Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ruba
    replied
    Re: Novinky ve WRC

Juho testoval
    10302116_1453601074881494_7409491344807606058_n.jpg

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

To pak ale nesedí ten vzor, co je uveden v článku (může být chyba v prekladu...). A k rally to ma stale stejne daleko. Proste cokoliv, cim "anulujes" odstupy dosazene pred posledni eRZetou, je podle mne nesmysl.

Jasne, ze jde o TV, ale proc do toho Capito taha Fafe? To s tim, co resi, nema nic spolecneho. Vzdyt na "autobusak" ve Zline je taky natriskano a TV to nijak neovlivni ;-)

EDIT: Shacki se "vetřel", ale ta slova "tesat do kamene". Vzdyt oni nejsou schopni udelat ani funkcni web se splitama... A par vybornych prenosu uz bylo, staci "vytahnout" ze vsech to nejlepsi a spojit do vysledne podoby. A hlavne necekat, ze pak nastane rallyboom ze dne na den...

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Sice to je o něco lepší návrh než předchozí, ale stále je to pro mě blbost. Ano, tady se neustále řeší, jak přitáhnout veřejnost blíž k rally, především k TV. Jenže o tom se už léta mluví, ale skutek utek. Možná by se mohly zamyslet nad tím, proč jsou na wrc.com výsledky na tragické úrovni, o splitech ani nemluvím. Celá stránka wrc.com je víceméně mrtvá na to, co by mohla poskytovat. Kde jsou články o historii, o technice, rozhovory s jezdci, týmy atd. Nemluvím o nějakém archivu výsledků. Měl by začít v první řadě promotér u sebe, protože už jsme sami viděli, že se dají dělat velice atraktivní přenosy z rally. Divácky atraktivní. Není třeba k tomu vymýšlet psí kusy. Protože pak zjistí, že to stejně bylo o how.ě...

Zanechat komentář:

• standak
    replied

Chápu to tak, že když jezdec bude po sobotě ztrácet na svého soupeře z rozstřelu např. 0,5s/km a rozstřelová nedělní RZ bude mít 20km, tak na startu rozstřelu bude na tohohle soupeře ztrácet 0,5x20=10s. Jinými slovy, to co na něj v průměru ztrácel 2 dny, mu musí vrátit na téhle RZ, aby se dostal před něj.

Určitě je to logičtější než první varianta beze ztrát, asi má Capito pravdu i v tom, že je to blíže k rally než současné rally 2, ale nedokážu si představit jaký přehled budou mít fanoušci u trati... Jo, v televizi určitě ok a o to jim právě jde. Výrobce totiž nezajímají lidé u RZ, ale lidé u televize...

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

Rozhodně by sledovanost zvedla vetsi kvalita prenosu/zaznamu a hlavne vyrazne rozumnejsi casy vysilani nez "0:05" apod.
    Cely nesmysl s rozstrelem je v tom clanku jeste vylepsen. Vypocet odstupu mi neni vubec jasny (dobra, asi by dokazali stvorit nejakej vzorec, z kteryho se da odvodit), ale pochybuju, ze ty nahodne divaky, ktere by to melo prilakat, bude zajimat jeste prepocitani nejakych sekundokilometru... A ti co pojedou v ramci Raly2 tak do toho nezasahnou - tudiz co? Maji sve misto jiste??? Nebo naopak automaticky o misto spadnou? (nemluve o tom, ze se muze stat, ze tim padem pojede rozstrel treba 5-6 posadek -viz. Argentina - to potom bude divacky velmi atraktivni.)
    A co posadky od 11. mista dal? Ty to pojedou "normalne". A co kdyz 11. v poradi bude ztracet na 10. treba 0,5s? Smula, posledni RZta se te netyka? 10./1 bod do MS/ proste byt uz nemuzes???
    Pan Capito vyrazil v Portugalsku na Fafe, kde proste dorazilo hafo "blaznu" a ted z toho chce vymyslet neco na kazdou rally. Akorat na Fafe pocita fanousky na miste a vsude jinde mu jde o divaky v TV....

Zanechat komentář:

• driver111
    replied

No tady o tom něco povídá Capito, jak by si to představoval a přiznám se, že už teď jsem z toho jelen a když budu někde u tratě, tak jsem zvědavý, jak si to budu přepočítávat, abych věděl vůbec, kdo koho může porazit, dle mě je to nesmysl a rally to zadupe. Podle mě se zbytečně soustředí na jednu cílocou věc, u které si myslí, že je to něco, co změní sledovanost. Ale o tom to není, stačí, aby jezdilo více fabrik. jako na přelomu století. To jezdilo wrcček a přenosy na eurosportu byly taky live a záznamy byly taky v pohodě. Každý večer jsem se na to pravidelně díval. Prostě jednou nesmyslnou blbostí to nenapraví. V podstatě, když se vrátím k tomu Eurosportu, tak se za red bullu v podstatě nic nezměnilo.
    Už v příštím roce by mohly být soutěže rozhodovány až na poslední zkoušce v neděli. Šéf Volkwagenu, Jost Capito, přišel s touto myšlenkou již před několika lety. Teď se jí snaží bezpodmínečně prosadit ve WRC.

Zanechat komentář:

• alesk
    replied

....ale za ten kyselej francouskej škleb by to stálo né

Zanechat komentář:

• Duffy
    replied

to bude paráda, až si Ogier najede za celou soutěž 5 minut náskok na druhého a v poslední RZ dostane defekt a ten závěrečný soubou prvních dvou o absolutní vítězství prohraje..

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Spolu nebo dohromady?Pan Ducháček to je ptáček

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

jsem jednoznačně pro, ale mám podmínku! budou startovat spolu!

Zanechat komentář:

• Dhrontal
    replied

No,když to tu bylo navrhované už kdysi,tak jsem na to měl názor,že je to naprostá blbost,ale postupem času si říkám,že kdyby to mělo jasné pravidla jako např. poslední rzta jako PowerStage delší třeba 30 km a nějaká věhlasná zkouška (jako Ouninpohja,El Condor apod) a bylo to živě v tv,tak by to nemuselo být marné. Ikdyž mě ted všeci asi ukamenují,ale mohlo by to mít zajímavý náboj jako play-off v hokeji..samozřejmě to jsou dvě rozdílné věci,ale nápad zajímavý

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

Opět se bude zcela seriozne jednat o tom ze by se od pristiho roku mohlo v posledni RZ rozhodovat ve vzajemnem souboji dvojic o konecne umisteni v TOP10, jak jiz bylo navrhovano - tedy 1. a 2. prubezneho o vítězství, 3. a 4. o bronz atd. Rozhodne se asi v zari.

Prý by to mohli pochopit i fanousci/divaci (samozrejme by se posledni RZ vysilala zive), kteri rally uplne nerozumi...

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

Že by Hyundai WRC Haydena Paddona v barvácH "N" vypadal nějak takto? -Foto

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied

Díky, včera jsem to hledal marně

Zanechat komentář:

• liposh
    replied

Takže včera v pozdních večerních hodinách přibyla i oficiální aplikace pro androidy. Získat ji lze na play normálně, když zadáte fia official wrc,něco by vám to mělo najít, design ikonky viz michalův příspěvek. To co měl v mobilu bomber byla oficiální aplikace z roku 2010. O tom není pochyb. Takže čtyři roky stará appka.

Zanechat komentář:

Working...
X