Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tour de Corse 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tour de Corse 2017

Ofic stránky:http://www.tourdecorse.com/site/
    Harmo., Mapa, Guide: http://www.tourdecorse.com/site/en/official-documents/
    RallyfansTišnov

Chystáte se někdo? My po loňsku jedeme zas...
    (pro hnidopichy opraven překlep)
    Naposledy upraveno stik; 17-02-17, 09:32.
    RallyfansTišnov

Komentář

Já ne, ale každopádně, až tam pojedeš, tak si zapamatuj slavné moudro, že "I cysta může být cíl"
      Edit: To byl vtípek Stiku, dyť mě znáš.
      Naposledy upraveno liposh; 17-02-17, 11:25.
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

OneBet nedostal díly na asfaltový podvozek a Ostberg se musel odhlásit...

Komentář

Přidám hodnocení letošní Korsiky. Jedním slovem pecka!!! nový wrca brutální... nechápal jsem co snesou ty difuzory při prujezdu hlubokých katů......počasí úžasný, snad jen Honzovy problémy v pátek s posilovačem byly trochu šrám...ale to je rally....Jinak opět úžasná soutěž....
          RallyfansTišnov

Komentář

Dají se tam najít divácky zajímavé a přehledné úseky, kde je málo lidí?

Komentář

Shacki: ano dají uplně bez problému a to i bez nutnosti se zavřít....stačí popojít o pár stovek metrů a o pořadatele ani diváky nezavadíš... Osobákem úplně v pohodě to jsme byli na podzim...a ted bydlíkem a taky v klídku....když si to dobře rozplánuješ nemáš problém....zkusím poskládat jak bude čas nějaké krátké video z různých míst a pošlu Ti jej do SZ...ale nebude to hned až se k tomu dostanu......:-)No jinak nový WRCa masakr!!!! Už se nemohu dočkat Sardínie až ty strojovny uvidím zase.....
              RallyfansTišnov

Komentář

Jsem rád, že z nových WRC jsi tak paf. Ten stejný pocit, co Ty, jsem měl já po Švédsku. Takže nejsem sám.

Komentář

Ahoj, posílám své fotky, pokud by někoho zajímaly. Byl jsem na WRC prvně a zážitek super. Jinak, co se týče těch úseků bez lidí, tak jsem asi neměl takovou kliku, ale zas tak jednoduchý mi to nepřišlo. Leckde, kde by se dalo bez problémů stát, byly zakázané zóny, takže najít vyhovující místo, zvlášť, pokud jsem chtěl fotit byl trochu ořech. On tomu moc nenahrává ten terén, kdy je po jedný straně tratě sráz a na druhý skála, nebo břeh. Ale to by vyřešila lepší příprava a projetí si tratí předem, aby člověk věděl kam jít
                  Rapid05 photo

Komentář

Kde se prosím dá najít celková reportáž?

Komentář

tady jsou zatím všechy reportáže:
                      https://www.ewrc.cz/clanek/30199-kor...rtaz-52-minut/

Komentář

Původně odeslal Rapid05 Zobrazit příspěvek
                        Ahoj, posílám své fotky, pokud by někoho zajímaly. Byl jsem na WRC prvně a zážitek super. Jinak, co se týče těch úseků bez lidí, tak jsem asi neměl takovou kliku, ale zas tak jednoduchý mi to nepřišlo. Leckde, kde by se dalo bez problémů stát, byly zakázané zóny, takže najít vyhovující místo, zvlášť, pokud jsem chtěl fotit byl trochu ořech. On tomu moc nenahrává ten terén, kdy je po jedný straně tratě sráz a na druhý skála, nebo břeh. Ale to by vyřešila lepší příprava a projetí si tratí předem, aby člověk věděl kam jít
                        Ahoj, ty tvoje fotky se mně moc líbí, je vidět, že fotit umíš. Nechceš z toho udělat galerku na eWRC?

Komentář

Working...
                        X