Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Neste Oil Rally Finland 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Neste Oil Rally Finland 2010

Dva dny bojuji s myšlenkou jestli už zakládat téma k soutěži,která se jede až více než za sedm měsíců,ale když už je tady i Barumka ,tak proč ne!!
    To o čem se zde na fóru diskutuje už nějaký pátek je bohužel skutečností.Tímto dávám zapravdu WRC comovi,když jsem pořád vyzvídal,jak to s tou délkou je a nechtěl věřit.
    Takže co nás čeká od čtvrtka 29.7. do soboty 31.7.2010?Dost podstatná změna,vypadlo mnou neoblíbené Killeri(může se však jednat o můj subjektivní názor).SS na asfaltu ve městě co od toho očekávat ?Smýkání na šotogumách,ale odkud toto všechno sledovat?Nedovedu si představit kudy trať povede,kam okolo trati nacpou všechny ta davy lidí a kde budou parkovat auta diváků?
    Klasické RZty smrsknuté do dvou dnů,vypadá to na dost logistický záhul,aby člověk stihl co nejvíc průjezdů.Na konkrétní podobu trati si však budeme muset počkat do 26.2.10,tehdy má vyjít rallyguite.

Naposledy upraveno WRC_com; 21-01-10, 22:18.

Re: NESTE OIL Rally Finland 2010

Tím,že z toho udělali"sprint",tak mám hlavně strach o sobotní přesuny.Kdo tam byl,tak ví o co se jedná.I přes toto se tam chystám,tak uvidíme.

Komentář

Re: Neste Oil Rally Finland 2010

Jenže tan hlavní problém v přesunu vznikal naposledy v roce 2008,kdy páteční odpolední zkoušky (byly 3)se jely v okolí Keuruu a veškerý rallyový národ se defakto v jednom okamžiku přesouval po hlavní 23 od Jyväskyli.Loni se tomu pořadatelé vyhli,když dvě zkoušky se jeli hodně na jihovýchodě.Jediná obrana proti zácpám je nevybírat si divácké místa,zkoušky si projet dopředu najít si nějaký hezký místo a pomocí navigace vyjet od zkoušky vedlejšími lesními cestami.

Komentář

Hosi diky za info a budu to tady sledovat protoze tam vyrazime taky a uvidime jak to teda bude
        Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

Jo,pročti si fóra k lońskýmu a předloňskýmu ročníku,najdeš tam dost užetečnejch rad a postřehů + odkaz na můj deníček z ročníku 2007,z toho se dá tyky něco čerpat.Jinak k letecké cestě odkaz na MravencZe.Severní cestu neznám,zdá se mě zbytečně drahá a dlouhá(pro nás z Moravy),cestování přes Polsko se postupně zlepšuje,ale furt je to očistec.

Komentář

jj diky uz jsem si to cetl a my pojedeme autem pres Polsko
            Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

Taky se chystáme..mám jeden dotaz, jak je to s lístkem na trajekt: je lepší si to zarezervovat předem anebo si ho koupit až po příjezdu do Tallinnu? Díky

Komentář

I když jsem tam byl třikrát,nikdy jsem zpětně nezjišťoval co je výhodnější.Objednánám je pořád přes brněnskou cestovku odkaz www.periscope.cz v průběhu dubna,to už jsu většinou rozhodlej,že pojedu.Loni zpáteční Tallin - Helsinki vyšel pro tři dospělé a auto na 4200 Kč,záleží jaký je kurz eura.Společností Viking Line,loď XPRS.Orientační ceník je na jejich stránkách,pro 2010 zatím ještě ne.Jaká je cena v závislosti na čase objednání by ti zodpověděli přímo v cestovce dělá to tam p.Chodůr (naštěstí to není ten ze superstár).Jezdíváme v úterý ráno v 8:00 a zpět v neděli ve 20:00,teď teda nevím kdy,jestli stihneme ještě sobotní ve 21:30,to až podle harmonogramu jakej vydají pořadatelé.Podle toho v kolik se pojedou poslední RZty,když nám z toho udělali ten sprint....

Komentář

Taky jsme chtěli jet,ale asi nepojedem docela nás odradilo to,že mi to připadá pro diváky dost honička,aby se vůbec něco stihlo.Byl jsem tam v roce 2007 a super soutěž asi nej co jsem viděl.
                  Rallyfans Tišnov GO!!!!!!

Komentář

Pro:JaraKl
                    My opět letecky.Začátkem prosince byla přímá letenka z Prahy(ČSA) za 2500,- a tentokrát si stan neberu,stejně bych ho asi zase nezvládl postavit.
                    Shake se jede jako vždy?

Komentář

JaraKL- rz-ta priamo v meste na zmiesanom povrchu sa isla napr. v roku 1993 http://www.youtube.com/watch?v=x8hPO0476jo

Komentář

Bed"
                        Letecky?jak,čím se pohybujete pak tam??nahod info nějaké,díky!

Komentář

Máme přímý let Praha-Helsinky a zpět.
                          Na letišti auto z půjčovny,ceny najdeš na netu,a pak buď stan,nebo ubytování.

Komentář

Martinovi tam asi ještě stojí,měl nějakou díravou podlahu,tak ho tam nechal,akorát na něj napsal "volný k ubytování",takže ho tam třeba ještě najdeme??!!To jdeš na hotel,nebo budeš spát v autě,v tom Cliu moc fleku není?!!
                            Šejk si myslím,že bude klasicky stejně jako vždy okolo skokánků.

Komentář

Hmm, 2500,- to je uz minulost, po zrušení click for sky, ja jsem to prováhal, teď se to pohybuje okolo 6000,-, ale pořád si myslim, že je to lepší než čumět tři dny v autě jenom na cestě

Komentář

Working...
                              X