Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Italia Sardegna 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Italia Sardegna 2017

Ofic. www.rallyitaliasardegna.com
    Guide, Harmo., Mapa atd... http://www.rallyitaliasardegna.com/en/competitors/
    RallyfansTišnov

Určitě jedeme, letošní harmonogram se mně moc zamlouvá, akorát se jede stejný shake jako loni a ten není žádný šlágr.

Komentář

No my jedeme samozřejmě též......ty ostrovní soutěže nás prostě baví!!! Ten šejk je pravda bez štávy....Zlatý Mont Pinu když se jezdilo....jak nahoru tak dolu....ale páteční a sobotní klasiky to vynahradí:-) A páteční noc "pod větrákem" mezi lernem a monti di alla bude jistě zase výživná:-)))není nad Italskou pohodu:-)))
      RallyfansTišnov

Komentář

Shacki nevíš prosím kde se nachází místo ve videu od času 0:43....? tuším že je to na rz Tergu Oslio ale nejsem si jistý....Kdyby jsi věděl pošli souřadnici...dík..https://www.youtube.com/watch?v=gZNLnTSqCN8
        RallyfansTišnov

Komentář

Ahojte, měl bych dotaz ohledně rally passu na letošní Sardinii, na oficiálních stránkách jsem našel nějaké GOLD PASSY, ale jen jsem se chtěl ujistit, že to platí pouze do VIP zón a přístupy na RZ jsou jinak zdarma. Budu vděčný za jakékoliv další rady, plánujeme Sardinii letos poprvé . Děkuji. Petr

Komentář

Pojedu na Sardinii poosmé a nikdy jsem neplatil Pokud tedy nevyžaduješ speciální přístup do servisu, vyhrazená parkoviště u diváckých míst apod.

Komentář

Původně odeslal stik Zobrazit příspěvek
              Shacki nevíš prosím kde se nachází místo ve videu od času 0:43....? tuším že je to na rz Tergu Oslio ale nejsem si jistý....Kdyby jsi věděl pošli souřadnici...dík..https://www.youtube.com/watch?v=gZNLnTSqCN8
              Na Tergu - Osilo jsem nikdy nebyl a tohle místo mně nic neříká. Ale protože většinu těch zbývajících erzer z roku 2013 mám najetou a určitě to tam není, tak by to mohlo být tady na té.

Komentář

Ahoj, chtěl bych jet letos poprvé na sardinii, kde kupujete lístky na trajekt? Dá se koupit lístek pouze na auto a ne na počet lidí?

Komentář

Zařizuje to kolega a mám pocit, že vždy přes sardinie.cz. Dá se to koupit i přes Moby. Kupujeme auto i počet lidí, je to zvlášť

Komentář

hanak95: Ano můžeš si lístek zakoupit pouze pro sebe a auto a zbytek osob přikoupit později. Já osobně už to deset let řeším přes společnost SP. Praha...mají lístky bez navýšení za cenu dopravce a vstřícný přístup. Já sobně už lístky na trajekt mám a také budu dohlašovat později zřejmě jednu osobu navíc. Jen je lepší to řešit co nejdříve protože trajekty se plní a cena roste.
                    RallyfansTišnov

Komentář

Díky za radu a v kolik tak v neděli jezdíte? Já když hledám tak je tam pořád 12:30 nebo 13:00.
                      Naposledy upraveno hanak95; 17-04-17, 08:14.

Komentář

jedeme už v sobotu večer

Komentář

My v úterý v devět večer z Livorna nočním...to hanak95: v neděli Ti jedou dva spoje s Corsica Ferries z Livorna do Golfo... bud v 8.00 nebo v 23.15....Moby nevím s těma nejezdím jsou drazí.....
                          Naposledy upraveno stik; 18-04-17, 06:25.
                          RallyfansTišnov

Komentář

měl bych ještě dotaz na spaní, budeme tam totiž asi už od pondělka, spíte tam kdekoliv nebo v nějakých kempech a případně na kolik to vyjde?

Komentář

My osobně spáváme jak říkáš "kdekoli"....jen nelezte nikomu na soukromý pozemek bez zeptání....pokud chceš spát někde a vypadá to jako soukromý pozemek vždy je lepší se zeptat jestli můžeš přespat...mimo soukromé pozemky jsme nikdy problém neměli...I kempy jsou tam pěkné ale za kempy platíš...jsou tam všude pěkný místa kde se dá nocovat u mořa i mimo kempy...potřeba si to dobře naplánovat....Co se týče potom závodů tak tam se dá spat u rz prakticky všude....
                              RallyfansTišnov

Komentář

Working...
                              X