Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Novinky ve WRC

Nasser Al-Attiyah bude pokračovat v S-WRC s Fordem Fiesta S2000. Nakonec se nepovedlo najít ani jeden volný vůz Škoda Fabia S2000.
    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Kočička jede se Škodou, protože nenašel volný Ford, Al-Attiyah jede s Fordem, protože nenašel Škodu. Zřejmě neplatí, že kdo hledá najde...
      I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

řekl bych, že jeden měl problémy s technikou od fordu a tak zkouší jinou techniku a druhému to zase nejde se škodou a tak dělal vše možné i nemožné, jak by se mohl zase k fordu dostat

Komentář

Původně odeslal driver111 Zobrazit příspěvek
          řekl bych, že jeden měl problémy s technikou od fordu
          Pravda je ta, že "Kočička" udělal na své Fieste na poslední soutěži nehodou totálku, tak že pojišťovna zaplatí novou Fiestu, "Kočička" ale má strach, že pojišťovna nebude tak rychlá a on nestihne vše včas do další rally. Tak si chtěl/musel sehnal rychle nějaké náhradní auto. To je jiný příběh než u Nassera, který je nespokojen s fungováním teamu. Tak je už více jasné proč "Kočička" uvádí... "Žádný z týmů disponujících Fiestami S2000 nemá v době konání Portugalské Rally volný vůz, padlo dnes rozhodnutí na dočasnou změnu vozu a týmu" nebo "Doufám, že tato změna nebude mít nepříznivý vliv na výsledek naší posádky".

Komentář

Ve Španělsku se pojede na šotolině! V pátek ze 136 kilometrů se pojede 73% na šotolině a zbytek se pojede na asfaltu.

Komentář

Jane, přihřál sis polívčičku? Já to psal s nadhledem, ale ty to zase bereš osobně a každé špatné slovo o fordu, musí být po zasluze potrestáno, že

Komentář

Citroen pojede příští rok zřejmě se třemi továrními piloty. Více zde: http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...loti-citroenu?

Komentář

Původně odeslal driver111 Zobrazit příspěvek
                  Jane, přihřál sis polívčičku? Já to psal s nadhledem, ale ty to zase bereš osobně a každé špatné slovo o fordu, musí být po zasluze potrestáno, že
                  Zkus to také sám brát s nadhledem a nebrat to osobně.
                  Jinak já jen uvedl informace na pravou míru, než je někdo stačí dezinterpretovat.

WRC_com... "nakonec se nepovedlo najít ani jeden volný vůz Škoda Fabia S2000" Nasser dostal údajně nabídky od: JM Racing, Kuzaje a i Škody Italia.

Komentář

Jane, kdo chce kam, pomužmemu tam...ono říct, že nebylo volné auto je lehké a pokud mu Fiesta přinese lepší výsledky tak budiž...spíše jsem ale zvědavý na "Kočičáka" s Fabčou
                    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

A dobrá zpráva pro Jana je, že Nasserova Fiesta S2000 by měla být úplně nová.

Komentář

WRC_com: myslíš, že úplně nová Fiesta nemůže bafnout jak Tata Nano či některé předešlé?
                        Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

kuře: Radši nic tipovat nebudu Třeba opravdu blafne a nebo třeba opravdu dojede zdárně až do cíle pez použití SR.

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                            A dobrá zpráva pro Jana je, že Nasserova Fiesta S2000 by měla být úplně nová.
                            Zdroj? Proč by to něměla být ta od Autotek Motorsport, s kterou už vyhrál.

For kuře, jsem upřimě trochu zklamán, že to není nehořlavá a jistě kvalitnější koncernová Fabie, Nasser jako tovární jezdec VW prostě nepozná kvalitnější českoněmecké nářadí, to je jasné. Ups, měl jsem napsat nepoznal.

Komentář

Původně odeslal kuře Zobrazit příspěvek
                              Jane, kdo chce kam, pomužmemu tam...ono říct, že nebylo volné auto je lehké a pokud mu Fiesta přinese lepší výsledky tak budiž...spíše jsem ale zvědavý na "Kočičáka" s Fabčou
                              Já jsem spíše ale zvědavý na "Kočičáka" s novou Fiestou, pokud se do ní vrátí, jak řekl.

Komentář

Původně odeslal Jan1000 Zobrazit příspěvek
                                For kuře, jsem upřimě trochu zklamán, že to není nehořlavá a jistě kvalitnější koncernová Fabie, Nasser jako tovární jezdec VW prostě nepozná kvalitnější českoněmecké nářadí, to je jasné. Ups, měl jsem napsat nepoznal.
                                Vis ono taky zalezi na pripravci, Fabie z RGS mela technicky problem snad vsude kde si vzpomenu, naproti tomu tovarna bych rekl, ze jenom jednou na Monte 09.

Komentář

Working...
                                X