Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ypres 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ypres 2021

Blíží se také Ypres 2021. Chtěl bych tam sjet. Máte někdo odkaz na mapy? Nemůžu nic najít.

No, nevím, nevím, jak to bude. Mám letenky, ubytování, ale všechno kazí nařízení vyplňovat příjezdový formulář s uvedením místa pobytu a taky fakt, že stále nejsou v nabídce "normální rallypasy"; jen kombinované nebo VIP. A protože máme letět, tak stále nemáme info, jestli kromě očkování budeme muset před cestou tam a zpět prodělat testy.
    Pravda, na Finsko a Řecko již mapy zveřejněné byly, jen Belgie nee. Tato všeobecně nefriendly situace mně nutí, abych již druhý den vážně uvažoval o zrušení celé akce a raději věnovat čas přípravě na BCRZ.

Komentář

Dík za info, já taky řeším, zda ano nebo ne. Normální pasy asi nebudou. Podle mě je to, co tam je teď. To by mi ale ani tolik nevadilo. Horší jsou ty měnící se podmínky čínské chřipky. Teď koukám na Estonsko a jak já bych je rád viděl živě :-)

Komentář

Ahojte kluci, hlavne se nenechte zviklat temi bludy co kolem sebe slysite. My jsme taky chteli zrusit Chorvatsko, kdyz jsme cetli jak to bude bez divaku, problemy na hranicich atd. Nastesti po Shaku, ktery jsme jeste sledovali doma v televizi a kde bylo videt, ze divaci tam jsou, jsme sedli do auta a uz ve ctvrtek vecer pili pivo v apartmanu u Zagrebu (samozrejme bez jakychkoliv problemu po ceste). Rally byla uplne super a nikdo po nas nic nechtel ani na ceste zpatky. Totez ted Estonsko, projeli jsme Polsko,Litvu,Lotyssko, Estonsko a vubec nikdo nic nechtel. Pokud to mate letecky, tak je jen treba mrknout na podminky a melo by to byt OK.

Komentář

Chces rict, ze v Estonsku jste se bez problemu dostali mimo vyhrazeny DM? Belgie neni Chorvatsko (ale ani Finsko / Estonsko).

Komentář

Ne, tak to nebylo mysleno. Meli jsme samozrejme koupeny Rally pasy a dodrzovali jsme divacke zony (popisuju to ve vlaknu Rally Estonia). Tento muj prispevek se tykal toho, jak se tady kolem nas vsude strasi ohledne cestovani a Covid restrikci.
            Jinak Ypres neplanujeme, ale kdyz se ted divam na oficialni stranky, tak maji v prodeji 2 druhy listku (kazdy na 5RZ - 10 prujezdu) za 98 Eur.

Komentář

Sorry, to mi nejak uteklo...
              Tak Belgicani jsou dle ocekavani benevolentnejsi nez Estonci, ale porad je to pakarna. Shake rozdelenej na dva, prioritni az v patek dopoledne, moc si nedokazu predstavit, jak stihat prejizdet 1-3-5-7.
              K tomu ten nechutnej business model - zakladni vstupenka 98, neprioritni shake 18, prioritni shake 25, powerstage 35, to mame krasnejch 176 E za to, co me stalo ve Finsku 80 a v Polsku 30.
              Jsem sam, komu se zda, ze se posledni dobou vsichni (celkove, nejen v rally) snazej vyzdimat z lidi co nejvic penez?

Komentář

Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
                Sorry, to mi nejak uteklo...
                Tak Belgicani jsou dle ocekavani benevolentnejsi nez Estonci, ale porad je to pakarna. Shake rozdelenej na dva, prioritni az v patek dopoledne, moc si nedokazu predstavit, jak stihat prejizdet 1-3-5-7.
                K tomu ten nechutnej business model - zakladni vstupenka 98, neprioritni shake 18, prioritni shake 25, powerstage 35, to mame krasnejch 176 E za to, co me stalo ve Finsku 80 a v Polsku 30.
                Jsem sam, komu se zda, ze se posledni dobou vsichni (celkove, nejen v rally) snazej vyzdimat z lidi co nejvic penez?
                To je ono; čekali jsme nějakou přívětivější cenu za rallypas než 98€!!!! A dnes je to tak, že nás mrzí odpískání HR, i když návrat odsud by byl možná jednodušší než z Belgie (je rozdíl cestovat 1600 km než 600 km, pravda). Nicméně situace v Belgii stále více eskaluje do problému, než to bylo před (téměř) 4mi měsíci v HR.

wrcdude: my to nechápeme jako bludy, ale neměli jsem zájem (= ochotu) sedět na letišti a čekat, jestli nás vezmou do letadla nebo nee. Jedna věc jsou nařízení vlády a druhá realita - vždycky se lépe cestuje po silnici, kdy se můžeš domluvit s celníkem či policajtem než s pracovnicí na gatu při odbavování (či nedej Bůh s celníkem nebo policajtem při kontrole před gatem). Vím o čem píšu, protože před 3mi týdny jsem jel do HR a (nebýt tuposti maďarských policistů na H/HR hranicích při cestě tam) cesta oběma směry byla LUXUSNÍ.

Komentář

Kdyby za to kilo byla normalni permice, tak si reknu, ze je to docela drahy. Ale takhle si to radsi naleju do huby.

Komentář

Working...
                  X