Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Deutschland 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Doufám že ne a zůstane Korsika!
    RallyfansTišnov

Komentář

Já teda radši Německo. Když vypadne Německo, je pro českého fanouška většina podniku MS dost z ruky.

Komentář

Trochu se zpožděním přidávám své fotky z Německa.
        Moc doufám, že Německo v kalendáři zůstane, protože je to krásná soutěž v rozumné vzdálenosti a ty jejich vinice jsou super.
        Každopádně musím zamáčknout slzu, protože z takhle malé vzdálenosti auta zase dlouho neuvidím.

Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

jakob diky za foto, mila pripominka

Komentář

Jezdím do Německa 15 let v řadě, ale ta soutěž mně přijde horší a horší. Jsme sám nebo s tím souhlasíte?

Komentář

Tak to jsi dobrý. Já tam byl jednou a už bych nejel!

Komentář

A co Vám přesně vadí? Mně třeba se tam moc líbí. A ve vinicích je to super. Asfaltových rally v MS už moc nezbývá a Německo mi přijde zajímavý (i k dostupnosti pro ČR)

Komentář

Já pořád jen doufám že zůstane v kalendáři Korsika a vypadne ten cirkus v Německu..... Letos jsem tam byl asi po deváté ale rozhodně už naposled..... Neváží si fanoušků
                  RallyfansTišnov

Komentář

Ano, i tak se to dá napsat - neváží si fanoušků. A taky mám pocit, že to ztrácí podporu mezi místními. Dále - jezdí se stále stejné tratě a po přesunu k Bostalsee je to ještě horší. Když už tam jezdím tak dlouho, tak už bohužel jezdím na stejná místa, protože se toho moc nového nedá objevit. Ty polookruhové zkoušky jsou tragédie. Kdyby alespoň nějaké zkoušky otočili... Mně to přijde, že jim jde o to nahnat všechny na Panzerplatte. Ten cirkus ale nemám rád.

Komentář

Souhlasím že se tratě nemění, ale ty vinice mají pořád své kouzlo. A s malýma dětma je těžký jet na jinou soutěž MS, vše je min. o polovinu dál. Myslím si, že by měli vyřadit jiný soutěže než Německo nebo Korsiku(např. Mexiko, Turecko).

Komentář

Já byl letos poprvé a musím říct , že sem se toho bál, ale nakonec se mi tam docela líbilo. Že by si nevážili fanoušků mi nepřišlo, parkování téměř zdarma, kyvadlová doprava do servisu vpodstatě non stop, pořadatelé přátelští a s pochopením :-) v diváckých místech se stále stojí blíž než u nás a mimo se dá i mnohem blíž. Víc nepotřebuju :-)

Komentář

Původně odeslal Kunek Zobrazit příspěvek
                          Souhlasím že se tratě nemění, ale ty vinice mají pořád své kouzlo. A s malýma dětma je těžký jet na jinou soutěž MS, vše je min. o polovinu dál. Myslím si, že by měli vyřadit jiný soutěže než Německo nebo Korsiku(např. Mexiko, Turecko).
                          Jeď na Sardínii, jiný svět A zase to není o tolik dále...

Komentář

Příští rok bych chtěl na Sardošku, jen nevím jestli autem nebo letecky.

Komentář

Autem je to hodně na pohodu a ten trajekt je také zajímavý. Letecky tam zase létal levně Ryanair tuším z Bratislavy.

Komentář

Díky za info, jsem zvedavej, zatím sem nikde na MS krom Německa nebyl.

Komentář

Working...
                                X