Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Novinky ve WRC

Tak to vypadá že po 16 letech končí označení pro nejsilnější vozy- WRC, od příštího roku budou označeny jako RC1.

Komentář

ne, na RC1 se jen přejmenuje třída kde do které budou wrc zařazeny... jak byly kdysi ve třídě A8, v posledních letech ve třídě 1, teď budou v RC1. WRC za názvy aut bude furt o tom nepochybuji...
      GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

A mišmaš pokračuje:http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=15885.Kua v tom už se nevyzná ani "Pánbožko".
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Tak to je opravdu přehledné rozčlenění a som z neho volajaký zmetený.
          Milan

Komentář

Souhlasím s Plutem.
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Thiery testoval na Švédsko ve finském Rovaniemi, které v lednu hostí Artic Lapland Rally: 15272_thierry_neuville_testoval_na_Svedsko_7bc0622cc1.jpg
              Mimochodem jsem nenašel žádné jeho vlákno v sekci "Lidé kolem rally". Nemá (pak by bylo třeba urychleně založit), nebo jsem slepej jako patrona?
              GO Petter GO

Komentář

Tak VW podal protest na úpravy fiesty pro Kubicu, hned po zveřejnění sestavy M sportu. Kdo souhlasí, že jsou u VW sráči, ať napíše čárku :-)

Komentář

budu kamenován, ale pravidla platěj pro všechny
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Co na to říct, vždy budou dva tábory, jedni budou říkat, že pravidla jsou jenom jedny, Ti druzí budou uplatňovat dvojí metr a argumentovat to Robertovým zraněním, které je prokazatelné. Mě osobně je tento protest proti srsti. Už jednou to řešili, při vstupu Kubici do RRC a prošel, tudíž proč ne i ve WRC.
                    https://www.instagram.com/jf_stickers.decals/

Komentář

Každej to vnímá jinak. Pro mě to znamená, že se bojí zmrzacenyho kluka co navíc vyrost na okruzích. Já bych na takovej protest neměl koule - styděl bych se.
                      Jako zákazníkovi je mě to nesympaticky.

Komentář

Prostě využívají této možnosti a je jim jedno, co si o nich budou ostatní myslet. Já ten protest také nechápu.
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Jsem téhož názoru včetně tvého předchozího příspěvku.VW jsou sráči a už teď mají "bobky" aby příští rok obhájili.
                          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

K tomuhle protestu fakt nevím, co říct. Na první pohled je to trapný. Nevím, jestli mají z Roberta takový vítr. Jenže-je to možná to samý, jako když byly podaný protesty na Pistoriuse-který bez nohou běhal s protézami se zdravými atlety a kdosi pak vyzkoumal, že ty jeho superprotézy ho zvýhodňujou proti zdravým atletům. Nevím už, jak to s Pistoriem nakonec dopadlo, a ani s tou jeho pozdější kauzou...
                            Nevím, jestli technické řešení pro ovládání řazení a brzdy pro Roberta je nějak výhodnější z celkového pohledu. Za rychlostku se brzdí ručkou v řádu desítek, řadí v řádu stovek. Pokud by to mělo být výhodnější o nějaké setinky, za soutěž to může něco znamenat. Bez detailní znalosti technické problematiky je to těžké hodnotit.

Komentář

Zadnej protest podan nebyl, od fauve byl vznesen pouze dotaz na technicke reseni.
                              GO CZECH GO

Komentář

Aha, tak pokud je to tak, že chtějí znát detaily, tak je to naprosto legitimní a flame, co tady vznikl, je zhola zbytečný. )

Komentář

Working...
                                X