Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Novinky ve WRC

Patrick Sandell doknčuje poslední jednání se sponzory a na prodloužení smlouvy s Red-Bullem. Všechno se blíží ke zdárnému konci a příští rok tedy uvidíme v MS další vůz Škoda Fabia S2000 v šampionátu S-WRC.
    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Znamená příchod VW konec fábií, resp. jejich ponechání ve specifikaci S2000? To by mě naštvalo, konečně auto, které je špička a zase se ho udělá jen nějakých 40-50 kusů a na konci roku 2010 bude vývoj zastaven a tým šm rozpuštěn.
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

VW nikam nepřišlo a dlouho nepřijde. Fabie těžko bude končit, když se na ní stojí fronta. Proboha, jak se můžeš takhle ptát? Fakt věříš každýmu bludu? To chce klídek a rozvahu.
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Hele, seš tu Novej, já myslím, že VW se před prosincovým zasedáním rozmýšlel, že vstoupí do WRC za sebe a škoda bude jezdit dál prostě jen S2000, jenže tím že s2000 končí homologace k 1.1.2011 jsou nasnadě jen dvě možnosti:

VW nevstoupí a z fabie bude i VW chtít koncernovou vlajkovou loď 1.6T

...anebo VW vstoupí do WRC a šm se k 1.1.2011 či po sezóně (záleží, zda to zabalí IRC už po této sezóně, nebo bude ještě sezóna 2011) rozpustí resp. dodělaj poslední objednané kusy a pak se rozejdou...
          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Není důvod aby škodovka končila jenom kvůli tomu, že by chce jít VW do MS. Ať si jdou nikdo jim v tom nebrání. Ohledně vstupu VW do MS v roce 2012 se myslím rozhodně někdy v březnu. Každopádně jsou šance tak 50 na 50. U Prodrivu to nebude problém. Ten s největší pravděpodobností opravdu vstoupí.

Komentář

Homologace S2000 nekončí v roce 2011. Auta můžou jezdit dál, ale nebudou další evoluce, ty budou povolený jen s motorem 1,6. Já v tom vidím rozdíl. Minimálně v tomhle. Dál to nemá cenu pitvat, protože automobilek, který chtěli do rallye bylo už tolik a jsou kde? Času dost a voda krátká, neutopíš.
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Todor Slavov příští rok pojede JWRC s Renaultem Clio R3. Uvidíme ho na soutěžích v Turecku, Bulharsku, Německu, Francii a Španělsku.

Komentář

Federico Villagra potvrdil starty v MS na příští rok a opět to bude s vozem Ford Focus WRC. Zúčastní se těchto závodů: Mexico, Jordánsko, Nový Zéland, Portugalsko, Katalánsko a Japonsko.
                  V PWRC se ukáže další Argentinec Miguel Baldoniho, který pojede s Mitsubishi Lancer Evo X, tyto závody: Mexico, Jordánsko, Nový Zéland, Japonsko, Finsko a Velkou Británii.

Komentář

Jak již bylo zmíněno na hlavní straně ewrc, tak Gasser junior pojede PWRC. Jen doplním, že jeho přesný program bude zveřejněn 12. ledna.

Komentář

• Re: Novinky ve WRC

Video z Monster Energy Teamu Kena Blocka, který má umístěnou kameru na své přilbě, kdy jede s vozem Ford Focus RS WRC. Video zde

Komentář

Ve Švédsku má jet s tímto subaru- http://www.youtube.com/watch?v=nTDNL...ature=related;)

Komentář

Henning Solberg a Cato Menkerud spolu ukončili spolupráci. Menkerud by už měl být v jednání s dvěma piloty MS. Zatím to vypadá, že Henning nesežene náhradu za Menkeruda.

Komentář

Nesežene? Jako že pojede sám?

Při pohledu na jeho PROFIL se mi chce říct: Fíííííha, tolik let...

Komentář

maevad:Ne, tak jsem to nemyslel, myslel jsem to tak, že nepojede vůbec, protože letošní sezónu nemá vůbec jistou.

Komentář

Jo tááák.

Paradoxně loňská sezóna byla u něj výsledkově ta lepší, ale mě osobně ničím moc nezaujal.

Komentář

Working...
                                X