Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Poland 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

I suppose that it will be possible to watch 4 stages during the saturday. Schedule is very friendly this year for it. But I am afraid that almost no one have not personal experience with Kruklanki stage. Last version was part as rally quite a long time ago, 4 years, and the second half is new this year. The best way how to find some good place is https://www.rally-maps.com/Rally-Poland-2017 or oficial page of Rally Poland. Anyway you have to use only recomanded entry roads, because other one are usually closed and strictly guarded :-/
    If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

I was at PW55 Jeziorowskie 4 years ago (the place where Mikkelsen caught penalty for cutting) and it was good, but it won't be that good in the opposite direction, wide no go areas are expectable as there will be left and right mid-fast corners at the entry. Some crests / jumps are just before the finish. All side roads seem to be closed, I looked on Pozerdze stage on photo maps and there was only one "secret" road, densely covered by grass, probably accessible only with a large SUV at least.

Komentář

Nenašli jste někdo harmonogram uzavírání erzet, tak jak jsme na to z českých a moravských luhů a hájů zvyklí? Já to na tom jejich webu nemůžu nikde najít, asi to tam není. Nebo už je někdo oficiálně potvrzeno, že se budou erzety od 16:00 předchozího dne uzavírat?

Komentář

To by mě celkem taky dost zajímalo...

Komentář

Ahoj ve spolek, plánuji cestu na Polskou Rally (už jsem tam jednou byl před 2 lety). Zatím jsem sám, auto beru. Takže místo pro 2 (možná i pro 3) lidi by bylo. Odjezd by byl asi ve středu ráno z Mladé Boleslavi a návrat asi v neděli pozdě večer. Kdyžtak můžete napsat na rakusan.jiri@gmail.com.

Komentář

Ahojte, nemáte tu někdo volné místa v autě? Je nás 2-3 a chtěli bychom se k někomu přidat.
              Kolega výše Madgeorge neodepisuje tak to zkouším touto cestou. Kdyžtak pošlete osobní zprávu.

Komentář

https://www.google.com/maps/d/viewer...IZ81pN5-a1u0F0

Komentář

http://rally-poland-maps.topracing.pl

Komentář

Zdravím Vás

Mám zarezervované ubytovanie na Rajd Polski priamo v Mikolajkách (28.6. - 3.7.), ale nemôžem ísť. Tak ak by mal niekto záujem ozvite sa mi, Ďakujem.

Martin Hlinka
                    link: http://www.wagabunda-mikolajki.pl/

Komentář

Zdarec,
                      někdo z vás se mi sice ozval ale pak přestal komunikovat, tak se zkusím zeptat znovu. Neměl by někdo z vás jedno místo v autě na letošní MS v Polsku? Ideálně někdo od Vsetína, Zlína, Hranic, Břeclavi, Brna? Ale není problém dojet i někam dál.
                      Kdyžtak se prosím ozvěte na 732663171. Díky

Komentář

Ahoj chtěl bych se zeptat na pár informací.
                        Jedeme letos prvně s partou (6 lidí) na wrc a chtěl bych se zeptat jak je to se vstupenkami. Jestli se dají koupit před vstupem na rz jako tady v čr nebo je lepší si je koupit předem ? A kolik cca stojí vstupenka na osobu ? Ať víme s čím máme počítat a kolik hotovosti si máme vzít. Chtěli by jsme vtup jak na RZety tak do servisu.
                        Díky

Komentář

zakladni vysacka +-1000 na osobu a da se koupit v mikolajkach napr na benzine u RZ ne
                          !!!! Go Kopejda Go !!!!

Komentář

Zdravím.Měl bych prozbu.Nemá někdo jedno místo v autě na Polsko.Kámoši měli plnou hubu keců......nakonec sem zůstal sám.Sem od Ostravy.Tel: 736645093 Dík.

Komentář

Dobrý den. Ví se už něco ohledně zavírání rz? chápu to správně že by měly být v 16hod předchozího dne uzavřeny? Jak se potom dostanu na rz? oficiálním příjezdem? Kde hrozí velké kolony a moc lidí? Plánoval jsem jet až v pátek a vidět sobotu, neděli. tohle by byla velká čára přes plány...
                              další dotaz: dají se stihnout v sobotu 4 rz? Díky

Komentář

Chlapi, nejede nahodou nejaka banda z okoli Zlina/Vsetin? Letos jedem poprve a chtelo by to nejakeho pruvodce. Odjezd planujem ve stredu rano.

Komentář

Working...
                                X