Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Italia Sardegna 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

V Algheru je spousta půjčoven všeho možného
    RallyfansTišnov

Komentář

Chlapci letite nekdo, nebo vsichni autem? Ja se chystam letos prvne, ale hlavne prvne na WRC. Dal jsem to jako darek tatikovi. Letime do Cagliari a pak autem na sever. Premyslel jsem ze zrusim hotel, protoze nejsme zadny panicky a hlavne se bojim tech prejezdu.. planujem prechrapat nekde na louce a umejt se v rybniku jde to?

Komentář

no jasně, od roku 2005 to jinak neděláme Umejt se můžeš i v moři. A je to strašně romantické kempovat v horách, na co hotel...

Komentář

Tak jsem rad, ze si to budu moct uzit po svym, nesvazanej konvencema Dik!

Komentář

Čaute, nemůžu nikde najít údaj, o tom, kdy se budou po průjezdu znovu otevírat cesty RZ. Plánujeme v sobotu být někde mezi RZ 10/15 a RZ 11/16 a potřebuju vědět, kdy bude možnost se potom z toho místa po trase RZ dostat. Nezahlédl někdo někde tuhle informaci?

Komentář

JarynSTF: ofic se otevírá půl hodiny po konci. ale většínou to pustí hned jak projede uzavírák...(chceš-li otevírák) :-)
              RallyfansTišnov

Komentář

Nevím, jak je to v dnešní době možné, ale prakticky všechny erzety včetně shakedownu jsou teď oproti RG1 dost jiné, mapy zde https://www.rally-maps.com/Rally-d-Italia-Sardegna-2018

Komentář

No taky na to ted hledím......ale změny tam jsou oproti loňsku....i v pořadí Rz..
                  RallyfansTišnov

Komentář

Working...
                  X