Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• tdanicek
    replied
    Původně odeslal mahony Zobrazit příspěvek
    zdravim
    Nevíte někdo o oficialních stránkách na zářiovou Acropolis?
    https://www.facebook.com/acropolisrally/
    http://acropolisrally.gr/

Zanechat komentář:

• bugin
    replied
    Na druhou stranu by zase člověk mohl vědět na čem je a co bude potřebovat nebo v jakém režimu budou závody probíhat. To u Chorvatské nebylo a buď to někdo risknul a jel nebo ne.

Každopádně to asi nebude nejlevnější a bude se muset letadlem.
    Máte někdo v plánu tam takhle vyrazit?

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Bugine, jestli v terminu Finska bude v platnosti nejaka buzerace, tak pocitej, ze Finove ji budou drzet na 100% bez tolerance. To neni stredovychodni ani jizni Evropa, spis vychodni Asie.
    Naposledy upraveno Kenny_pce; 04-05-21, 22:36.

Zanechat komentář:

• mahony
    replied
    zdravim
    Nevíte někdo o oficialních stránkách na zářiovou Acropolis?

Zanechat komentář:

• bugin
    replied
    Super, díky za info. Myslím, že většinu odradila ta ponávratová samoizolace. Za mně by určitě stačil test, jak jste udělali. Čučím, že ty hranice byly tak v pohodě.

Tak uvidíme, jak to dopadne s tou Belgií a Finskem, kam bych letos rád poprvé zavítal...

Zanechat komentář:

• Fans Jince
    replied
    Původně odeslal bugin Zobrazit příspěvek
    Zdareec, tak sem čekal, že tu někdo napíše jak bylo v Chorvatsku a zatím nic. Záběry sme všichni viděli, takže určitě paráda. Ale co kemping u trati, pořadatelé, příjezdové cesty, značení, celkově cesta přes hranice....?
    Tak já se teda přiznám že jsme tam byli.Na cestu tam stačil antigenní test pro chorvatského celníka.Spali jsme na přímo na RZ kam jsme vždy přijeli den předem.Místa jsme připravili předem dle on boardů, značení žádné nebylo.Nikdo příjezdy v tu dobu, a ani jindy nehlídal.Všichni maximálně přátelští.Na našich místech diváků tak akorát.Z mého pohledu to proběhlo stejně jako naše dřívější návštěvy Polska 2016 a Německa 2019.Prostě totální pohoda, počasí vyšlo.Grilovat se dalo..Cesta zpět opět absolutně bez problémů.Český celník nebyl v Dolním Dvořišti vůbec přítomen.Testy jsme na cestu zpět žádné neměli.všichni se otestovali v pondělí v práci samotestem, bez karantény.Nikdo z hygieny nevolal...Za mě , po dlouhé době návrat k normálnímu životu.

Zanechat komentář:

• bugin
    replied
    Zdareec, tak sem čekal, že tu někdo napíše jak bylo v Chorvatsku a zatím nic. Záběry sme všichni viděli, takže určitě paráda. Ale co kemping u trati, pořadatelé, příjezdové cesty, značení, celkově cesta přes hranice....?

Zanechat komentář:

• Zdenek
    replied
    Zdravím všechny, zkusím dotaz i tady, při návratu zpět do ČR je možné testovat se antigenem na hranici Chorvatsko - Rakousko ? Díky za případné info

Zanechat komentář:

• Chocolate
    replied
    To, že to neni pro diváky nijak neřešim, s tim jsem počítal více méně od začátku. Jednotlivce nebo malý skupinky prudit nebudou, max. podle mě by rozehnali nějakej větší dav.

Zanechat komentář:

• bugin
    replied
    Jen pro info co se objevilo na ofiko strankach....
    Doufám, že v lese nikdo nikoho vyhánět nebude a kdo vyrazí tak si to užije!

https://rally-croatia.com/en/spectators

Zanechat komentář:

• Ludva
    replied
    Koukám že Chorvatsko nemá svoje vlákno... Odpadl nám člověk na cestu. Odjezd středa večer z Mladé Boleslavi.
    kdyby měl někdo zájem 605877374
    edit: máme plno
    Naposledy upraveno Ludva; 19-04-21, 19:38.

Zanechat komentář:

• Kunek
    replied
    Já doufám že vyjde Belgie. Do Chorvatska jsem se těšil, ale myslel jsem, že to tak dopadne.

Zanechat komentář:

• nokian
    replied
    Čtyři hodiny zpět jsem to taky zjistil. Takže nic. To už dopředu předpokládám, že i Sardinie (což je za 7 týdnů) bude bez diváků a pak nezbývá něž se spolehnout, že by Řecko mohlo vyjít.

Zanechat komentář:

• Kapec77
    replied
    https://www.btravel.pro/en/wrc/tickets/

Zanechat komentář:

• Raduna1981
    replied
    Původně odeslal sroubak Zobrazit příspěvek
    Vím, že do ČR test nepotřebujeme, ale nejsem si jistý jak je to na hranicích HR/HU a HU/SK. Jedeme z Berouna, ale nechce se mi přes Rakousko a Slovinsko. Přes HU je to pro nás stejně jen asi o 20km delší...
    Zdravím,
    kdy plánujete prosím odjezd z Berouna na rally do Chorvatska? Já chci jet taky, ale jedu jen sám v autě, spát budu u příbuzných v Zagrebu, ale že bychom se mohli spojit na cestu a případně tam někde na koukání?
    Díky Radek D. kdyžtak můj email: r.dobrinic@seznam.cz

Zanechat komentář:

Working...
X