Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Deutschland 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Pro fanouška z Brd:
    V Dojču jsem sice už sedm let nebyl,ale v minulosti jsem párkrát zažil,že pořadatelé chodili mezi diváky a kontrolovali rally pasy.
    Asi su blbej a hlavně přejížděč,tak jsem to nikdy v D a FIN neřešil,prostě jsem rally pas koupil ve středu když jsme dojeli do regionu a hotovo.
    Letos ve Finsku už měli v rally pasech zabudovaný čip a čtečkou je na příjezdech k některým RZtám kontrolovali.Což zapříčinilo to,že i když jsme na Pajällu dojeli s více než hodinovým předstihem,tak jsme ji vůbec pro kolony 5 km před RZ nestihli.

Komentář

Původně odeslal Young Ciph Zobrazit příspěvek
      Myslite, ze kdyz prijedeme ve stredu na podvecer do jednoho s kempu (co jsou na fot. hristich) pobliz shaku, ze tam bude normalne misto bez nejake rezervace?
      ja myslim ze v klidu fotbalovy hriste je velky a kdyby nahodou ne tak bych se snazil dostat na parkoviste pro osobaky. potvrzuju ty dve hriste, koukam na to akorat do magazinu.

Komentář

Nevim jestli to bylo uz vloni, ale vypada to ze do servisu to bude celkem prochazka (2.5km i vic). ted je sice jeste mozny parkovat na jednom parkovisti u, behem rally ale bude nejspis vyhrazeno invalidum. Na druhou stranu pocasi hlasi suprovy tak nam tim radost nezkazi

Komentář

Původně odeslal Chocolate Zobrazit příspěvek
          Nevim jestli to bylo uz vloni, ale vypada to ze do servisu to bude celkem prochazka (2.5km i vic). ted je sice jeste mozny parkovat na jednom parkovisti u, behem rally ale bude nejspis vyhrazeno invalidum. Na druhou stranu pocasi hlasi suprovy tak nam tim radost nezkazi
          Nemá tam jezdit z parkoviště bus ? Jinak možná bude až moc horko a každý krok na víc bude dobre ušetřit

Komentář

jo mas pravdu bude tam bus, uz to vidim v prilozeny skladaci mape, tak potom ok

Komentář

Vždy jsem si rallypas kupoval na místě. 4 roky jsem teď v Německu nebyl a letos poprvé ho mám koupený přes net. Tím pádem musím ten vytištěný papír vyměnit za "skutečný". Koukal jsem, že to mění v servisu na Bostalsee ( a nejen tam ) v pátek od šesti ráno. Má s tím někdo zkušenost?

Komentář

Původně odeslal Markku Zobrazit příspěvek
                Vždy jsem si rallypas kupoval na místě. 4 roky jsem teď v Německu nebyl a letos poprvé ho mám koupený přes net. Tím pádem musím ten vytištěný papír vyměnit za "skutečný". Koukal jsem, že to mění v servisu na Bostalsee ( a nejen tam ) v pátek od šesti ráno. Má s tím někdo zkušenost?
                klasika vymenit papierovy listok za vysacku na vyznacenych miestach: https://www.adac-rallye-deutschland....tausch/static/ ja som uz menil na parkovisku vo Freisen a aj v Nonnweiler. Su to zachytne parkoviska hned pri vyjazde z dialnice.

Na servis v Bostalsee sa spoliehaj iba vtedy, ak mas velku casovu rezervu. Z parkoviska do servisu jazdia shuttle busy a ak budes mat pech tak cesta z a do servisu moze byt aj vyse 30 min.

Komentář

Díky, myslel jsem , že si to vyzvednu ve Freisenu, ale budu tam v pátek ráno asi moc brzy, tak myslím, že v 6 ráno by neměl být v servisu problém.

Komentář

Původně odeslal Markku Zobrazit příspěvek
                    Díky, myslel jsem , že si to vyzvednu ve Freisenu, ale budu tam v pátek ráno asi moc brzy, tak myslím, že v 6 ráno by neměl být v servisu problém.
                    Freisen je taky od 6 ej :-)

Komentář

Původně odeslal nabster999 Zobrazit příspěvek
                      Freisen je taky od 6 ej :-)
                      Jo,jo, já vím, ale tam budu asi už v půl páté... no, ještě uvidím.

Komentář

To vybírání parkovného mi jde na nervy..zdržuje to a ještě té nutí jezdit po šíleném poli..no už jsem tu dlouho nebyl..ale tohle jsem tenkrát nezažil

Komentář

Dani Sordo jde do toyoty.

Komentář

Stojim na 18 před cíl a pořadatelé říkali něco že někdo blokuje trať a bude spozdeni(zřejmě předjezdce)

Komentář

Zdar, nemáte náhodou někdo volné místo na cestě z Rozvadova do Zlína? Klekla nám dodávka a čekáme na odtah, ale je nás 8 a do odtahovky+náhradního auta nás vleze jen 7. Kdyžtak se ozvěte na 732663171. Díky

Komentář

Neví se jestli se pojede i příští rok, nebo to ještě není rozhodnuto?

Komentář

Working...
                                X