Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Monte Carlo 2019

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Abych pravdu řekl:moc se mi to nelíbí.Dnešní "krabice" s airpaketem u mě jsou hnus který nemá nic společného s autem jako takovým.Kdo to žere prosím ale já radši historiky(Delta,130RS,LR,VFTS,MIRAFIORI, a různé Gordini,Alpini,Schnitzery atd.
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Teď koukám na sestřih z Monte Carla na ČT a ten komenář to je hrůza. Kdo to teď dělá? Když pominu uspávací monotonní hlas, tak to je jak kdyby četl scénář přeložený z angličtiny google translatorem. Některé slovní obraty, to opravdu zůstává rozum stát.

Komentář

Hujere, jakej vidíš rozdíl třeba v takovém Audi skupiny B a tímhle. To Audi mělo tehdy taky děsivej airpaket a produkční auto to nepřipomínalo vůbec. A vsadím se, že nad tím teď nad videem slintáš, že mám pravdu? :-)
        Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Audi mělo celistvý přední spojler,prahy a jedno křídlo a ne "miliony" všelijakých křidélek apod. já tomu říkám DTM-WRC.Loni se mi nejvíc líbil Citroš.A u "Bček" slintám u fšech

Komentář

taky pěkný https://www.sport.cz/moto/rallye/cla...fem-v-rallye-m

Komentář

Taky šikovně napsané:Šestinásobný mistr světa Ogier triumfoval v Monte Carlu celkově posedmé a vyrovnal rekord krajana Sébastiena Ogiera.
              A to fšeci střílíte do kuřete.

Komentář

Working...
              X