Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Duffy
    replied
    Re: Novinky ve WRC

to bude paráda, až si Ogier najede za celou soutěž 5 minut náskok na druhého a v poslední RZ dostane defekt a ten závěrečný soubou prvních dvou o absolutní vítězství prohraje..

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Spolu nebo dohromady?Pan Ducháček to je ptáček

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

jsem jednoznačně pro, ale mám podmínku! budou startovat spolu!

Zanechat komentář:

• Dhrontal
    replied

No,když to tu bylo navrhované už kdysi,tak jsem na to měl názor,že je to naprostá blbost,ale postupem času si říkám,že kdyby to mělo jasné pravidla jako např. poslední rzta jako PowerStage delší třeba 30 km a nějaká věhlasná zkouška (jako Ouninpohja,El Condor apod) a bylo to živě v tv,tak by to nemuselo být marné. Ikdyž mě ted všeci asi ukamenují,ale mohlo by to mít zajímavý náboj jako play-off v hokeji..samozřejmě to jsou dvě rozdílné věci,ale nápad zajímavý

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

Opět se bude zcela seriozne jednat o tom ze by se od pristiho roku mohlo v posledni RZ rozhodovat ve vzajemnem souboji dvojic o konecne umisteni v TOP10, jak jiz bylo navrhovano - tedy 1. a 2. prubezneho o vítězství, 3. a 4. o bronz atd. Rozhodne se asi v zari.

Prý by to mohli pochopit i fanousci/divaci (samozrejme by se posledni RZ vysilala zive), kteri rally uplne nerozumi...

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

Že by Hyundai WRC Haydena Paddona v barvácH "N" vypadal nějak takto? -Foto

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied

Díky, včera jsem to hledal marně

Zanechat komentář:

• liposh
    replied

Takže včera v pozdních večerních hodinách přibyla i oficiální aplikace pro androidy. Získat ji lze na play normálně, když zadáte fia official wrc,něco by vám to mělo najít, design ikonky viz michalův příspěvek. To co měl v mobilu bomber byla oficiální aplikace z roku 2010. O tom není pochyb. Takže čtyři roky stará appka.

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied

a kde tuto aplikaci získat je tajné?

Zanechat komentář:

• bomber
    replied

Původně odeslal michal9 Zobrazit příspěvek
    Tak o tom pochybuju, že to máš, když to vyšlo teprve teď! Pro Androidy by to mělo být také, jak jsem již dříve uváděl.
    Pochybovat můžeš panáčku.
    Naposledy upraveno bomber; 04-02-14, 07:30.

Zanechat komentář:

• michal9
    replied

Tak o tom pochybuju, že to máš, když to vyšlo teprve teď! Pro Androidy by to mělo být také, jak jsem již dříve uváděl.

Zanechat komentář:

• bomber
    replied

Tak nevím ale já už to mám asi 14dní v Androidím smartphonu.

Zanechat komentář:

• liposh
    replied

Doplním, co michal9 neřekl. Aplikace je k dispozici pouze pro iPhony. (což je podstatná informace asi pro 99% uživatelů, neboť mám zlé tušení že iPhone tu má michal jediný, nebo se mýlím? )

Zanechat komentář:

• michal9
    replied

Tak aplikace WRC pro smartphony je ode dneška k dispozici velmi povedená!
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• michal9
    replied

To nevím, možná o fotbale.

Tak jasně, že o WRC, prostě klasická zmenšenina oficiálního webu wrc.com (novinky, kalendář, výsledky, atd., bodly by i splity). Doufejme však, že to nebude taková katastrofa jako aplikace pro ERC.

Zanechat komentář:

Working...
X