Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Novinky ve WRC

Z vyškrtnutí Abu Dhabi jsem spokojenej, s návratem Monte do WRC už nikoliv
    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Světová legenda patří so světovýho seriálu :-)
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
        Z vyškrtnutí Abu Dhabi jsem spokojenej, s návratem Monte do WRC už nikoliv
        To Abu Dhabi je špatně. Tento region si soutěž MS zasloužil.

Komentář

no je to divné, že ve Francii se jedou hned 2 soutěže MS a v Abu Dhabi jí fordům zrušili. Myslím, že zrovna málo peněz do MS v rally nedávají a to nejenom fordům. Kdopak o tom asi rozhoduje?
          Rallye Deutschland 06, 07, 08, 10, 11, 12, Rajd Polski 09, 14, rally Acropolis 13

Komentář

lemon: chapu, ze je sponzoruje Abu Dhabi. Ale jela se tam doted nejaka rally? Jestli ne a priklepli jim ji, tak kdo vi muzes cekat. Kdyz pristi rok usporadaji soutez, bude OK, splni kriteria, tak at ji tam soupnou. Btw citroen sponzoruje red bull a nevsim sem si, ze by se jelo v rakousku
            GO CZECH GO

Komentář

Ale Abů Dhábí Sponzoruje celé MS nejen Ford....
              "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

přesně to jsem psal Abu Dhabi cpe obrovské prachy do Fordu a do celého MS a ostrouhali. Francie, ta je tam necpe, ale celé to řídí, tak mají soutěže dvě.
                Naposledy upraveno lemon; 07-06-11, 17:16.
                Rallye Deutschland 06, 07, 08, 10, 11, 12, Rajd Polski 09, 14, rally Acropolis 13

Komentář

...a čtvrtá za druhým.
                  I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

a pátá a šestá za louží....

Komentář

to HAD:

Nevím na rally v Abu Dhabi jsem nebyl, ale když měli původně být v kalendáři pro MS, tak asi nějaké zkušenosti s pořádáním musí mít a pokud se budeme bavit o tom co lze od koho čekat, tak soutěže pořádané ve Francii jsou zárukou chaosu, rušení RZ kvůli divákům a nezvládnutou pořadatelskou službou. howg!

Komentář

...a kolik jsi jich navštívil? Jen tvá zaujatost.....

A je pravda, že v Abu Dhabi by chaos s rušením RZ kvůli divákum asi nenastal a pořadatelé by tam na trati skoro ani nemuseli být..

Komentář

• Buzekpár

Neboj jezdím pravidelně a to s divákama ve Francii je skutečnost, narozdíl od tvejch doměnek o AD.

p.s. k zaujetosti: nefandím ani Citroënům ani Fordům ani nikomu jinému, kromě našich, jezdím se podívat na pořádný rally a auta a jenom jsem konstatoval fakt.

Ještě doplním. Jestli se pojede v Abu Dhabi je mi zcela jedno, akorát jsem se pozastavil nad skutečností, že ve Francii se jedou dvě soutěže. MC tam určitě patří, ale proč místo soutěže v Alsasku tenhle termín nedali třeba Polsku. Kdo tam byl ví o čem mluvím.
                          Naposledy upraveno pejda; 08-06-11, 22:22. Důvod: používej funkci edit!

Komentář

Podle mě je to tím, že si zaveleli rudí, jako už hodněkrát

Komentář

Až bude sedminásobnej majster z Polska...
                              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

.. skutečnost podle tebe...
                                Ve Francii jsem byl......

Komentář

Working...
                                X