Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte-Carlo 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rallye Monte-Carlo 2018

Rallye Monte-Carlo 2018

na Dakaru se zranil Loebovo spolujezdec. Co bude s MC?? Dá se dohromady??
    Naposledy upraveno novope; 10-01-18, 20:11.

Komentář

Monte snad neměl Loeb v plánu (nebo se pletu?), takže ohrozit by to nic nemělo. Nebo měl startovat s někým jiným?
      FANS OSEK !!! nové video: Rallysprint Agropa Pačejov 2015
      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Loeb má jet Mexico,Korziku a Španělsko.
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

A neměl jet třeba Daniel Elena Monte za volantem?
          FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Dan Elena poslední dobou na RMC byl často za volantem ale letos jsem ho mezi přihlášenými nenašel.
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Věhlasné Monte Carlo a není přihlášený žádný německý jezdec. Asi to nejsou srdcaři

Komentář

Máte někdo zkušenosti s WRC+ , jak platit , 7 dní prý zadarmo zdali je to pravda a vyplatí se to a zdali to běží dobře atd. Monte carlo 2018 se blíží. Bude to zase někde na internetových stránkách běžet ? Vloni to bylo dobrý na O2 60-70 kč na den s českým komentářem , ale ted nevím kde to zase na internetu hledat . Musím se v čas zeptat je tu nějaký klid pak bude nával .

Komentář

internet kavárna, dokopals mě k tomu, abych to konečně sepsal, co je s WRC+ nového. Viz https://www.ewrc.cz/clanek/31735-let...sledovat-zive/ Osobně jsem WRC+ vyzkoušel loni při Monte a jako dobré, ale nepřesvědčilo mě to, abych jim za to ty prachy dával (i když je pravda, že při dobré práci se sociálními sítěmi a hledání se dalo přes promo kódy jet celý rok zadáčo ) Teď určitě proubnu All Live i když trochu čekám, že o to bude na Monte takový zájem, že to nebude zvládat. No, uvidíme.
                  Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                  X