Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte-Carlo 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rallye Monte-Carlo 2018

Rallye Monte-Carlo 2018

na Dakaru se zranil Loebovo spolujezdec. Co bude s MC?? Dá se dohromady??
    Naposledy upraveno novope; 10-01-18, 19:11.

Komentář

Monte snad neměl Loeb v plánu (nebo se pletu?), takže ohrozit by to nic nemělo. Nebo měl startovat s někým jiným?
      FANS OSEK !!! nové video: Rallysprint Agropa Pačejov 2015
      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Loeb má jet Mexico,Korziku a Španělsko.
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

A neměl jet třeba Daniel Elena Monte za volantem?
          FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Dan Elena poslední dobou na RMC byl často za volantem ale letos jsem ho mezi přihlášenými nenašel.
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Věhlasné Monte Carlo a není přihlášený žádný německý jezdec. Asi to nejsou srdcaři

Komentář

Máte někdo zkušenosti s WRC+ , jak platit , 7 dní prý zadarmo zdali je to pravda a vyplatí se to a zdali to běží dobře atd. Monte carlo 2018 se blíží. Bude to zase někde na internetových stránkách běžet ? Vloni to bylo dobrý na O2 60-70 kč na den s českým komentářem , ale ted nevím kde to zase na internetu hledat . Musím se v čas zeptat je tu nějaký klid pak bude nával .

Komentář

internet kavárna, dokopals mě k tomu, abych to konečně sepsal, co je s WRC+ nového. Viz https://www.ewrc.cz/clanek/31735-let...sledovat-zive/ Osobně jsem WRC+ vyzkoušel loni při Monte a jako dobré, ale nepřesvědčilo mě to, abych jim za to ty prachy dával (i když je pravda, že při dobré práci se sociálními sítěmi a hledání se dalo přes promo kódy jet celý rok zadáčo ) Teď určitě proubnu All Live i když trochu čekám, že o to bude na Monte takový zájem, že to nebude zvládat. No, uvidíme.
                  Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Neslo by dat ty promo kody pod tajnym heslem na ulozto nebo nekam? Nechce se mi platit za par RZ stejne jako za mesicni pristup na net, jeste kdyz je polovina casu vyplnena nicnerikajicima kecama, kde jsou nejzajimavejsi Neuvillovy brejle. A v lete celou soutez taky sledovat nebudu.

Komentář

Co tady bylo roky nařků, proč nemůžeme rz sledovat živě? Až můžeme, tak začnou nářky, proč bychom za to měli platit?

Komentář

Krome koncertu zahranicni kapely (na kterej se nedostanu ani jednou za rok) me nenapada, kde bych utratil vic penez za cas zabavy (za predpokladu, ze v patek jsem v praci a v sobotu u toho nebudu sedet celej den). Navic v lowcostovym zpracovani, pozemnich kamer je minimum, vetsina zaberu je z vrtulniku a sekajicich se onboardu, pricemz s periodou 2-3 minuty jede reklama na cerveny kravy a oranzovy brejle. Splity jsou na ridko, dynamika deni je proti bobum nebo lyzovani slaba. A to ani jednomu nehovim. Za 30 let se pres obrovskej pokrok v bezdratovejch technologiich zvedla jen kvantita, kvalita temer vubec (rozliseni obrazu je samozrejmost).
                        Kdyby za to chteli pulku, mozna bych byl ochotnej o tom premejslet.
                        Naposledy upraveno Kenny_pce; 23-01-18, 12:12.

Komentář

Melo by byt otazkou osobni cti kazdyho rally fanouska to podporit. Ta sluzba zatim neni omezena na pocet zarizeni nebo ip adresu, takze neni problem vzit s kamaradem na pul, kdyz je clovek drzgresle nebo to nevyuzije.

Komentář

https://sport.idnes.cz/foto.aspx?r=m...o1=TEN60c8d1_4

Komentář

co to je černá obrazovka s nápisem idnes

Komentář

Working...
                              X