Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Neste Rally FINLAND 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Neste Rally FINLAND 2020

Zdravim,
    chystame se s kamaradem poprve do Finska (pouze ve 2) a premyslime jak to nejlepe udelat. Kdyby se dalo k nekomu pripojit nebo mel nekdo nejake dobre tipy na cestu tak dejte vedet

Jsme z C. Budejovic a mame za sebou Polsko, Sardinii, Nemecko, San Marino a taky radi slivovicku a pivo
    Naposledy upraveno Young Ciph; 13-12-19, 01:17.

Zdravím,
    taky se chystám do Finska, byl jsem 2x v Německu, ale nemám nikoho, kdo by se mnou jel a sám jet nechci. Kdyby měl někdo místo v autě nebo někde v ubytování, tak dejte vědět. Jsem z M.Boleslavi ale není problém kamkoli dojet.

Předem díky!

Komentář

Když se to tu sečte, tak už to dá na auto a skupinu těch, co nemaj grupu
      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Ahoj všem. Letos poprvé nejedeme autem, ale letíme a nebudeme spát na RZ. Tak se chci zeptat, nemáte někdo nějaký tip/zkušenost s nějakým úbytkem, který je zhruba někde vprostřed celého rally dění? Jde mi o to, abychom každý den neměli 100 km k RZ. Za případné tipy mockrát děkuju

Komentář

Původně odeslal WRCkoŇ Zobrazit příspěvek
          Ahoj všem. Letos poprvé nejedeme autem, ale letíme a nebudeme spát na RZ. Tak se chci zeptat, nemáte někdo nějaký tip/zkušenost s nějakým úbytkem, který je zhruba někde vprostřed celého rally dění? Jde mi o to, abychom každý den neměli 100 km k RZ. Za případné tipy mockrát děkuju
          Většinou se zde na foru doporučují tyto chatky v Muurame: https://www.booking.com/hotel/fi/rii...s=1&#hotelTmpl
          Předpokládám ale, že se rychle vyprodávají, takže to chce rezervaci co nejdřív.
          My Rally Photos

Komentář

My jsme předloni bydleli na radnici v Säynätsalo cca 15 km od Jyväskyly, skvělý dvoulůžák s kuchyní atp. Mimochodem je to velmi oceňovaná stavba slavného finského architekta Alvara Aalta. 4 noci 500 EUR. Žádná láce, ale stálo to za to. Pohoda tabáček a bylo fajn nořit se z hektiky rally do klidu finského venkova. My viděli bez stresu shake a deset nebo jedenáct RZ (+ poflákání v Helsinkách - výlet středa až pondělí). S HTP Polem jsme najeli počítám cca 1.100/1.200 km, z toho tak půlka byla Helsinki-Jyva a zpátky.

Komentář

tak můžem začít plánovat -https://www.rally-maps.com/Rally-Finland-2020

Komentář

Ma nekdo zkusenosti s kempovanim? Jestli to jde nekde u RZ apod...
                Naposledy upraveno Young Ciph; 20-02-20, 23:45.

Komentář

Původně odeslal Young Ciph Zobrazit příspěvek
                  Ma nekdo zkusenosti s kempovanim? Jestli to jde nekde u RZ apod...
                  Co jsem byl loni a předloni, vždy jsme stavěli stany někde na příjezdovce k RZ nebo v blízkém lesíku a nikdy nebyl problém.
                  My Rally Photos

Komentář

@ReRe Super, to jsem chtel vedet

Komentář

Ja teda z predlonska moc dobry zkusenosti nemam. Na loukach u RZ vsude zakaz, na jedny teda Cehuni, co tam dojeli pred nama, ceduli vyrvali (nikdo jinej tam nebyl a Fin by to fakt neudelal), majitel s tim za 20E problem nemel. Akorat meli problem se domluvit mezi sebou, jestli jsme uz platili.
                      Ofiko kempy na piscitejch pasekach, navic precpano lidma. Na parkovisti u cile PS jsme rozzehli gril (jo, ceduli jsme videli) a jako na potvoru prijel poradatel i s hasicema ve chvili, kdyz jeste plamenem horelo drevo na zatop. Pri prvnim naznaku odporu se zacal sapat po hadici, moc dobre mi v tu chvili nebylo.
                      Jedinej pohodovej kemp byl na takovym paloucku v lese na Urrii, jenom tam delali strasnej kraval tucnaci. Celkove je to pro me nejvaznejsi duvod, proc do Finska uz ne. Zlaty Polsko, snad bude v pohode i Sardinie, akorat tam je s loukama trochu problem.

Komentář

Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
                        Ja teda z predlonska moc dobry zkusenosti nemam. Na loukach u RZ vsude zakaz, na jedny teda Cehuni, co tam dojeli pred nama, ceduli vyrvali (nikdo jinej tam nebyl a Fin by to fakt neudelal), majitel s tim za 20E problem nemel. Akorat meli problem se domluvit mezi sebou, jestli jsme uz platili.
                        Ofiko kempy na piscitejch pasekach, navic precpano lidma. Na parkovisti u cile PS jsme rozzehli gril (jo, ceduli jsme videli) a jako na potvoru prijel poradatel i s hasicema ve chvili, kdyz jeste plamenem horelo drevo na zatop. Pri prvnim naznaku odporu se zacal sapat po hadici, moc dobre mi v tu chvili nebylo.
                        Jedinej pohodovej kemp byl na takovym paloucku v lese na Urrii, jenom tam delali strasnej kraval tucnaci. Celkove je to pro me nejvaznejsi duvod, proc do Finska uz ne. Zlaty Polsko, snad bude v pohode i Sardinie, akorat tam je s loukama trochu problem.
                        No, v Polsku jsem byl 2015-2017 a v tech 2015 to bylo v pohodě a dalo se skoro všude, 2016 horší a 2017 asi největší problém, skoro všude zákazy, takže se to tam taky dost zhoršovalo v tomhle ohledu.
                        Jinak jak tady někdo házel odkaz na Booking a ubytovaní v Muurame, tak dnes jsem volal s majitelem a říkal, že už mají snad jen jeden apartmán (pro 4) volný.

Komentář

Zdarec,
                          nabízím jedno volné místo do Finska. Letíme ve středu z Krakowa do Helsinek, návrat v pondělí ráno. Jsme od Vsetína, ale nabrat tě můžeme kdekoliv po cestě. Pro info pište zprávu nebo volejte 732663171.
                          Abych se zapojil trochu do diskuze, tak spát budeme ve stanu u RZ. Byli jsme tam i vloni a kempování u RZ nebyl žádný problém - vždycky se nějaké místo našlo.

Komentář

Working...
                          X