Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Španělsko 2017

Collapse
X
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Španělsko 2017

  Chystá se letos někdo? Jedeme poprvé, tak kdyby někdo hodil nějakou zkušenost, tip, budu rád.

  Díky

 • #2
  My jsme byli vloni. Dám pár postřehů. My jsme spali na RZ zavření uvnitř. Pokud budeš nocovat na parkovišti ( plocha na parkování, tráva, hlína), těsně u šejku v Salou, tak se nenechej vyhodit od místní policie. My jsme najeli večer a odehnali nás pryč a ráno to stejně bylo plně obsazeno, dokonce i těmi co neodjeli a stáli vedle nás.
  První den klasické RZ na šoto, zde výběr místa není problém, kam zajedeš tam si vybereš. Úplně v pohodě co se týká přístupu i počtu diváků.
  Přejezd na druhý den večer, resp. už za tmy. Problém kolem trati najít místo. Hodně lidí, ale nakonec se podařilo. Asfalt většinou docela široký ( alespoň pro mě). Výhoda že se mohlo katovat. Třetí den jsme chtěli na power stage - najížděli jsme v cca 7 večer a bez šance se nechat zavřít. Totálně plno. Ani na konci u známého kruháče nebylo možno min. 1 km zaparkovat. Lidí mraky. Tak jsme přejeli na tu druhou nedělní a po projetí cca poloviny RZ jsme zaparkovali natvrdo 2 metry od cesty. Sice problémy s pořadateli, ale nakonec nás tam nechali stát. Tolik lidí jsem ještě na RZ neviděl co v neděli.
  Atmosféra v pohodě. U diváků skoro žádný alkohol, ale zato se tam hulí tráva. Mladí staří prostě skoro všichni. Neplatí se. U trati si stoupneš ve většině případů , kde chceš, bezpečnost nechávají na divácích. Pozor na jiný čas, resp. doby stmívání a rozednění. V 8 ráno je ještě tma a naopak večer déle světlo.
  Kdyby Tě něco zajímalo, ozvi se.
  P.S. vím že před cca 4 lety někdo psal deníček ze Španělska. Pohledej.

  Komentář


  • #3
   Ty jo díky moc. Máme v plánu najít ubytko u moře tak nějak ve středu soutěže a vždycky vyrážet z "domova". Jsme přejížděči, ale to skoro z toho jak píšeš vypadá, že není možné? Zkusím najít deníček, díky. - edit - což se mi nedaří, neví prosím někdo?
   Naposledy upraveno ombre; 04-09-17, 11:40.

   Komentář


   • #4
    https://www.ewrc.cz/clanek/21396-katalansky-denicek/

    Komentář


    • #5
     Děkuji.

     Komentář


     • #6
      Původně odeslal ombre Zobrazit příspěvek
      Jsme přejížděči, ale to skoro z toho jak píšeš vypadá, že není možné? :
      Podle harmonogramu je přejíždění bez šance. Snad jen v sobotu se dají stihnout 2RZ + Superspeciálka v Salou. Někde se parkuje i 2-3km od RZ a cestování je ta pomalé - hodně klikaté cesty v horách.

      Ubytování doporučuju přímo v Salou, je to podobné jako v Rimini u Legend. Město plné apartmánů a hotelů a v téhle fázi roku ožívá jen soutěží, jinak město duchů.

      Vezměte si také teplé oblečení. Byť by člověk řekl, že ve Španělsku bude v říjnu teplo, tak v těch horách může být pěkná kosa.
      If in doubt, flat out...legenda žije dál!

      Komentář


      • #7
       Taky díky. Pátek je určitě nereálnej přejíždět, tedy dva průjezdy. Sobota jde /když půjde všechno dobře samozřejme/ podle mě zvládnout 5 RZ a v nedeli 3, což je 10 průjezdů celkem a to bych byl spokojenej

       Každopádně díky
       Naposledy upraveno ombre; 07-09-17, 16:26.

       Komentář


       • #8
        Pokud se týká přejíždění, tak Ti přeji hodně zdaru a pevných nervů. V sobotu by se snad dalo přejet, ale na neděli, no nevím.... Power stage nemá kromě startu a cíle žádný přístup. Je to celé v nepřístupných horách. Start i cíl jsou totálně plné už v sobotu večer (alespoň v loni to tak bylo. Myslím, že to letos bude stejné). Jak píše BIGMIKE klidně můžeš stát 3 km od přístupu na RZ, pokud nemáš slíbenou nějakou VIP placku. Až se vrátíte, písni jak jste to zvládli.

        Komentář


        • #9
         Jo asi to vypadá jen na sobotu, power stage tady bude asi hodně oblíbená. Podám info z místa, díky všem za pomoc.

         Komentář

         Working...
         X