Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Neste Rally FINLAND 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Těžko říct, dnes zas hlásá něco o promoření. Kdoví, co bude začátkem srpna. Ono taky nezáleží pouze na ČR, ale i na opatření ve Finsku (v našem případě i pobaltských státech a Polsku). Já to teda moc nevidím, každopádně ubytko jsem zatím nezrušil...

Komentář

s vrácení peněz je to špatný at jedeš nebo lítáš a ne , že musí vrátit peníze . Kenny_pce

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-u...dostalova.html

Komentář

Kavarna: Napodruhy jsem se odhodlal a precet si aspon otazky. Vsechny se tykaly cestovek. Ja psal o letenkach na zruseny lety.
        Vojta: Ty jejich vyjadreni nemaj zadnou vahu. To je jak Hodny, zly a osklivy, ktery si neustale menej role.
        Naposledy upraveno Kenny_pce; 06-04-20, 22:28.

Komentář

https://www.nesterallyfinland.fi/en/...nteers-needed/ Tak zatím to nevypadá, že by organizátoři plánovali plánovali něco rušit. Vidím to podobně jako s Barumkou.

Komentář

Nakaženost je tam taky nízká,tak nás třeba Andrej pustí.
            To bych asi obětoval schody a Kozla a poprvé letecky?Ale na tuto dopravu bude asi přetlak,protože kdy padne rozhodnutí vlády na konci června?
            Ale neděje začíná žíti více,konečně světlo na konci tunelu....

Komentář

Tož to já furt doufám v pozemní cestu a trajekt. Jinak my tam jezdíme vždy už týden předem a cestujem po národních parcích. Kéž by to vyšlo i letos, půjčit si tam auto na tolik dní by nebylo nejlacnější.

Komentář

Tož Vojto já též doufám přes Pobaltí po vlastní ose,šlo by už o moji 11 jízdu.Pro mne už rutina,není nad časovou volnost.Trajekt vždy ráno v 7:30,jedeme na pohodu do Tallinu příjezd mezi večer před cca 20-22,podle toho jaký je provoz.Procházka historickým centrem,zakončená třemi točenými.A těch cca 5-6 hodin spánku v autě se dá přežít.Hlavě si vezu schůdky na dívání a tři kartony plechovkového Kozla

Komentář

Finsko se letos nejede !!!! Je zrušená !!!

Komentář

Bolí,bolí
                    Tak teď nám zbývá Turecko,nebo říjnový Dojčland.GB asi ne moc vody,noc Covid a zima......

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                      Bolí,bolí
                      Tak teď nám zbývá Turecko,nebo říjnový Dojčland.GB asi ne moc vody,noc Covid a zima......
                      Aby se vůbec něco letos odjelo ještě snad aspoň to Německo klapne...

Komentář

https://www.sport.cz/moto/rallye/cla..._campaign=null

Komentář

Co se dá dělat, já už jsem zaplacené ubytko přebookoval na 2021, to už se u tisíce jezer snad všichni sejdem...

Komentář

a termin pro rok 2021 si jen tak tipnul? mam pocit, ze letos se melo jet finsko o tyden pozdeji, nez obvykle, nebo ne?
                            www.rallyphotos.cz

Komentář

Původně odeslal Don Zobrazit příspěvek
                              a termin pro rok 2021 si jen tak tipnul? mam pocit, ze letos se melo jet finsko o tyden pozdeji, nez obvykle, nebo ne?
                              Letos se mělo jet 6.-9.8., což je o týden později než obvykle a tuším, že to mělo nějakou souvislost s olympiádou, která se taky o rok odložila. Přesný termín zatím nemá nikdo, ale jsme s majitelem dohodnutí, že to bude prostě v turnusu rally od čtvrtka do neděle. Jedná se o ubytování na kopci nad Muurame, cca 15 km od Jyvaskylly.

Komentář

Working...
                              X