Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Německo

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Bohužel nebudeme mít auto k dispozici.. vlakem by to už bylo složitější na přesuny..

Komentář

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemůžete doporučit nějaký místa případně zkušenosti z posledních ročníku? Trochu váhám kam jet.. Je možnost dostat se na Panzerplatte i jinak než busem?
      !!!GO VALDA GO!!!

Komentář

Ahoj všem,

Nakonec se mi dost změnil plán s cestou do německa. Kolega mi to odřekl a zůstal jsem sám - a samotnýmu se mi jet nechce. Nemáte pro mě někdo místo v autě? Popř. můžu vzít moje auto, pokud by se někdo chtěl připojit. Jsem z Berouna. Napište kdyžtak mail na sroubak@seznam.cz nebo sz tady.

dík

Komentář

Mohl by mi prosím někdo kdo má ten oficiální magazín říct, kde je parkování ve čtvrtek v St. Wendelu? Díky moc

Komentář

Ahoj, sice je to na poslední chvíli, ale snad mi někdo z vás poradí. Jedu na Německo podruhé a zbytek bandy tam ještě nebyl. Spoléhají, že je tam provedu, ale potřeboval bych nějakou radu od zkušenějších výjezdníků V pátek pojedeme na oba průjezdy do vinic na Mittelmosel. Ale chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte nějaké tipy na sobotu a neděli?
            Uvažujeme nad Freisenem a Panzerplate, ale určitě ne arénu. Vloni se tu ve fóru řešil přístup na Panzerplate, koukal jsem na onboardy a okolo zmiňovaného místa stálo docela dost lidí, tak bych vás chtěl poprosit, jestli byste se nepodělili o nějaké zkušenosti. Jestli to dobře chápu, tak se na celou RZ musí jen pěšky bez aut když je to vojenský prostor? Procházka nám nevadí, ale chtěl bych radši vědět co a jak Jinak minule jsem byl na Freisenu, cca 1,3km po startu, ale moc mě to tam nezaujalo a navíc podle loňských onboardů už tam byly balíky, protože to tam předtím docela dost katovali.
            Další dotaz mám ohledně neděle a výběru místa na RZ Grafschaft? Podle onboardů se to dříve jezdilo jinak a z RZ zůstala jen část, tak nevíme co od toho na místě čekat.
            Za jakékoliv rady a tipy budu rád. Předem moc děkuju a třeba se setkáme ve vinicích

Komentář

zdravim, chcel by som sa spytat ako to bolo vlani na tom severovychodnom cípe na Panzerplattte? od Kirchenbollenbach, odkaz na mapu ktoru pridal kolega vlani: https://de.mapy.cz/letecka?x=7.41883...68969945108106

chystali ste sa tam viaceri, aj Shacki ... ale nikde neviem najst ako to dopadlo. Prenocovanie, aky je vyhlad na RS a tak. vdaka

Komentář

Bez problemu, prijezd na tu louku trochu ve vyjetych kolejich, je treba davat pozor, abys nechytnul spodkem, za kempovani nikdo vybirat neprisel. samotna erzeta asi jako cely panezrplatte, na zadek te to neposadi, ale absence davu a moznost stat primo u trati to vynahradi. osobne se mi libilo tady. vyvysenina, takze je videt cca pul kilometru prujezd, nevim teda jestli se to letos jede stejne, nekoukal jsem do map.

https://de.mapy.cz/letecka?planovani...2c%22%3A111%7D

Komentář

Zkusím to ještě jednou Není tu někdo, kdo by měl místo v autě, nebo by si naopak sedl ke mě? Auto vzít mohu, ale sám jet nechci. sroubak@seznam.cz

Komentář

Původně odeslal Chocolate Zobrazit příspěvek
                    Bez problemu, prijezd na tu louku trochu ve vyjetych kolejich, je treba davat pozor, abys nechytnul spodkem, za kempovani nikdo vybirat neprisel. samotna erzeta asi jako cely panezrplatte, na zadek te to neposadi, ale absence davu a moznost stat primo u trati to vynahradi. osobne se mi libilo tady. vyvysenina, takze je videt cca pul kilometru prujezd, nevim teda jestli se to letos jede stejne, nekoukal jsem do map.
                    diky moc, a to nikdo nekontroloval vstup do zakazaneho prostoru ani pocas prejazdu, ani v patek vecer? dle mapy je to za hranicou , resp. v zakazanom postore. diky

Komentář

Ahoj, já bych se chtěl naopak zeptat jestli někdo ví jak je to parkováním přes noc s obytným autem? Dřív byla možnost někde na RZ za 5 eur ale je to spousty let a chci se zeptat jak to bylo třeba vloni. Děkuji

Komentář

Working...
                      X