Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Deutschland 2019

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Původně odeslal snajdysss Zobrazit příspěvek
    Pánové, a co udělat další “Českou uličku” na Dhrontalu, na stejném místě jako v roce 2007?
    Je to to místo, které už zmínil Nabster999.
    https://www.dropbox.com/s/ikfjjz7fo2...51.08.png?dl=0
    Jo, to byly časy... Kdo tam nebyl, neuvěří
    FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
    Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Ahoj, neměl by někdo jedno místo v autě na rallye? Poslední 4 ročníky jsem byl, ale letos nikdo z party nejede, tak bych se rád k někomu přidal. Umím dobře německy takže můžu cokoliv domluvit. Navíc protože jsem tam vícekrát byl tak vím co a jak. Samozřejmě počítám s úhradou poměrné části nákladů. Jsem z Plzně. Díky.

Komentář

hledal jsem si nejaky info o testech v okoli . zitra 15.8. by mel testovat ford u obce ensch a 16.8. u freisenu, kdyby nekdo chtel presnou lokaci tak mi napiste.

Komentář

Chtrl bych se zeptat jeste tady zkusenejsich. Matr nekdo tip na rz freisen. Chtel bych neco rychlejsiho.kde se da stat blizko s dobrým odjezden na panzerplate mate nekdo tip. Onboard mam zkouklej ale blbe se z toho odhaduje co je dobry úsek. Diky za odpověď rally zdar

Komentář

Ahoj všem.chtel bych se zeptat zda by někdo neposkytl vyfoceny rally pass z obou stran.Klidne SZ nebo mailem. Dále mám dotaz na zkušené návštěvníky německé rally. Jedeme s partou (4ks) ve středu navečer cca z Berouna.Pokud by bylo možné se za někoho zavěsit aby jsme nevymýšleli už vymyšlené.Nepotrebujem vodit za ručičku.Jen pokecat kdy a kam je dobre jet.Cas odjezdu můžeme přizpůsobit.Diky Honza.

Komentář

Němce fakt neo*čiješ, kupte si je.

Komentář

Však nemáme v plánu se s nima někde prokazovat.Ani nebudeme předjíždět v jednom dni na více rz.Jen jako jistota.Zatim jsme nikde ve světě neplatili a ani letos to není v plánu.

Komentář

Dneska test wrc2 nad vesnicí Neumagen-Dhron, celkem výživný, kdo jste na místě určitě dorazte.

edit: od rána jezdi dokonce i Gryazin, ten toho chudák asi moc nenaspal
                  Naposledy upraveno Chocolate; 19-08-19, 10:50.

Komentář

[QUOTE=Zatim jsme nikde ve světě neplatili a ani letos to není v plánu.[/QUOTE]

Že Tě hanba nefackuje!

Komentář

Myslite, ze kdyz prijedeme ve stredu na podvecer do jednoho s kempu (co jsou na fot. hristich) pobliz shaku, ze tam bude normalne misto bez nejake rezervace?

Komentář

Původně odeslal Fans Jince Zobrazit příspěvek
                        Však nemáme v plánu se s nima někde prokazovat.Ani nebudeme předjíždět v jednom dni na více rz.Jen jako jistota.Zatim jsme nikde ve světě neplatili a ani letos to není v plánu.
                        Tento příspěvek je krásným příkladem ubohosti velké části českého národa a ukázkou jak ji lze ostudně reprezentovat za hranicemi. Prostě národ vychcánků a paštikářů. Rozdíl mezi naší a západní kulturou je zdá se bohužel stále propastný.

If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

A to jako kdyz vecer zakempis u RZ, tak se rano vydas shanet, komu bys to vstupny zaplatil?

Komentář

Ne to samozřejmě není potřeba, protože na Rally Deutschland si můžeš objednat Rally Pass předem na internetu nebo si jej zakoupit na některém z prodejních míst - už jsem pravda chvíli v Německu nebyl, ale bývalo na to dost stánků. Každopádně lze to řešit předem a tvůj ranní problém by byl vyřešen. Já i s partou jsme to tak řešili vždy a všude, protože normální je platit, pokud rally placená je.

Na druhou stranu, abych nebyl za nějakého morálního pedanta, tak přístup s kempováním je relativně běžný a asi takto pochopitelný. Jenže může se u něj také stát, že pořadatel kontroluje vstupenky i ráno přímo na RZ. A pokud ji nemáš, bylo by fajn si ji koupit. Párkrát jsem byl totiž svědkem toho, jak se některý z našich spoluobčanů hádal do krve, že nezaplatí nebo se jal hrát hru na honěnou či schovávanou = skvělá reklama našeho národa.

Závěrem bych však dodal, že má reakce měla souvislost i s předchozím příspěvkem stejné osoby, který proto raději přecituju níže. To už je trochu jiná situace, než kterou zmiňuješ ve své otázce, nemyslíš? Já myslím, že ano a to dokonce nejen eticky, ale v tomto případě i v rámci porušování zákona.

Původně odeslal Fans Jince Zobrazit příspěvek
                            Ahoj všem.chtel bych se zeptat zda by někdo neposkytl vyfoceny rally pass z obou stran.Klidne SZ nebo mailem. Dále mám dotaz na zkušené návštěvníky německé rally. Jedeme s partou (4ks) ve středu navečer cca z Berouna.Pokud by bylo možné se za někoho zavěsit aby jsme nevymýšleli už vymyšlené.Nepotrebujem vodit za ručičku.Jen pokecat kdy a kam je dobre jet.Cas odjezdu můžeme přizpůsobit.Diky Honza.
                            If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

Kdyby bylo tolik moralistů v životě jako na internetu to by se to žilo.Nicméně na moji obhajobu vychcaného čecháčka musim dodat že jsem zatím nikdy neplatil protože jednoduše nebylo komu a nikdo po mě nic nechtěl.Pokud bude chtít budu platit a problém s tím nemám.Žil jsem v domeni ze passy jsou stale papirove zalaminovane.A za mlada se prostě vyráběly.A kdo říká že ne tak lže 8-)

Komentář

Ok,ten prispevek mi nejak utek. Na Indiany si nehraju, ale kdyz mam v planu jit na RZ mimo DM, tak se do placeni taky nehrnu. Takze mi prislo, ze kritizujes muj pristup, kterej se nelisi minimalne od italskyho. A 300 za dost plonkovej prujezd historiku na BR mi prislo docela dost, zvlast kdyz by se daly stihnout legendy, kdyby to nebylo zpozdeny (OK, stane se) a hlavne se nemuselo 3.5km pesky (silne NOK).

Komentář

Working...
                                X