Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Deutschland 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Čaute, mal by som špecialnu otazku. Nenašlo by sa v nejakej vyprave na tohtoročne nemecko miesto pre troch rallystou na dôchodku? Menovite (Kundlák, Kupec, Matušová ) ideme na MS poprvy krAt a vôbec nevieme čo kde a ako, v pripade potreby vlastné auto mame, ale nejaká skúsena partia by sa nám hodila diky

Komentář

muze mi prosim nekdo dat tip na nejake super misto na RZ 3+6 Mittelmosel?
      zde vam k tomu davam odkaz na nemecke stranky map Rally....jsou prirazeny i on-bordy....a pokud mysi pohybujete po trati konkretni RZ ukazuje se vam vzdalenost jak od startu tak i do cile.....
      https://www.rallyekarte.de/Rallye-Deutschland-2017
      diky a jsem s pozdravem

Komentář

Původně odeslal Kunďo Zobrazit příspěvek
        Čaute, mal by som špecialnu otazku. Nenašlo by sa v nejakej vyprave na tohtoročne nemecko miesto pre troch rallystou na dôchodku? Menovite (Kundlák, Kupec, Matušová ) ideme na MS poprvy krAt a vôbec nevieme čo kde a ako, v pripade potreby vlastné auto mame, ale nejaká skúsena partia by sa nám hodila diky
        tak ti nevím, ale tahle partička by rallye mohla spíš vyučovat
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Zdarec, nechci tu po týdnu zbytečně spamovat, ale opakování je matka moudrosti Neměl by někdo z vás 1 volné místo v autě? Ideálně od Brna, případně od Vsetína či Zlína? Klidně dojedu do rozumné vzdálenosti i na druhou stranu od Brna
          Kdyžtak se prosím ozvěte na 732663171 nebo do SZ. Díky a rally zdar

Komentář

Zdravim panove, s kamosem se po 11letech chystame na Deutchsland rally a chtel bych se zeptat zkusenejsich kde budete kempovat ve vinicich? Na sobotu asi zkusime zde jiz zminovany severovychodni cip panzerplatte a nedele se uvidi. Predem dik

Komentář

V jakou hodinu se tam chcete všeci zakopávat již ve zmíněném cípu vojenského prostoru ať tam nejsem sám?
              Všechno nebo nic ! Colin McRae

Komentář

Zdravím všechny rallye maniaky a zároveň mám k vám prosbu - nejede někdo náhodou na Deutschland až ve čtvrtek? Bohužel mi letos vyšla služebka tak blbě, že přiletím až ve čtvrtek dopoledne do Prahy a naše parta jede na Deutschland už ve středu. Pokud by tedy někdo ze středních nebo severních Čech, ideálně MB, Praha, Lbc jel až ve čtvrtek kolem poledne nebo odpoledne, rád bych se přidal, alespoň třeba na cestu tam... Předem moc děkuji a rallye zdar. Martin

Komentář

My dorazíme koštuju kolem 19h. Pojedeme z RZ Mittelmosel přes nákupák a rovnou tam.

Komentář

Původně odeslal spešl Zobrazit příspěvek
                    Zdravím všechny rallye maniaky a zároveň mám k vám prosbu - nejede někdo náhodou na Deutschland až ve čtvrtek? Bohužel mi letos vyšla služebka tak blbě, že přiletím až ve čtvrtek dopoledne do Prahy a naše parta jede na Deutschland už ve středu. Pokud by tedy někdo ze středních nebo severních Čech, ideálně MB, Praha, Lbc jel až ve čtvrtek kolem poledne nebo odpoledne, rád bych se přidal, alespoň třeba na cestu tam... Předem moc děkuji a rallye zdar. Martin
                    S kamosem jedem z MB neco kolem poledne. Jsme dva takze misto by se naslo. Kdyztak napis SZ a muzem se nejak domluvit

Komentář

Cau, nemate nekdo misto pro jednu osobu? Kamaradovi zrusili volno a sam jet nechci. Jsem z Berouna. Dik za pripadnou sz.

Komentář

Nema nekdo dve mista ve čtvrtek odpoledne s Prahy?

Komentář

Zdravim, nekdo z okoli Mlade Boleslavi kdo jede az ve ctvrtek?Jsem sam, bud se muzu pridat nebo vzit auto...
                          Naposledy upraveno gulis; 16-08-17, 11:46.

Komentář

Rozhod jsem se na poslední chvíl,i že jedu. Jsem sam, uvítal bych mitfaru. Odjezd Klatovy dnes k veceru eventuálně na noc. Do plzne případně zajedu. Tel 704001690.

Komentář

Ahoj, hodláte někdo kempovat u shakedownu? Bohužel letošní lokalitu neznáme, tak bychom byli rádi za každý tip na místo ke kempingu blízko u trati:-) Díky

Komentář

Working...
                              X