Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Neste Rally Finland 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Ja jsem nemasel žádné mapy RZ....

Komentář

Podrobnější mapy RZ vč.popisů vůbec na netu nebývají.Najdete je až v programu za 10 eček ve Finsku benzínky Neste.

Komentář

toto Vám nestačí ?https://www.rally-maps.com/Rally-Finland-2018

Komentář

JaraKL ,podívej se na RUUHIMAKI je tam video ,ten skok do cíle by mohl být zajímavý.

Komentář

A vlastně tyhle mapy by nestačily? Anebo jestli tam ještě pár dní zpět nebyly?
            Každopádně udělal jsem pro potřeby naší výpravy screenshoty jednotlivých RZ z rally-maps.com. Kdo by měl zájem, nechť mně napíše SZ.

Komentář

Screenshotama to nakonec řeším taky
              Každopádně za ty přehledový díky, alespoň něco takového jsem k tomu potřeboval.
              FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
              Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Standaku ty jedeš s aleskem že?
                Kdy,kudy a místo cíle?
                My s Pokecem klasikao vlastní ose z Brna z neděle na pondělí a v úterý v 7:30 z Tallinu Tallink Siljou.
                Hlavní stan rozbalujeme také stejně - kemp Rasua v Jämsänkoski a jelikož jsme již starší páni tak opět chatka.
                Sprcha,hajzl a lednička se škopkama,to nemá chybu....

Komentář

My vyrážíme v pondělí brzo ráno, trajekt z Tallinu v úterý večer. Spaní klasika na RZ

Komentář

čau jedna parta od Hradišťa výjezd v uterý ráno středa ráno trajekt Tallin a tak též nocování na RZ

Komentář

Letíme s Kuřetem ve 25. červce v 11:40, pak půjčeným autem do Jyva (budeme mít dvě volná místa, kdyby někdo potřeboval jet z letiště Helsinky). Budeme bydlet mastňácky na radnici v Säynätsalo asi 20 km od Jyva. Čtvrtek plánujeme nasávat na shaku, v servisu a RZ 1. Naplánovali jsme 11 RZ včetně několika s místními borci, tak uvidíme, pružná reakce na vývoj situace to může obrátit naruby. Vezeme dost nálepek eWRC a eWRC results a něco propagačních předmětů, tak budeme nabízet dobrovolníkům k nalepení na vůz. Zpátky jedeme v neděli vpodvečer do Helsinek.

Komentář

Za týden budeme v regionu!
                        Pokecu nahoď Nory,ať vím jestli je to na krém,nebo pláštěnku

Komentář

Ahoj. Jedeme partyja z F-M VW Multivan. Spíme na RZ a protože jedem poprvé,tak mám dotaz. Jak je to s komáry.Opravdu je jich tam moc?

Komentář

My jedeme taky prvně, ale prý jo
                            Jeden člen výpravy co už ve Finsku byl a nemá problém spát normálně pod širákem, nás upozorňoval, ať nepodceňujeme stany právě kvůli komárům...

Komentář

Kluci co tam jezdí jezdí na ryby říkali ať to nepodcenujem ze jich tam je opravdu hodně.Decatlon a jejich velká moskytiera.....to jistí

Komentář

Já jedu letos po šestý a vloni jsem repelent použil poprvé a to jsme párkrát spali přímo u jezera.Pokud fouká vítr tak nekoušou.
                                Předpověd počasí ale to se ještě určitě změní-https://www.yr.no/sted/Finland/V%C3%...idsvarsel.html

Komentář

Working...
                                X