roce 2017 město Torsby. Je to malinko víc na severu i blíž k Norsku, čímž by mělo být zaručeno víc sněhu. Pořadatelé počítají i s novými zkouškami.

Zanechat komentář:

• sete1
    replied
    můj tip
    VW - Ogier,Latvala,Mikkelsen
    Hyundai - Paddon,Sordo,Sunninen
    Toyota - Lappi,Tanak, Hanninen ( na pár závodů )
    Citroen - Meeke,Neuville,Lefebvre
    M-sport - Camilli,Breen\Tidemand

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Lefebvre má zlomených 5 žeber a jeden obratel, jeho starty na Korsice a v Katalánsku jsou vyloučeny.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Nevěřím tomu, že by Toyota měla tři Finy v týmu, marketingově je to špatně. Nasazení Hänninena moc nevěřím. Dobře, tak si zkusme zatipovat složení týmů na příští rok

1) Volkswagen - na 99% beze změny
    2) Citroen - Meeke jistý. Začínám mít pocit, že Neuville by do Citroenu chtěl. Lefebvre měl slušně našlápnuto, ale pokud někdo další, tak Breen.
    3) Hyundai - jistě Sordo a Paddon, nejistý ten Neuville. V záloze mají Abbringa, ten ale úplně nepřesvědčil. Pokud by někdo mohl přijít, tak s nějakým budgetem jako kdysi Paddon. Mně by se tam líbil Tidemand
    4) Toyota - jak jsem psal, tak nevěřím, že Hänninen pojede stabilně. Lappi je logická volba, Suninen je dobrej, ale dát ho už do WRCu a ještě nového vozu, no nevím
    5) Ford - Malcolm vždycky překvapí, ale letošní sestava se mu nepovedla. Ostberg je za zenitem a Camilli sednul do WRCu moc mladej a nezkušenej. Nevím, co od něj čekal. Malcolm by měl nasadit Tänaka, Evanse a třeba toho Suninena, pokud chce lovit talenty.

No a tím jsem umístil skoro všechny jezdce

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Honza krome Deutschlandu a Sardinie nezna trate a na uceni uz nema cas. S tim Ostbergem to nevyresime Ale jsou tu jiny: Tanak, Evans, Suninen, Lappi, Tidemand, Bergkvist, i ten Hanninen dokazal jezdit casy na bednu. Apropos, mladej Rovanpera by nemoh, kdyby na prejezdech ridil spolujezdec? S tim klukem by to chtelo zacit pracovat, aby nezestarnul mladej
    O prinesenejch prachach je to ted jen u Wilsona, Kasimi na tovarni body nejezdi.
    Takze podle me to bude Hanninen, Lappi a Suninen, coz muze vypadat trochu jednotvarne, ale Hanninen asfalt umi, Lappi celkem taky a Suninen je na svuj vek velmi spolehlivej.
    Naposledy upraveno Kenny_pce; 29-08-16, 22:47.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Nechci se dohadovat, protože je to věc názoru, ale podle mě by v MS jezdil lépe než Ostberg. Na všech površích. Podívej se na Kopeckého výkony na šotolině za poslední dobu. A pak taky, kolikrát to za poslední dobu zahodil. Ale jak říkám, je to dohadování o něčem neměřitelném. A pravdu máš s tím, že bez peněz do MS nelez

Zanechat komentář:

Working...
X