Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Neste Oil Rally Finland 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Rallypas 65E+ 10E program.

Komentář

Podražili - Rallypass je letos za 75€ - http://www.nesterallyfinland.fi/en/tickets/
      If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

Pánové, chci se zeptat zkušenějších, nejspíš letos pojedeme finsko, poprvé (se stařičkým civicem by sme nedojeli ani na konec polska :-D s Legacy už si troufnu). Jde mi o ty rallypassy, je to nutné? 75éček je docela ranec. Případně napište někdo kdo už ste tam byli :-)

Komentář

Nevím,jak je to když spíš přímo u RZty,poněvadž já mám rád sprchu a splachovací záchod,takže vždy volíme camp + stan a loni se zadařila i chatka.Jestli pořadatelé ráno obcházejí stanující u RZty nevím.Ale co jsem si všiml,tak stejně 90 % přespivších u RZ má zaparkováno na příjezdových cestách k RZ,jinde to ani moc nejde a výběrčí jsou cca 50-100 m od RZty.Obcházet je vesměs nízkým lesem,vysokou trávou s mokřinami nic moc.Takže vždy v Lahti na Neste koupím rallypas a program a neřeším to,patřím mezi přejížděče,takže za soutěž vidíme cca 10 a více RZ a to by bez rallypasu ani nešlo.

Komentář

Bez rallypassu to moc nejde. Já jsem to před pár lety absolvoval pod stanem a byl potřeba. Jak píše JaraKl maj to už od brzkého rána na všech cestách podchycený a obcházet je není jednoduché. Navíc večer když přijíždíš tak je v některých místech kontrola už večer, která zároveň vybírá za stanování a parkování v lese. Parkovný a stanovný určuje obec, podle katastru kde se jede. Nás třeba jednou v půl 6 ráno vzbudili a chtěli 5€. To je taky obvyklá cena. Ale někde chtěli i 10€ a slyšel jsem i od kolegů, že jednou po nich chtěli 20€, ale to už je spíš příšernost a vyjímka. Takhle nějak to alespoň bývalo.
            If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

Ok, díky chlapi. Takže rallypassy se vyplatí, dobré vědět dopředu, zkusím vyhlédnout ještě nějakou akci jak byla teď nedávno. Jinak doufám že tam potkám neaké kolegy z republiky :-) Bereme to s přítelkyní jako dovolenku, takže jedem dost dopředu a poslední tři dny výletu budou rallyové :-)

Komentář

My vždy spíme v tomto kempu....super prostředí, klid, jezero a vždy místo. Chatička pro 4 lidi 59 euro den.....sprcha,kuchyně....

http://www.revontuli.fi/en/accommodation/cabins/

a neberte si jejich povlečení na recepci,stojí víc jak ta chajda

Komentář

Bydleli jsme v tomhle kempu, chatka pro 4 osoby za 60E/noc, slušný sociály, hnusný místní pivo Karhu za 5E, je to cca 20km od Jyvaskyly. Je tam velkej společnej gril, takže jídlo jsme kupovali v místním Lidlu za mírně vyšší ceny než u nás a na Ruzyni ve free shopu jsme zrovna chytli akci na Finlandii, takže jsme si vezli několik flašek do Finska :-). Bez rallypasu bych tam vůbec nejezdil a nechápu proč nad tím vůbec někdo přemýšlí. Pořadateleé jsou už na příjezdových cestách k parkovištím, takže představa, že budu parkovat někde u silnice a pak se prodírat x kilometrů bažinama a stihnu tím pádem 1RZ denně je pro mě úplně zcestná. Když už jedu na MS, tak chci vidět co nejvíc a holt to něco stojí. V podmínkách půjčovny i bývá, že se auto nesmí používat na nezpevněných komunikacích, což ve Finsku splnit nejde, ale to že budu s autem jezdit po rally bych si nechal pro sebe, některé půjčovny pak trvají na vyšší pojistce. Prostě jsem turista a jedu si prohlédnout krásy Finska. Jinak lidi celkem v pohodě, údajně přes týden nesmí pít, takže si to vynahrazují o víkendech a je dost častým jevem zakopnout o Fina totálně na sráč, který spí v lese u RZty. Ale je s nima sranda a celá Finská rally má svou neopakovatelnou atmosféru.
                  Waldviertel 09, Deutschland 10,13, Janner 07,11 - 15, Finland 11,14, Sardegna 12, Acropolis 13, Lavanttal 14, Monte Carlo 15, San Marino 16, Rebenland 17, Poland 17

Komentář

Nevíte někdo, jestli bude startovat Prokop?
                    Rally fans Kozojedy

Komentář

Zdarec, máme jedno volné místo do Finska. Jedeme autem, odjezd by byl 20.7, zpět bysme byli 31.7. Týden před rally máme náplanovanou takovou malou "poznávačku" Finska tzn. nějaký park,sauna, cesta na polární kruh (Rovaniemi) a možná ještě dál, záleží už na domluvě No a zpět hned v neděli po rally. Vyjíždíme ze Zlína. Pokud by měl někdo zájem, nebo nějaké otázky, tak se ozvěte. Tel. 605 076 186

Komentář

Už se nám to blíží!!
                        I když letos pro mě po osmé za posledních deset let,"Finská horečka" pomalu stoupá,ale paralen si brát nebudu.
                        Pokec nahoď odkaz na meteo,ať vím jestli holiny a pláštěnku,nebo plavky a repelent!!
                        Jinak my opět vyrážíme klasickou cestou přes Polsko-Tallin v noci z neděle na pondělí a úterý v 7:30 Tallink Siljou.
                        Takže kdyby jel někdo stejným škunérem,můžeme dát na palubě pokec,popřípadě vzít někoho po Finsku "na lano".Jedeme 2xRapid (3+2).

Komentář

...prosím o smazání...
                          Naposledy upraveno Firestone; 14-07-17, 11:31.

Komentář

My jedeme v útery v poledne. Ve středu večer trajektem z Tallinu. Cervená audi a4 avant. Tak kdyby nas někdo potkal cestou, tak můžem pokecat.
                            Rally fans Kozojedy

Komentář

https://www.ewrc.cz/clanek/8342-cest...finskou-rally/

Jak ten čas letí!
                              Pro ty,co se chystají poprvé,sice je to deset let starý,ale dá se z toho hodně vzít.
                              Hlavní změna jsou dálnice v Polsku,sám jsem zvědav kolik toho soudruzi z PL stačili za rok vybudovat.Asi to bude nohokrát víc než hoši od Ťoka a nebude to jen tím lehkým terénem...

Komentář

Tak ve středu ve 12:00 odlet směr Finsko. Kdo tam byl a zná to tam-mate nějaký nedivacky tipy na RZ. Díky

Komentář

Working...
                                X