Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Acropolis 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Acropolis 2021

Ahojte, jedete někdo na letošní Rally of Gods? My vyrážíme s kamarádem v pondělí 6.9. z Prahy se stanem na střeše. Českou vlajku a dobrou náladu vezeme sebou.

Hoši tak hlavně hodně štěstí při cestě a na samotných RZtách!!
    Chce to hodně odvahy!Z Brna 1600 km přes Srbsko a Makedonii a pak huntovat auto ještě na RZtách.I když jsem zvyklý jezdit po ose do Finska,tak nevím zda bych si troufl na Balkán.A pak rasovat auto na RZtách,pokud není SUV,měl bych strach,aby dojelo v pořádku zpět.Ale možná jsem v tomto pesimista a nikdy jsem v těch končinách nebyl.Může se někdo hodit osobní zkušenosti,ti co jeli po ose?

Komentář

Nejhorsi je dostat se do toho Brna... Na rozdil od Finska je to cely po dalnici, akorat v Srbsku si prej musis dat bacha na neosvetleny konsky povozy
      RZ asi masakr, ale auto se stanem na strese zni lip nez nejaky pitomy SUV.
      Osobni zkusenost se Srbskem neni nijak hrozna, pritom jsme byli v tom nejchudsim kraji (Sjenica). Statovky jako ty horsi u nas, nepresny mapy.cz - jedna zluta byla 10 km sotoliny, ale Sygic jsem musel hodne nutit, aby me tamtudy vzal. Ale bylo tam krasne a i umastenej poskok na benzince umel dostatecne anglicky

Komentář

V Řecku jsem byl autem na Chalkidiku a potvrzuji co píše Kenny_pce. Srbsko a Severní Makedonie se projetí rychle a určitě lépe než přes Rumunsko a Bulharsko Auto mám Octavii Scout a budu se snažit vyškrábat k RZ bez ztráty květinky. Na rally jsem byl Sardinie, Wales a Finsko. Prostředí ve Finsku včetně lidi kolem je skvělé, tady v Řecku očekávám něco podobného, ale potřebuji osobní zkušenost

Komentář

Zdravim
          My vyrážíme v neděli trajektem přes Anconu ( 2 auta, 8 lidí, 5 soudků. ). Snad všechno klapne.

Komentář

Jaké plánujete navštívit RZ? My SS1 (Athény), SS3 (Loutraki), SS5 (Théby), SS9 (Bauxities), SS11 (Pavliani 2), SS13 (Tarzan I) a SS15 (Tarzan II). Taky jsme původně zvažovali trajekt, ale to je hodně času na vodě

Komentář

Mám hezky zpracované mapy RZ v Google maps včetně přístupů, tak snad to oceníte: https://www.google.com/maps/d/u/0/vi...OCEthmEaPPNT50

Komentář

V Řecku jsme byli autem po ose v roce 2012 a bylo to úplně bez problémů. Je pravda že Srbsko i Makošku jsme jeli bez zastávky. Řecko bylo úplně bez problémů, místní řidiči moc neřeší předpisy. Např. na 80 jsme jeli 100 a ještě nás přes plnou předjížděl autobus. Byli jsme Trafikem a i na RZ se s opatrností dalo projet. Pořadatelé to na RZ vůbec neřešili, stoupnout se dalo kdekoliv. Byla to jedna z nejlepších světových rally.
                Jedno doporučení, když pojedete kolem Thermopyl. Kousek odsud byly přírodní termály, horký pramen vytékal přímo ze skály
                https://mapy.cz/zakladni?x=22.521590...&id=1018427829
                Naposledy upraveno kedarek; 05-09-21, 19:20.

Komentář

Tak jsme zpět a bylo to vynikající. Cesta přes Srbsko a Severní Makedonii mnohem lepší než po D1

Komentář

Working...
                  X