Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• hujer
    replied
    Re: Novinky ve WRC

Původně odeslal Chorda Zobrazit příspěvek
    Novej: Slobodník Chorda má dotaz: Kdo je notorický obhájce FIA? Jednoho notorického obhájce FASu znám, ale už i FIA?
    Ten samý jen už má "širší" záběr

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

pohov, svobodníku, on se ozve sám, nebuj

Zanechat komentář:

• Chorda
    replied

Novej: Slobodník Chorda má dotaz: Kdo je notorický obhájce FIA? Jednoho notorického obhájce FASu znám, ale už i FIA?

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Milane, díky za specifikaci ..

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

tak a mě se zase líbí, jak FIA drží svou linii ve vymejšlení blbostí a nenechá se v tom nikým, ani ničím zviklat. na to si svou pravdou (a hlavně křesly) musejí být sakramentsky jistí a tu jistotu jim závidím

jen namátkou připomenu: hořící nehořlavé doplňky, zmizelé jmenovky spolujezdců, nebezpečné bezpečnostní pneumatiky a hlavně absence jejich varianty do mokra, čtyřpísmenkový Zlomkrky, Superally a časová penalizace bez ohledu na délku rychlostek, kdy odstoupená posádka může "zajet" lepší čas, než kdyby závodila, kvalifikační shakedown, finanční sankce při odstoupení ze šampionátu kvůli nedostatku financí, zavedení tříd R a následné přejmenování dosavadních tříd na 1-9 a dnešní překopání současných tříd R1-5, protěžování jedné skupiny aut na úkor druhých a vzápětí jejich likvidace i zákazy (WRC, F2, S1600, S2000, RRC...)

omlouvám se, pokud jsem na něco jsem zapomněl a že jsem to chronologicky neseřadil, však on už mi to notorický obhájce FIA vysvětlí

Zanechat komentář:

Working...
X