Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vodafone Rally de Portugal 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Vodafone Rally de Portugal 2018

Ahoj, letos poprvé vyrážíme do Portugalska na rally a uvítal bych pár rad od někoho, kdo Portugalsko absolvoval. Jde mi především o rallypass, který je podle mě nesmyslně drahý. Je nutný si ho kupovat nebo je to jakási forma VIP? Dále parkováni u RZ, přejíždění, pohyb po trati (nemáme rádi DM, tak jestli to není problém) atd.
    Dík za každou radu.

čus,
    platí se jeno Lausada shake na rallycrossovym stadionu, myslím že loni to zdražili z 10 na 15 éček. Jinak vše ostatní zadara. Přejíždět se moc nedá. Připrav se, že se hodně nachodíš, na příjezdovkách i 5 kiláků pěšky. Fízlové pruděj. Pokud nechceš na divácký místo tak tě někde mimo nepustěj, záleží jak kde.
    04 F 05 MC FIN 06 MC E D GB 07 N I D F 08 MC GR D 09 N CY I PL E 10 S P 11 I GR FIN E GB 12 MC P FIN D 13 S FIN GB 14 P PL E 15 P I PL FIN E 16 MC P I FIN D E 17 P I PL D 18 S P I

Komentář

Kopecký není přihlášen, ergo asi konec nadějím na titul WRC2...

Komentář

Proč konec nadějí?
        Počítá se šest ze sedmi soutěží.
        Dvě má odjeté bez ztráty kytičky,psalo se že má jet Sardínii.
        Dle mého názoru pojede Německo a Španělsko,na obou umí,to v minulosti dokázal i s WRC,to máš pět.
        A když nepočítám Austrálii,tak tam máš ještě Finsko,Turecko a Wales.Nebo WRC2 má vypsané jen některé soutěže?
        Naposledy upraveno JaraKl; 09-05-18, 06:36.

Komentář

To jsem si jen tak povzdechl :-). Počítáš samozřejmě dobře. Uvidíme jak Tidemand v Portugalsku, jestli tam nevyhraje, tak snad...

Komentář

Moja fotogaléria z Portugalska tu:

https://www.flickr.com/photos/matoh1...57694001549112

Bol to krásny zážitok

Komentář

Working...
            X