Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Re: Novinky ve WRC

  Co na to rict? Nova trida R4T, clanek se objevil u konkurence
  GO CZECH GO

  Komentář


  • Re: Novinky ve WRC

   V té konkurenci má pravdu, ve zbytku ale ne, nelze zpochybnit Sebovo jezdecké umění, velké plus má u mně Seb jak to Didierovi slušně a bez urážek vrátil, klidně a účinně.

   Komentář


   • Re: Novinky ve WRC

    Původně odeslal kollma Zobrazit příspěvek
    Auriol teda plácá solidní blbosti. Může být rád, že Loeb nejezdil o 15 let dřív, to by pak Auriol titul nikdy neměl.
    Ono je to těžké . Myslím si že je nelze srovnávat , každý jezdil v jiné době a na jiné technice .
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

    Komentář


    • Re: Novinky ve WRC

     V době D a konkurenci K je Seb osminásobným mistrem světa v řadě. To je nezpochybnitelný fakt. Ale bylo by tomu tak v i jiné době? Hvězdou s mnoha tituly by určitě byl, jenže na podobné dech beroucí série by rozhodně nestačil. To chtěl Auriol říct.

     Komentář


     • Re: Novinky ve WRC

      Já myslím, že má hodně pravdy. Vůbec nesnižuji Loebovu extratřídu, ovšem je fakt, že před dobou WRC a vstupem internetu na scénu si každý jezdec vyjel svůj titul víceméně v přímém souboji. Nebyly šaškárny typu superally anebo mezičasů do aut, tedy nebylo tolik týmové režie. To má ovšem opět důvod ve větší konkurenci. Máme sice 7-8 týmů ve WRC, jak říká Wilson, ale vlastně jen dva a ostatní jsou jejich vazalové, kteří na příkaz zastaví. Takovéto rošády ve větší konkurenci vedly ke ztrátě bodů pro značku na úkor bodů pro jednotlivce což si manager týmu rozmyslel, dnes je to na každé rally. Také pokud bylo více fabrik, bylo více opravdu továrních sedaček=aut a ne nějaké klientské na což možná částečně dojíždí Ostberg nebo Peter Solberg.
      http://www.foxrallyteam.cz

      Komentář


      • Re: Novinky ve WRC

       http://www.duen.hu/hirblog/duen/vide...lalta_a_helyet

       Komentář


       • Re: Novinky ve WRC

        Ogier podepsal ve VW
        GO CZECH GO

        Komentář


        • Re: Novinky ve WRC

         Ogier potvrzen u VW a Ford zřejmě potvrdí Tänaka.

         Komentář


         • Re: Novinky ve WRC

          Ford nejdriv musi potvrdit sam sebe
          GO CZECH GO

          Komentář


          • Re: Novinky ve WRC

           Myslíte že Ogier pôjde sezónu 2012 s fábiou s2000 SWRC?

           Komentář


           • Re: Novinky ve WRC

            had : to je mi jasný ,ale myslim že ,kdyby náhodou Ford nepokračoval (o tom silně pochybuju) ,tak by M-Sport by byl schopen odject sezónu ,nebo alespoň část

            Komentář


            • Re: Novinky ve WRC

             Původně odeslal had Zobrazit příspěvek
             Ogier podepsal ve VW
             Přikládám orientační překlad tiskovky pomocí překladače:

             "Sébastien Ogier se podepsal jako první oficiální ovladače pro Volkswagen FIA World Rally Championship (WRC). 27-letý Francouz a jeho spolujezdec Julien Ingrassia (31) se připojuje k týmu Volkswagen Motorsport s okamžitou platností. Ogier, který skončil v roce 2011 WRC na třetím místě, bude pomáhat při utváření vývoje Polo R WRC na rok 2013 Volkswagen vstoupí v mistrovství světa.

             "Volkswagen je číslo jedna v Evropě a brzy bude číslo jedna na světě," neskrýval svou radost Sébastien Ogier na jeho příjezdu do Hannoveru. "Jsem si jistý, že budete soutěžit s cílem zajišťovat titulu WRC . A já jsem šťastný, že součástí tohoto od samého počátku. "A spolujezdce Julien Ingrassia zdůrazňuje, že se sebedůvěrou," Těšíme se na tým, bojovnost a odhodlání vyhrát. Všechno je možné! "

             "Jsem velmi šťastný Sebastian Ogier a Julien Ingrassia k nám," říká Dr. Ulrich Hackenberg, člen představenstva značky Volkswagen pro řízení pro rozvoj divize. "Oba jsou důležité kousky skládačky na naší cestě k budování úspěšné týmu na mistrovství světa v rally. Je to také důkaz důvěry pro náš tým, pokud tak silné dvojice rozhodne pro nový tým ve WRC, která je ještě v procesu vyvíjí. "Motorsport Kris Nissen a dodává:" Jsme hrdí na to, že tato úspěšná a rychlá Duo as Sebastian Ogier a jeho spolujezdec Julien Ingrassia se rozhodl vstoupit Volkswagen. cílem odstranit konkurenční Polo R WRC na silnici pro ně co nejrychleji, bude dodatečně řídit náš tým. Těšíme se na spolupráci s nimi a jsou doufat, že pro mnoho vítězství a tituly v budoucnosti. "

             Také se podílejí na smluvní jednání byla legenda rally Carlos Sainz, který je nástrojem pro úspěšnou realizaci projektu WRC 2013 jako odborný poradce v týmu Volkswagen. "Pro mě, Sébastien je jednou na světě tři nejlepší jezdce," pochvaluje si dvojnásobný World Rally mistr (1990, 1992) a 2010 Dakar vítěze. Francouz, který byl Junior WRC mistrem v roce 2008 a třetí v roce 2011 WRC, Je považován za jednoho z nejlepších světových řidičů. Řada odborníků pohled závodníka rally, který je také licenci instruktora lyžování, jak nadcházející mistrovství světa. V minulé sezóně, on vyhrál pět závodů, a tak vyhrál stejný počet akcí i následné Mistr světa Sébastien Loeb. V roce 2010, v Portugalsku, nasedl na vrchol stupně vítězů poprvé a byl úspěšný v sedmi kolech WRC tak daleko.

             Ogier bude vykonávat svou premiéru jako řidič závodu Volkswagen v Race of Champions v Düsseldorfu ve dnech 3. a 4. prosince, se postavil proti jiným "Super Seb" z formule jedna."
             FANS OSEK !!!

             Komentář


             • Re: Novinky ve WRC

              Podle FB Rally Radia Ogier pojede příští rok SWRC s Fabií.

              Na druhou sedačku v Polu mají podle Nissena šanci Hänninen, Mikkelsen, Abbring nebo Wiegand.

              Komentář


              • Re: Novinky ve WRC

               Nejsou mezi těma co mají ještě šanci Riedemann a Weijs ?

               Komentář


               • Re: Novinky ve WRC

                solbergovec: nevím, kopíroval jsem to od Rally Radia

                Frantisek: http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...ky-volkswagenu

                Komentář

                Working...
                X