Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Novinky ve WRC

Já ti nevím karle, hlava už není co bývala, ale myslím že se mluvilo. Ale ono se toho namluví.
    Rychlá šunka znamená tohle http://www.caterham.co.uk/assets/htm...deo_large.html

Komentář

Tak ono už to není jenom "jedna bába povídala", on nám do seriózních médií kecá i sám takový Nasser...? Tak to mě po.. -drž, kdo už se v tom má vyznat. Ten Nasser to snad nějak zase "šmodrchá" a natahuje..., aby on nakonec opravdu neskončil u toho Mini, co mi každý vymlouvá jako kravinu.

Jo a Nissen mluvil něco v tom smyslu, že budou mít jezdce, který umí vítězit ve WRC-asi v rámci RZ.

Komentář

Anebo možná bylo myšleno že v teamu takový bude, což splňuje Carlos testman.
        Milín, Nasser a Miník...to by bylo luxusní spojení, hlavně z toho nejpodstatnějšího důvodu.
        Rychlá šunka znamená tohle http://www.caterham.co.uk/assets/htm...deo_large.html

Komentář

Božíčku, tys nikdy neslyšel o arabským (orientálním) bazaru a smlouvání? Co je tohle jinýho a kdo jinej by to měl umět nejlíp? Navíc, on drží peněženku a to pořádně naditou, takže může šponovat a buďme si jistí, že to sakra umí :-)
          Původně odeslal milín60 Zobrazit příspěvek
          ...on nám do seriózních médií kecá i sám takový Nasser...?
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

no nvm, jak tak sleduju to dění okolo "lidových aut" tak začínám mít obavu, že Hanička bude rád za sedačku ve třetím autě. Tuším, že na Rally-manii byl dnes článek, že Mikkelsen podepsal na rok 2012 s VW UK na IRC a SWRC, což mi přijde docela jako signál, že o něj mají opravdu velký zájem a kdyby byl ve dvojce s Ogierem, tak to bude v sezóně 2013 hodně nabušená sestava
            Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

No hlavně se povídalo že jako třetího chtějí němce ...
              http://forum.ewrc.cz/core/images/smi...tz/approve.gif

Komentář

Původně odeslal kuře Zobrazit příspěvek
                no nvm, jak tak sleduju to dění okolo "lidových aut" tak začínám mít obavu, že Hanička bude rád za sedačku ve třetím autě. Tuším, že na Rally-manii byl dnes článek, že Mikkelsen podepsal na rok 2012 s VW UK na IRC a SWRC, což mi přijde docela jako signál, že o něj mají opravdu velký zájem a kdyby byl ve dvojce s Ogierem, tak to bude v sezóně 2013 hodně nabušená sestava
                eWRC nečteš?

Komentář

jaj, jsem si toho článku tady asi nevšimnul
                  Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Zdravím všechny... Nevíte někdo, jak to vypadá s Toyotou a jejím možným vstupem do WRC??? Po skončení v F1 jsem četl, že hledají novou disciplínu a návrat k rally byla jedna z alternativ. Bohužel za tu dlouhou dobu nic nestalo... Nevíte někdo něco??? Děkuji...

Komentář

Bude to Le Mans, už příští rok.

Komentář

Vypukla mediální válka mezi Didierem Auriolem a Sebastienem Loebem.
                        http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=13033

Komentář

Auriol teda plácá solidní blbosti. Může být rád, že Loeb nejezdil o 15 let dřív, to by pak Auriol titul nikdy neměl.

Komentář

Tak částečně má pravdu, že dříve byla silnější konkurence... Ale nicméně by těch titulů minimálně 5 měl... Je to nejlepší jezdec historie...
                            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Těžko povědět, kolik by měl titulů, kolik výher.... To jsou ta kdyby, kterých my se tady dopouštíme běžně, nejsem Loebovec, ale myslím že Didi si to mohl odpustit, nemá to zapotřebí...

Komentář

Z toho mluví jasná závist, jinak si to nedovedu vysvětlit, škoda trochu u mě Auriol klesl.
                                eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Working...
                                X