Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Neste Oil Rally Finland 2012

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Neste Oil Rally Finland 2012

Rozhodl jsem se založit jako první téma této soutěže, protože se na ni chystám již několik let, ale až v letošním roce to snad vyjde.Doufám, že se nebude nikdo zlobit, že ještě není ten správný okamžik .Letošní ročník se pojede od 2-5. srpna /finské stránky od 2-4.srpna 2012/od čtvrtka 2.8. do soboty 4.8.2012 ???,nebo až do neděle.
    Oficiální stránky www.nesteoilrallyfinland.fi zatím mlčí. Důležitá správa je že centrum zústává v Javyskyle.

Re: Neste Oil Rally Finland 2012

A taky se vrací SS ke koníčkům na Killeri.Jinak ten formát čtvrtek - sobata je z mýho pohledu hodně nepovedenej,hodně RZ v krátkým období a roztahanost až k Lahti pro diváka hodně špatný!Chtěl bych se tam letos po dvouleté pauze vrátit,ale jestli bude formát jako loni,tak nevím.

Komentář

Využiju tohoto tématu a položím pár otázek na které mi doufám někdo odpoví. Letos mám v plánu jet poprvé na finskou rally a proto se ptám těch, kteří na finskou rally jezdí pravidelně.

1. jaký je nejlepší způsob dopravy do finska? Po vlastní ose? Nebo nějak jinak a půjčit si na místě auto?
      2. kde se dá rezervovat nějaké ubytování v jyvaskyle? Nějaké odkazy na weby s ubytováním?
      3. pokud pojedu do finska vlastním autem, kde si domluvím plavbu z talinu??? Nebo kudy je nelepší jet?
      4. není zde nějká skupina lidí, co by byla ochotna přibrat s sebou další lidi?

Předem díky za jakékoliv informace. Mohl bych si vše najít na internetu, ale raději dám na zkušenosti těch, co na finskou rally jezdí pravidelně.
      <tep!r!n>

Komentář

Zkus si pročíst prvních pár stránek for k této rally z roku 07-09 na všechno zde najdeš odpověď.

Komentář

Ahoj,Finsko jedeme po 3tí...zrovna minulý týden jsem objednal ubytování u Periscope Skandinávie.Je to cestovka z Brna a jedeme do kempu s chatičkama...4 noci za 6.500 pro 4 lidi.Uz jsme tam byli a luxus!http://translate.google.cz/translate...26prmd%3Dimvns Kdyby jsi něco potřeboval rád ti poradím...

Komentář

Vraci se slavna RZ Ouninpohja (33km verze). Pojede se 2x na zaver tzn posledni prujezd bude power stagi. Odkaz
            GO CZECH GO

Komentář

Ouninpohja jako power stage, tak to je vazne masakr. A ja myslel, ze ma mit PS kolem 5 km kvuli primym prenosum. :-)

Komentář

instinkTT: loni v mexiku taky byla dlouha, ale prenos byl pouze z poslednich 5km (ale to tehdy spis netusili, jak ma byt dlouha)
                GO CZECH GO

Komentář

No 2xOuninpohja nakonec, to bude nádhera, jen celá sobota bude problém, protože diváci tuto rychlosku zahltí. Ale délka to snad jistí.

Komentář

Sobota dopoledne by neměl být problém,diváci budou rozmělněni mezi Surkee a Leustu.Už teď si zahrávám s myšlenkou na přejezd mezi němi v rámci jedné série(tak jako v 2009,jenže to byl mezi němi ještě Himos).Po poledni to ale doopravdy bude masakr přejezd přes kruháče v Jämsä a i hlavní na Tampere se změní ve stojící kolonu a to hned zkraje při odbočce na Kakaristo!!!
                    Jinak mě letošní harmonogram i přes to,že se končí již v sobotu,docela nadchl a začínám silně uvažovat o tom,že se do Finska po dvouleté přestávce opět vydám!!

Komentář

Finové program poskládali docela rozumně a myslím že bude vše v poklidu. Myslíš že je lepší přejet tu sobotu ze Surkee na Leustu a pak Ouninhpohja, nebo zůstat na Surkee? Nikdy jsem tam nebyl a nevím jak to tam vypadá s přejezdy.Ouninhpohju mám zakázáno vynechat, na tuhle sdrcovku musím. Díky

Komentář

Pokud půjdeš až k cíli na Leustu na známej padák,tak je to nejblíž na Ouninpohju,Surkee je dál ale jede se zase o hodinu dříve.Je zatím brzo něco dedukovat,to můžeme až budou známy mapy jednotlivých RZ.Jinak se mě zdá,že loni byly na webu už koncem února,takže pak.

Komentář

Tak jsem právě koupil letenky, takže v srpnu poprvé směr Finsko

Komentář

Můžeš napsat za kolik a s jakou společností?
                            Díky.
                            Naposledy upraveno vbadmin; 30-03-12, 21:37. Důvod: poslední příspěvky se necitují!

Komentář

Z Berlína s Lufthansou zpáteční za 123 euro

Komentář

Working...
                              X