Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Re: Novinky ve WRC

  Norská média informují o tom, že bratři Solbergové jednají s Fordem o pozici tovární dvojky a trojky. Podstatné je, kolik by sebou přinesli peněz, ale podle všeho by to neměl být zásadní problém. Samostatný tým s Fordy je až další variantou.

  Komentář


  • Re: Novinky ve WRC

   V podání Petera by se tedy jednalo o začatek a konec kariéry u tohoto zaměstnavatele.
   http://www.foxrallyteam.cz

   Komentář


   • Re: Novinky ve WRC

    To by se mi velmi líbylo ,kdyby především Petter jel za tovární tým.Snad by ford zachoval neurčenou jedničku.

    Komentář


    • Re: Novinky ve WRC

     Určitě by neřekli že Latvala je jednička,ale myslím že JML by asi byl ze začátku rychlejší,přeci jenom by si Petter na Fiestu chvíli zvykal,ale ta představa je pro mně absolutní bomba ,Byal by to super sestava,pro mně jako fanouška Fordu a obou Solbergů

     Komentář


     • Re: Novinky ve WRC

      Hurvajs už řádí s DS3 WRC....

      zde

      Po shlédnutí na youtube, je u videa spousta dalších..
      "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

      Komentář


      • Re: Novinky ve WRC

       Tak pokud by to se Solbergovci dopadlo a bylo i dost peněz na další vývoj nadějné Fiesty, byla by to ta poslední chybějící skvělá zpráva pro příští sezónu.
       Petter na JML nebude mít ani s továrním autem, ale to je úplně jedno, alespoň by sehrál daleko důstojnější roli, než jako soukromník. To by bylo opravdu skvělé.
       JML po svém výborném zlepšení na asfaltu je top jezdcem, což mj. ocenil i Loeb slovy, že: "on už asi konečně pochopil jízdu na asfaltu..." a uznal, že jeho jasná převaha na tomto povrchu už nebude do budoucna taková. Z nejrychlejší šestky se pomalu začíná vyčleňovat super trojka-Loeb, Ogier a JML, ale i tak Petter bude stále hodně platný a pokud nebude "bláznit", tak i do týmu.


       K Mikovým testům-doufám, že v Citroenu z něj spadne břímě odpovědnosti za tým, za svůj "nucený" individuální úspěch, uvolní se, chytne druhý dech a rozjede se k parádním výkonům. Tyhle přesuny rally potřebovala jako sůl. Zbývá držet palce Fordům s M-Sportem a Miníkům s Prodrive, aby jim to s plány do budoucna vyšlo co možná nejlépe.
       Naposledy upraveno milín60; 25-11-11, 16:30.

       Komentář


       • Re: Novinky ve WRC

        Španělé píšou, že Mikko opravdu jezdí. http://rallynoticias.com/nivel2.php?id_noticia=4797

        Když už budete na jejich stránkách, koukněte se na článek k Nasserovi. Jestli tomu dobře rozumím, píšou tam něco o tom, že jeho spojení s Citroenem možná cílí dál, než jsme v tuto chvíli schopni vnímat. On i jeho peníze se Citroenu mohou, po předpokládaném odchodu Red-Bullu od značky, náramně hodit a to nejen v rámci WRC. Již v několika předešlých dnech zmińovaný odchod Oliviera Quesnela od Citroenu, resp. z rally týmu, může mít hlubší pozadí. Na jeho místo má údajně přijít Dominique Serieys, který vedl Mitsubischi na Dakaru a jeho angažmá by mohlo naznačovat příští směřování týmu Citroen po "době Loébové" - tedy návrat znovu na Dakar - s Nasserem, nebo třeba i Loebem???

        Komentář


        • Re: Novinky ve WRC

         Milíne, Ty jsi investigativec! Ale něco na tom bude, a nebudu utíkat na Dakar nebo okruh, protože myslím že i nová třída R4T s tím trochu zamíchá. Protože ono ... prezentace trochu "více" sériového auta jako úspěšného v soutěžích znamená hodně. A hlavně ... bude to za jiné peníze.
         Rychlá šunka znamená tohle http://www.caterham.co.uk/assets/htm...deo_large.html

         Komentář


         • Re: Novinky ve WRC

          ... lokace a čas u "Hirva" odpovídá reálu, i s tím sněhem na horách v pozadí..., takže to asi bude pravda, ale to není podstatné.

          Kirra: ještě trochu zaspekuluji. K tomu Citroenu-třída R4T bude jistě zajímavá pro výrobce-hlavně nové a ty na nižších stupních(ale třeba i pro M-Sport!)-a jejich prezentaci před veřejností, ale pořád to jsou závoďáky. S ohledem na reklamu-kdo tomu trochu rozumí, tak stejně ví, že to má daleko do série, no a kdo tomu nerozumí, nebo chce zůstat ve "sladkém nevědění", toho více zainteresuje absolutní špička a to je WRC. Pro Citroen samotný, by to byl logicky vnímaný sestup o několik pater dolů(i když ve skutečnosti jen o jedno). Pokud odejde z WRC, myslím, že ho neuvidíme ani jinde v rally a půjde jinam, třeba do toho Dakaru. Naopak šance to může být pro koncernový Peugeot a možná cesta, jak nastoupat znovu do WRC, až už tam zase nebude VW a jeho modrá armáda.
          Naposledy upraveno milín60; 25-11-11, 18:33.

          Komentář


          • Re: Novinky ve WRC

           Souhlasím a můj názor je velmi podobný. Neříkám stejný, protože to by pak bylo jasné, že vlastně nemám vlastní názor S R4T jsem to myslel tak, že to bude vynikající příležitost presentovat značky provozované širší skupinou soukromých teamů a řízenou podstatně širší skupinou talentovaných jezdců. Jinak máš pravdu, neznalý vidí jen top class, ale to je myslím práce pro kreativní marketingové oddělení. Jinak....co bude se skupinou S2000 1,6T? Bylo by smutné kdyby měla takový jepičí život.
           Rychlá šunka znamená tohle http://www.caterham.co.uk/assets/htm...deo_large.html

           Komentář


           • Re: Novinky ve WRC

            Auta S2000 1,6T jsou zřejmě k ničemu. Pár jich udělalo Mini, ale asi jsou stejně všechna přestavěná na WRC. Ford to naťuknul se svojí RRC, ale auto bylo v té podobě stejně nekonkurenceschopné(Rally Rzeszow) a šíleně drahé. Když jsme tady před měsíci o tom debatovali(pamatuješ se na můj termín WRC a WRC 98% ), stejně tomu málokdo dával budoucnost.
            Ale, jak někdo píše na jiné diskuzi-líto je mi Vaška Pecha, že si asi moc dlouho s Miníkem nezajezdí, leda by to páni z FIA ještě nějak ošetřili.


            Jinak v Rally du Var se pěkně nahání JML se Sarrazinem a dost dobře jim sekunduje Ottík.

            Komentář


            • Re: Novinky ve WRC

             Jak to asi bude v roce 2012:

             Ford Abu Dhabi WRT - Ford Fiesta RS WRC
             1.Jari-Matti Latvala
             2.


             Citroen Total WRT - Citroen DS3 WRC
             1.Sébastien Loeb
             2.Mikko Hirvonen


             Volkswagen Motorsport -Volkswagen Polo WRC
             1.Sébastien Ogier
             2.


             Mini WRC Team -Mini Cooper WRC
             1.Dani Sordo
             2.Kris Meeke
             > ŠkodaMotorsport <

             Komentář


             • Re: Novinky ve WRC

              Nechápu tvůj příspěvek, když MINI pojede možná jen některé závody, a VW s Polem 1 max 2 závody, podle vývoje. Jediný 100 % tým je zatím ten žabožroutskej...
              "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

              Komentář


              • Re: Novinky ve WRC

               http://www.youtube.com/watch?v=vEvWOKGe69A&sns=fb ) stojí za kouknutí.. )
               Evča

               Komentář


               • Re: Novinky ve WRC

                Radku, pokud vím, tak u Fordu ještě taky není nic rozhodnuté a očekávám, že jak to vše dopadne se dozvíme až těsně před koncem registrace týmů do MS...btw, dobrou zprávou by bylo, kdyby se PGmu povedlo dotáhnout Protůnka do SWRC, hned by měl Ogi konkurenci
                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

                Komentář

                Working...
                X