Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Neste Oil Rally Finland 2015

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Neste Oil Rally Finland 2015

Pomalu 100 dní do startu a tady se nic neděje!
    Proto si dovolím založit téma k letošnímu ročníku,alespoň pro mne "zlatého grálu" mezi rally!
    Oficiální stránka soutěže www.nesteoilrallyfinland.fi
    Ceny rally pasu zůstávají stejné jako loni 65E,vstup na jednotlivou RZtu 18Eček.
    Co se týče harmonogramu,oproti loňsku je to horší.Po prvním ohledání tratí zjišťuji,že loňských 2+4+6+2 je v nedohlednu.
    Pozitivum je návrat celé Ouninpohji.
    Negativum nedělní jediná RZta kdesi v pi.. 100 km na sever od centra.Zažil jsem to v roce 2009 a to se jeli 2 RZty trochu blíž cca 70 km,všichni fans se přesouvaly do tohoto regionu,byla to katastrofa!Od zaparkovaného auta jsme šmatlali 5 km k pásce,takže 1 průjezd až číslo 40!
    Přesto vše se už nemůžu dočkat své šesté návštěvy země 1000 jezer.

Re: Neste Oil Rally Finland 2015

Na druhou stranu loni to bylo dost roztahané časově, teď je ten pátek víc kompaktní bez servisu. Navíc já nejsem ten klasický přejížděč, takže pro mě ok.

Komentář

Felicia je připravená na trasu Olomouc - Jyväskylä. Finsko po 2 letech. Jsem opravdu zvědav co se změnilo.
      Všechno nebo nic ! Colin McRae

Komentář

zdravim, nenapisali by ste sem vaše skúsenosti s touto Rally? mám na mysli vše kolem, organizaciu, orientaciu, dostupnost k RZtám, ... samozrejme financie (pokud sa dá tak po položkách za dopravu, ubytko, existenciu tam..) ... Fínsko bol plán na tento rok ale asi sa odloží na úkor Catalunie ... vďaka za odpovede

Komentář

úplně bez problémů. Akorát počítej s tím, že pokud nebudeš zavřený na RZ a budeš na RZ dojíždět, tak se obvykle hodně daleko projdeš. Počítej s 65 euro za vstupenku. Je tam hodně draho co se týče jídla a pití. Spát se dá celkem v pohodě u erzet, jen musíš trochu hledat místo, pokud nechceš sdílet louku s milionem dalších lidí. Jinak Finsko je ale nej, s Katalánskem se to vůbec nedá srovnávat, mega zážitek.

Komentář

Také letos jedeme pošesté (2007, 08, 09, 11, 13...).

Komentář

Dobře motivační video https://www.youtube.com/watch?v=knX0NPIcyaw
              Všechno nebo nic ! Colin McRae

Komentář

Shacki >> Ahoj, a když spíš u erzet někde kde nechceš sdílet louku s milionem dalších lidí, tak 65 euro nepotřebuješ? Tam kontrola neprobíhá?
                DOKTOR RACING http://doktorracing.webnode.cz/

Komentář

Ne, co jsem zažil, tak se kontrolovalo jen na příchodech k diváckým místům

Komentář

Žďárec,letité někdo z prahy? nebo nějaké zkušenosti letecky do Finska? letos jedeme,teda letime, konečně poprvé do Finska tak zjišťujeme co a jak.

Komentář

Letos sice neletíme, ale je to úplně v pohodě. Za dvě hodinky jsi v Helsinkách, půjčíš si auto na letišti a pak tě čeká 200 km na sever k Jyvaskyle...

Komentář

Do Jyväskyly je to 270km z Helsinek (cca3 hodiny). V roce 2011 chodili velmi brzy ráno pořadatelé a vybírali 10euro za stan. Bez rallypasu se neobejdeš. Kontroly jsou velmi poctivé.
                        Štěpán Vojtěch- Michal Ernst (Peugeot 206 WRC)
                        Německo 13,14/Finsko 11,12,13,14,15/Sardinie 14/San Marino 13,14

Komentář

A jako téměř všude lze od rz zajet hlouběji do lesa kde tě hledat nikdo nebude...

Komentář

Kolik vas vysly letenky? Kdy nejlepe koupit?

Komentář

Letenky je nejlepší koupit únoru. Cena z Vídně byla s Finnairem 4.200,-. Nyní z Prahy za 6100,-
                              Naposledy upraveno t.s.v206WRC; 15-06-15, 11:06.
                              Štěpán Vojtěch- Michal Ernst (Peugeot 206 WRC)
                              Německo 13,14/Finsko 11,12,13,14,15/Sardinie 14/San Marino 13,14

Komentář

Working...
                              X