Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally of Turkey 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally of Turkey 2018

Oficiální stránky: www.rallyturkey.com
    Mapy+ Harmo+ Guide jiz ke staženi v sekci Competitors...
    Jedete někdo krom mě?
    RallyfansTišnov

tak jedu s roďkou do Turecka a co čert nechtěl náhodou se tam jede rally. To už se mi letos stalo na Sardínii taky :-)
    04 F 05 MC FIN 06 MC E D GB 07 N I D F 08 MC GR D 09 N CY I PL E 10 S P 11 I GR FIN E GB 12 MC P FIN D 13 S FIN GB 14 P PL E 15 P I PL FIN E 16 MC P I FIN D E 17 P I PL D 18 S P I

Komentář

Opět krásná rodinná dovča s potěšením pro mě
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

S tou náhodou to mám podobné
        Naposledy upraveno stik; 21-07-18, 16:01.
        RallyfansTišnov

Komentář

Zdar. Po zrušení Polska jedem Turecko, ale vypadl cestující. Tak jestli má někdo zájem...

Komentář

Včera jsme se vrátili z turecka tak si dovolím ve stručnosti shrnout par poznatků z rally. Organizace na jednicku.....Vsude bezproblémový přístup bez nutnosti zadnych VIP karet....mista kde jsme byli my (celkem stihnuto bez sebemenšího problému 8 RZ plus 2x servis) absolutně bez lidi....dostupnost autem až na mliko.....krasna příroda tezke RZ... Pro fanouska raj......objezdil jsem toho po světech už celkem dost a letošní Turecko se řadí na mém žebříčku až na spici..... Doufám ze soutěž v kalendáři zustane a v tom případě nebudu váhat jet příští rok znovu....
            RallyfansTišnov

Komentář

Vo všetkom súhlasím so "stik"om . Mne sa akurát nepáčili vojaci so samopalmi pri diváckych zónach a ostrelovači v servise pri vyhlasovaní výsledkov. Inak fakt krásna súťaž. Pridávam pár fotiek https://vajktor.rajce.idnes.cz/Turecko_WRC_2018

Komentář

Ahoj,nevíte kdy bude sestřih z Turecka k vidění na ceskymotorsport.cz,u jin

Komentář

ých závodu to bejvalo dřív

Komentář

Working...
                  X