Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novinky ve WRC

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • bugin
  replied
  Na druhou stranu by zase člověk mohl vědět na čem je a co bude potřebovat nebo v jakém režimu budou závody probíhat. To u Chorvatské nebylo a buď to někdo risknul a jel nebo ne.

  Každopádně to asi nebude nejlevnější a bude se muset letadlem.
  Máte někdo v plánu tam takhle vyrazit?

  Zanechat komentář:


 • Kenny_pce
  replied
  Bugine, jestli v terminu Finska bude v platnosti nejaka buzerace, tak pocitej, ze Finove ji budou drzet na 100% bez tolerance. To neni stredovychodni ani jizni Evropa, spis vychodni Asie.
  Naposledy upraveno Kenny_pce; 04-05-21, 22:36.

  Zanechat komentář:


 • mahony
  replied
  zdravim
  Nevíte někdo o oficialních stránkách na zářiovou Acropolis?

  Zanechat komentář:


 • bugin
  replied
  Super, díky za info. Myslím, že většinu odradila ta ponávratová samoizolace. Za mně by určitě stačil test, jak jste udělali. Čučím, že ty hranice byly tak v pohodě.

  Tak uvidíme, jak to dopadne s tou Belgií a Finskem, kam bych letos rád poprvé zavítal...  Zanechat komentář:


 • Fans Jince
  replied
  Původně odeslal bugin Zobrazit příspěvek
  Zdareec, tak sem čekal, že tu někdo napíše jak bylo v Chorvatsku a zatím nic. Záběry sme všichni viděli, takže určitě paráda. Ale co kemping u trati, pořadatelé, příjezdové cesty, značení, celkově cesta přes hranice....?
  Tak já se teda přiznám že jsme tam byli.Na cestu tam stačil antigenní test pro chorvatského celníka.Spali jsme na přímo na RZ kam jsme vždy přijeli den předem.Místa jsme připravili předem dle on boardů, značení žádné nebylo.Nikdo příjezdy v tu dobu, a ani jindy nehlídal.Všichni maximálně přátelští.Na našich místech diváků tak akorát.Z mého pohledu to proběhlo stejně jako naše dřívější návštěvy Polska 2016 a Německa 2019.Prostě totální pohoda, počasí vyšlo.Grilovat se dalo..Cesta zpět opět absolutně bez problémů.Český celník nebyl v Dolním Dvořišti vůbec přítomen.Testy jsme na cestu zpět žádné neměli.všichni se otestovali v pondělí v práci samotestem, bez karantény.Nikdo z hygieny nevolal...Za mě , po dlouhé době návrat k normálnímu životu.

  Zanechat komentář:


 • bugin
  replied
  Zdareec, tak sem čekal, že tu někdo napíše jak bylo v Chorvatsku a zatím nic. Záběry sme všichni viděli, takže určitě paráda. Ale co kemping u trati, pořadatelé, příjezdové cesty, značení, celkově cesta přes hranice....?

  Zanechat komentář:


 • Zdenek
  replied
  Zdravím všechny, zkusím dotaz i tady, při návratu zpět do ČR je možné testovat se antigenem na hranici Chorvatsko - Rakousko ? Díky za případné info

  Zanechat komentář:


 • Chocolate
  replied
  To, že to neni pro diváky nijak neřešim, s tim jsem počítal více méně od začátku. Jednotlivce nebo malý skupinky prudit nebudou, max. podle mě by rozehnali nějakej větší dav.

  Zanechat komentář:


 • bugin
  replied
  Jen pro info co se objevilo na ofiko strankach....
  Doufám, že v lese nikdo nikoho vyhánět nebude a kdo vyrazí tak si to užije!

  https://rally-croatia.com/en/spectators

  Zanechat komentář:


 • Ludva
  replied
  Koukám že Chorvatsko nemá svoje vlákno... Odpadl nám člověk na cestu. Odjezd středa večer z Mladé Boleslavi.
  kdyby měl někdo zájem 605877374
  edit: máme plno
  Naposledy upraveno Ludva; 19-04-21, 19:38.

  Zanechat komentář:


 • Kunek
  replied
  Já doufám že vyjde Belgie. Do Chorvatska jsem se těšil, ale myslel jsem, že to tak dopadne.

  Zanechat komentář:


 • nokian
  replied
  Čtyři hodiny zpět jsem to taky zjistil. Takže nic. To už dopředu předpokládám, že i Sardinie (což je za 7 týdnů) bude bez diváků a pak nezbývá něž se spolehnout, že by Řecko mohlo vyjít.

  Zanechat komentář:


 • Kapec77
  replied
  https://www.btravel.pro/en/wrc/tickets/

  Zanechat komentář:


 • Raduna1981
  replied
  Původně odeslal sroubak Zobrazit příspěvek
  Vím, že do ČR test nepotřebujeme, ale nejsem si jistý jak je to na hranicích HR/HU a HU/SK. Jedeme z Berouna, ale nechce se mi přes Rakousko a Slovinsko. Přes HU je to pro nás stejně jen asi o 20km delší...
  Zdravím,
  kdy plánujete prosím odjezd z Berouna na rally do Chorvatska? Já chci jet taky, ale jedu jen sám v autě, spát budu u příbuzných v Zagrebu, ale že bychom se mohli spojit na cestu a případně tam někde na koukání?
  Díky Radek D. kdyžtak můj email: r.dobrinic@seznam.cz

  Zanechat komentář:


 • bugin
  replied
  Dnes skočilo chorvatsko do tmavě červené a to znamená-

  s velmi vysokým rizikem nákazy COVID-19 (tmavě červená barva):
  cestující z těchto zemí musí před cestou do ČR oznámit svůj příjezd krajské hygienické stanici příslušné podle místa bydliště, a to vyplněním Příjezdového formuláře, potvrzení o jeho vyplnění předložit hraniční kontrole. Zároveň každý cestující musí podstoupit antigenní test (provedený max 24 h před začátkem cesty), nebo RT-PCR test (provedený nejvýše 72 hodin před zahájením cesty do ČR) a musí disponovat písemným potvrzením akreditované laboratoře o jeho výsledku. Toto potvrzení bude vyžadováno dopravci jako podmínka pro přijetí cestujícího k přepravě a cestující jej musí na vyžádání předložit hraniční kontrole v ČR. Osoby vracející se ze zemí s vysokým rizikem nákazy jsou povinny se nejdříve 5 dnů po příjezdu a nejpozději 14 . den na území ČR na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2, a to pokud orgán ochrany veřejného zdraví zcela výjimečně v individuálních případech osob nerozhodl o jiných karanténních opatřeních. Do doby předložení negativních výsledků testu se na ně bude vztahovat povinná karanténa/samoizolace (omezení volného pohybu) , tj. karanténa/samoizolace skončí nejdříve předložením negativního výsledku testu, který může být proveden nejdříve 5 dní po příjezdu. Po dobu 14 dnů od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov respirátory nebo obdobné prostředky (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94% dle příslušných norem (např. FFP2, KN95).

  Našel sem tam nějakou výjimku, pro ty, co to prodělali 14-45 dní by se to na ně s nějakým potvrzenim nemělo vztahovat....

  https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/...cestovani.mobi

  Zanechat komentář:

Working...
X