Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ADAC Rallye Deutschland 2010

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

  Taky mi to tak přišlo, že místním dochází trpělivost... Na posledním poli vpravo byla kolem dokola zoraná brázda aby se tam nikdo nedostal.

  A co se týče pořadatelů - opravdu super nápad posílat stany doleva do "prachových lázní" a bydlibusy doprava na jakžtakž rozumné pole... Naštěstí je nebavilo to hrotit celou dobu

  EDIT: Koukám, že Chorda má rychlejší klávesnici V kolik jste tam prosím tě dorazili? Myslím totiž, že tak po půl 9 večer už na nás měli podstatně jiné názory...
  Naposledy upraveno standak; 26-08-10, 14:21. Důvod: Chorda byl rychlejší
  FANS OSEK !!!

  Komentář


  • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

   Ano to je pravda, to jsme také nechápali - karavany na louku a stany na prašné pole? I když ona ta louka také nic moc, na každém metru 20 cm vysoké kmeny o průměru dobré tři cenťáky - kolega si krásně probodnul podlážku stanu. O mraveništi, které jsem chvíli před jedenáctou v noci, když jsem dostavěl stan objevil asi půl metru od něj, raději ani nemluvím. Oproti loučce u Veldenzu ze čtvrtka na pátek nebe a dudy.
   standak: Počítám někdy okolo 21:30 - 22:00, ale tenhle pořadatel byl fakt v pohodě.
   Naposledy upraveno Chorda; 26-08-10, 14:31.
   GO Petter GO

   Komentář


   • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

    jo,to pole,k naší smůle jsme zakotvili vedle plácku pro media,hned za stánkama u vstupu.Asi 2 hodiny,než se to trochu okolo nás zaplnilo,to byla hrůza,ještě když něktěří si tam něco dokazovali rychlou jízdou v tom prachu jinak vinice byly sice zamlíkované,ale stejně tam jima hodně lidí,včetně mě chodilo,protože ty pěšinky byly plné lidí.Chtěli jsme také jet ke karavanům,ale vzdali jsme to,večer už to šlo,a ráno jsme udělali 30 kroků a byli tam a to vyjíždění,asi 45 minut do Piesportu Celkově ale spokojenost
    AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
    Rally fans Pribram

    Komentář


    • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

     K te dochazejici trpelivosti - na padaku pred cilem Fellu ve ctvrtek vecer borec s traktorem odvezl velky sutr z pulky kopce a dal ho dolu doprostred silnice, nevite nekdo, co to melo byt? Tu cestu tim zablokoval... Nasel bych i fotky. Nebo to bylo jinak? Druhy den byl ale sutr na svem miste, tam, odkud ho predtim vzal.

     Komentář


     • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

      My když jsme jeli, tak nahoře někdo stál s autem a řekl, že je to neprůjezdné, takže jsme ten kousek dolů došli pěšky. Dole byl postavený přes cestu bobík. Ta cesta je nová, zřejmě soukromá toho hotelu tam. Šlo to ale určitě vyřešit lépe, kdyby byl zátaras už nahoře na kopci.
      Mimochodem u toho místa bylo pár pískoven, kde se dalo vykoupat. Byli jsme tam po Fellu a pak i v sobotu (Nejdřív jsme chtěli na Bostalsee, ale přeplněné parkoviště u jezera nás okamžitě odradilo a tohle místo bylo po cestě na nedělní erzetu.)

      Komentář


      • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

       Jo, tim bobikem s tim prave siboval. Mozna jen nechteli, aby jim tam lidi litali celou noc. A jak rikas, lepsi by to bylo uzavrit nahore, nechtel bych to za tmy pustit dolu a pak to tam ze vsech sil pred sutrama brzdit.
       Nad koupanim v piskovnach jsme uvazovali, ale pry tam nebyl nikde moc pristup k vode, nevim. Vyhrala to sprcha v kempu hned za cilem RZ.
       Btw u toho hotelu konci bobova draha, mate s ni nekdo zkusenosti? Vypadala lakave a v ten ctvrtek se zdala byt v provozu...v patek pak behem rally samozrejme ne.

       Komentář


       • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

        Ahoj kluci,neměl by jste někdo na prodej tu oficiální samolepku z ADAC Rallye Deutschland??Dík

        Komentář


        • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

         určitě to bylo toho hotelu,při rz tam chtěli jít lidi do toho svahu a na terase toho hotelu tam běhal týpek,nadával,něco tam říkal pořadateli,moc se mu to nelíbilo.Ta dráha vypadala slibně,jen nevím kudy tam byl přístup,jako za tím hotelem?Pískovny vypadaly zajímavě,nekonec jsme byli ale v Bostalsee,který bylo asi 3 km od diváckého místa,a pěkné to tam bylo,jen ta voda byla trochu studenější,ale osvěžila,a Čechů jsme tam potkali dost
         AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
         Rally fans Pribram

         Komentář


         • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

          Můžete někdo hodit odkaz na mapu, kde jsou ty pískovny u Fellu? Jinak my jsme letos byli poprvý a naprostá spokojenost. První noc jsme spali nad Fellem ve vinicích, sice nebyl povrch moc rovný (tudíž ve stanu klouzání na jednu stranu), navíc byla dost zima a vlhko (mohutně padala rosa), ale ještě to vcelku šlo. Druhá noc naopak na RZ St. Wendeler Land v (tuším) Nohfeldenu na krásný loučce a třetí noc klasicky louka nad Dhrontalem. Taky jsme nechápali, když nás Němec hnal na ten prach doleva, smlouvali jsme, prosili, že chceme do českýho koutku na trávu (původně pro karavany), ale byl neoblomný, tak jsme se otočili jako že jedeme pryč (i když jsme měli zaplaceno) a na kraji v rohu, kam neviděl, jsme zvedli pásku a vjeli taky na trávu. Samozřejmě Češi, co už tam tábořili, z toho měli srandu a povzbuzovali, asi to udělali chvíli předtím stejně :-) Pak už si toho fíglu Němec všimnul, přišel to tam nějak richtovat, ale stejně ničeho nedosáhnul, tak pak zmizel a následně už asi Čechům problémy nedělal. Musím říct, že na Dhrontalu dobrá nálada, každé další přijíždějící české auto vítáno trumpetkama, srandičky a zábava v českém koutku, i mezi do té doby cizími lidmi. Prostě taková super rally atmosféra a evidentní radost přítomných z toho, že tam jsou. Btw. kdo z vás tam pak po setmění udělal tu CZ diskotéku a pouštěl pro ostatní Majkla Dejvida atd.? :-)

          Zajímavý bylo, že na všech třech místech, kde jsme nocovali, jsme se úplně náhodně potkali s lidmi, co nocovali na stejných místech jako my i v předcházejících/následujících dnech :-)

          Pokud jde o koupání, tak před druhou nocí to bylo Bostalsee (plně potvrzuju hodnocení, že studené, ale tím pádem osvěžující) a před třetí nocí super sprchy v kempu na Bostalsee, kam se dalo volně vlézt a použít je (i když parta vtipálků z CZ na nás na parkovišti ze srandy volala, že neteče voda :-) ).

          Takže celkové hodnocení výletu na Dojčland naprosto kladné, včetně výkonů posádek.

          Komentář


          • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

           SLegacy: je to cíl rz,přímo vedle cíle,je tam divácké místo
           AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
           Rally fans Pribram

           Komentář


           • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

            Video online! www.rallyebild.de
            www.rallyebild.de

            Komentář


            • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

             SLegacy: presne tak, je to za cilem RZ, kdyz si zvetsis tu nemeckou mapu tak na 200%, tak je tam uvidis, jsou asi 3 nebo 4.

             Komentář


             • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

              Tady je onboard Kena Blocka z RZ 13.
              Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

              Komentář


              • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

               SLegacy: Ta voda prý opravdu netekla, na pánských záchodech (pravděpodobně), protože když jsme tam byli my, tak nějací němci chtěli natočit vodu pro psa a musel pán na dámy

               Michala Davida jsem nad vinicema krásně prospala

               Krom vás, co jste se protlačili v houfu pod páskou, jeli všichni normál příjezdem pro karavany. Ten německý pořadatel pak byl politicky usměrněn jedním německy mluvícím Čechem, který mu řekl, že pakliže se plac pro karavany zaplní karavanama, tak všichni do posledního stanujícího se přemístíme. To byl nesplnitelný úkol, takže jsme mohli v klidu zůstat na "trávě" oproti těm chudákům na "zoraném poli"
               ewrc-results.com

               Komentář


               • Re: ADAC Rallye Deutschland 2010

                Ahoj,
                u nás, tam je teď trochu video, asi 8:30 minut. Tam jsou také video nahrávky z historických Rally v ceně. Bavte se hleda.

                Some impressions filmed at WRC Rally Germany 19.-22.08.2010. Impressive driving action by former Formula 1 driver Kimi Räikkönen in Citroen C4, great show by...


                A zde je několik vidět z našich fotografií:

                Komentář

                Working...
                X